Booty Luv

14.jaanuaril avaldati "Black Widow" akustiline mix. Ametlikult ilmub singel allalaadimiseks 3.veebruaril 2013.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Liisa - lustakas_27@hotmail.com 15.10.2004 - 21:59
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 14.01.2013 - 15:20
Välismaine artist, Ansambel, Electronic & Dance

Booty Luv on Ühendkuningriigi üks edukaimaid pop-dance gruppe, kelle liikmeteks on Cherise Roberts ja Nadia Shepherd. Duuo kasvas 2006 aastal välja MOBO auhinnaga pärjatud hip-hop grupeeringust Big BrovaZ.

Big BrovaZ alustas tegevust 2002 aastal Lõuna-Londonis. Kogu lugu algas, kui produtsent Skillz ajas kokku noored ja andis bändile nimeks Big Brovaz. Nimi Big Brovaz tuli iseensest kuna bändi liikmed hoidsid üksteist. Raiskamata aega alustati lugude sisselaulmist. Sel ajal olid UK bändid puhta stiili vahetanud segu vastu, nii ka Big Brovaz , stiiliks Hip-hop ning R&B segu.

Bänd koosnes viiest liikmest kuigi algselt oli liikmeid kuus. Kuues liige Flawless jäi märtsis 2004 vahele kanepi omamisega ning pahapoiss otsustati bändist välja hääletada. Teistele liikemtele oli see löök allapoole vööd. Samuti sai pundi reputatsioon kannatada. Ometi jätkati ning lisaks hilisema Booty Luv tüdrukutele olid bändis veel J-Rock, Randy ja Dion.

Esimene singel “Nu Flow“ ilmus 14. oktoobril 2002 ja sai hitiks üle Euroopa, eriti aga UK-s, kus tulemuseks oli #3 koht. Debüütalbum “Nu Flow“ sai tänu Sonyle müügilettidele lastud 4.novembril 2002. Singleid tuli ridamisi esikümnesse ning kronoloogilises järjekorras olid need – OK, Favourite Things, Baby Boy, Ain't What You Do, We Wanna Thank You.

27.septembril 2004 tuli singel “Yours Fatally“, mis pidi avama ansambli teise plaadi ent ilmumata see LP jäigi. Segadused bändi ümber algasid ning lõpuks saadi siiski neljakesi valmis album "Re-Entry", mis ilmus alles 9.aprillil 2007. Singliteks olid veel "Hangin' Around" ja "Big Bro Thang". Saavutamata laialdast edu, mindi laiali. J-Rock osales filminduses koos US näitlejatariga Michelle Phieffer ning Randy tegeles soundtrackiga UK filmile "Breaking the Cycle". Peale pikka pausi toimus 23.maist kuni 2.juunini 2012 S Club & Big Brovaz Australian Tour 2012, mille käigus anti 7 kontserti.

2006 aasta juunis alustas Booty Luv ning Cherise ja Nadia andsid 27.11.2006 Hed Kandi plaadifirma alt välja tantsusingli "Boogie2nite". Singel pani kinni UK Dance Charti ning püsis ametlikus UK singliedetabelis 17 nädalat. Hed Kandi sõlmis duuoga plaadilepingu ning asuti tõsiselt tööle ja album “Boogie 2nite“ tuli septembris 2007. Plaadi viie loo kaasautoriteks olid tüdrukud ise, kaasaarvatud neljas singel "Some Kinda Rush" ning sellest sai ülemaailmne tantsuhitt. UK tantsutabelis olid esikohal veel “Shine“ ja“Don’t Mess With My Man“. 2008 aastasse jäi singel "Dance Dance" ning 2009 tuli viimane singel "Say It". Tüdrukud võtsid edasi paariks aastaks aja maha.

2011 aastal võeti duuo The Pierce Entertainment plaadifirma perre. Promosinglina tuli "This Night", mille video tootis Moonrunners. 12.novembril 2012 avaldati uue singli “Black Widow“ muusikavideo.

14.jaanuaril avaldati "Black Widow" akustiline mix. Ametlikult ilmub singel allalaadimiseks 3.veebruaril 2013.

Faktid

Nimi: Cherise Roberts
Sünnihoht ja sünnipäev: 29.detsember 1982, Hammersmith
Tähtkuju: Kaljukits
Eeskujud: Michael Jackson, Mariah Carey, Whitney Houston
PeoHitid: Kylie’s “Can’t Get You Out Of My Head” – everybody likes that, and “Hot in Herre” by Nelly
Üks üllatav singel sinu kollektsioonis: New Kids On the Block
Kui ei oleks Big Brovazis: Tegeleks ikkagi muusikaga
Elu väljaspool bändi: Peod, lõõgastumine, perega koos olemine
Bändikaaslased kirjeldavad : Sõbralik, pöörane ja väga tobe

Nimi: Nadia Shepherd
Sünnikoht ja sünnipäev: 28. jaanuar 1980, Reading
Tähtkuju: Kalad
Abielus: Christopher Stephensoniga
Eeskujud: Mariah Carey, Lauryn Hill, Michael Jackson
Peohitid: “Doo Wop (That Thing)” Lauryn Hill, “Bad” Michael Jackson, “Someday” Mariah Carey, “Get Ur Freak On” Missy…
Üks üllatav singel sinu kollektsioonis: Anastacia ``Freak``

Muud huvitavat

http://bootyluvofficial.com/
www.twitter.com/B00tyLuv
www.facebook.com/bootyluvofficial