The Kid LAROI

The Kid LAROI uus singel "Girls" ilmus 28.juunil.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Liisa - lustakas_27@hotmail.com 11.10.2004 - 06:52
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 28.06.2024 - 07:09
Välismaine artist, Sooloartist, Rap & Hip-Hop

Austraaliast pärit Kid Laroi on artist, keda vaatamata oma noorele eale peetakse muusikamaailma üheks paljulubavaimaks artistiks. Noormees on koos töötanud paljude maailmakuulsate artistidega, kaasa arvatud Miley Cyrus ja Justin Bieber.

Kid Laroi lapsepõlv oli kõike muud kui stabiilne, peale ema ja isa lahutust rändasid nad emaga ühest perest teise otsides elupaika ning teatud eluperioodil müüs ta ema narkootikume, et hakkama saada. Aastal 2015 tabas pere tragöödia kui Laroi onu mõrvati ning pere langes veel sügavamasse auku.

Kõige selle keskel suutis Laroi ikkagi oma armastust muusika vastu säilitada ning ema iPhone peal lindistati ka esimesed riimid, tänu millele hakkas ta tuntust koguma nii Austraalias kui välismaal. Üsna varakult märkas lauljat räppar Lil Bobby, tänu kellele Laroi sai plaadidiili Columbia Recordsiga.

Edukas Ameerika räppar Juice WRLD võttis Laroi enda tiiva alla ning oli talle justkui mentoriks. Mees kutsus Laroi oma Los Angelese koju õppima muusikatööstuse ja -tootmise kohta. 2019. aastal Juice WRLD aga kahjuks suri üledoosi tõttu. Kui traagiline sündmus juhtus, oli Laroi just kokku panemas oma mixtape ning ta otsustas, et lugu nimega "Go", mis sisaldas lõiku Juice WRLDi lindistatud loost saab selle albumi teemalooks.

Laroi 15. looga mixtape "F*ck Love" ilmus 24.juulil 2020 ning saavutas kohese edu. Plaadil olev lugu "Tell Me Why" rääkis avameelselt sellest, millist mõju Juice WRLDi surm ta mentaalsele tervisele avaldas: "Ma ei jõua kokku lugeda neid valatud pisaraid ja unetuid öid mis ma veetnud olen. Mu iidolid surevad otse mu silme all." Kolmas singel oli "Need You Most (So Sick)".

6.novembril 2020 ilmus seitsme lisalooga "F*ck Love (Savage) Deluxe edition", kus külalistena olid kaasatud YoungBoy Never Broke Again, Internet Money, Marshmello ja Machine Gun Kelly. Singliks oli "So Done" ning loole "Always Do" valmis muusikavideo. Singlil "Without You" oli kaaslaseks Miley Cyrus.

Laroi peab oma päritolu oluliseks ning üritab inimestele, kellega tal sarnane taust on selgeks teha, et neile on kõik uksed avatud. Noor muusik üritab ka teistele noortele artistidele mentoriks olla ning on üllatunud kui palju andekaid muusikuid Austraalias tegelikult on. Isegi Elton John on Laroid kiitnud: "Sinust saab üks suurimaid artiste maailmas." Laroi osales ka 19.märtsil 2021 ilmunud Justin Bieberi albumil "Justice" osales The Kid LAROI loos "Unstable". 29.aprillil 2021 lõi ta kaasa Kenece loos "All My Life".

23.juulil 2021 lisas väsimatu Laroi veelgi seitsme lisalooga mixtape "F*ck Love 3: Over You", kus olid kaasatud Polo G, Stunna Gambino, G Herbo, Lil Durk ja Mustard. Loole "Not Sober" sai valmistatud muusikavideo. Selle mixtape’i edukaimaks singliks oli 9.juulil avaldatud "Stay" koos Justin Bieberiga. Lugu oli Austraalias #1 lausa 14 nädalat järjest, edukad oldi lisaks Lõuna-Ameerikas, Kanadas, USA-s ja Euroopas. 27.juulil 2021 tuli välja veelgi kuue lisatud looga "F*ck Love 3+: Over You" mixtape.

29.jaanuaril 2022 algab The Kid LAROI "End of the World" USA tuur, mis kestab 10.märtsini.

15.novembril esitles The Kid LAROI loo "Still Chose You" muusikavideot, kaaslaseks Mustard.

The Kid LAROI järgmine singel "Thousand Miles" tuli välja 22.aprillil 2022. Muusikavideo lavastas Christian Breslauer.

8.juulil andis The Kid LAROI välja singli "Paris To Tokyo", kaaslaseks Fivio Foreign.

The Kid LAROI osales 22.juulil avaldatud Nardo Wick singlil "Burning Up".

19.jaanuaril 2023 avaldas ta lühikese loo "I Can’t Go Back To The Way It Was (Intro)" muusikavideo, autoriks Julian Klincewicz.

27.jaanuaril avaldas The Kid LAROI singli "Love Again" koos muusikavideoga ning 10.veebruaril tuli järgmise The Kid LAROI singlina "Kids Are Growing Up (Part 1)".

24.veebruaril avaldas The Kid LAROI singli "I Guess It's Love?".

21.aprillil tuli The Kid LAROI välja looga "Where Does Your Spirit Go?".

The Kid LAROI esituses kõlas lugu "Forever & Again" 21.juulil ilmunud Atlantic Records soundtrackil "Barbie The Album". Samal päeval esilinastus Warner Bros. Pictures muuvi "Barbie".

20.oktoobril avaldas The Kid LAROI uue singli "Too Much", kaaslasteks BTS liige Jung Kook & Central Cee. Järgmine singel "What Just Happened" ilmus 27.oktoobril ning 3.novembril tuli singel "BLEED".

The Kid LAROI debüütalbum "The First Time" tuli välja 10.novembril ning sisaldas 20 lugu. 8.novembril esitles ta lugu "What's The Move?", kaaslasteks Future ja Baby Drill.

The Kid LAROI osales 19.jaanuaril 2024 ilmunud EKKSTACY singlil "Alright". 26.jaanuaril avaldas The Kid LAROI singli "HEAVEN".

1.märtsil tuli välja The Kid LAROI singel "Still Yours" (From the Doc).

The Kid LAROI uus singel "Girls" ilmus 28.juunil.

Faktid

Pärisnimi: Charlton Kenneth Jeffrey Howard
Sünnipäev ja -koht: 17. august 2003, Waterloo, New South Wales, Austraalia

Muud huvitavat