Tiesto

25.juulil ilmub Tiesto uus singel "Hot Honey".
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 02.02.2005 - 20:55
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 21.07.2024 - 06:49
Välismaine artist, Sooloartist, Electronic & Dance

Tiesto on DJ ja produtsendina tegutsenud pea 30 aastat. Ta on asutanud kaks plaadifirmat, reisib pidevalt erinevatel kontinentidel ning lisaks jätkub tal aega väljastada muusikat, mille seas on palju rahvusvaheliste edetabelite tipphitte. Koduses Hollandis on ta tõeline iidol, kelle tegemistel hoiavad pidevalt silma peal nii rahvus- kui kommertstelevisioon kui ka trükimeedia. Ilmselt pole maailmas teist DJ-d ega produtsenti, kelle panust oma rahva maine kergitamisele maailmas oleks hinnatud ordeniga. Tiëstole omistati teenete eest medal "Officier in de orde van Oranje Nassau" Hollandi kuninganna poolt 2004 aasta mais. Meie mõistes on see autasu sarnane rüütlikslöömisega. Tiësto auhinnarivvi kuulub ka kolmandat aastat järjest maailma NR 1 DJ-ks kuulutamine USA meelelahutusajakirja DJ MAGi poolt globaalse hääletuse tulemusena 2004 aasta sügisel. Tiësto on esimene DJ maailmas, kellel on õnnestunud selles tabelis esikoht hõivata kolm aastat järjest.

Tiesto aka Tijs Verwest sündis 17.jaanuaril 1969 Hollandi linnas Breda. Juba 80-ndate lõpus alustas ta sealses väikeses klubis Sprock tegutsemist dj-na. Oma karjääri alguses mängis ta enamasti new beat ja acid house'i, vahel ka mõnda Madonna lugu. Tijs'ile meeldib Madonna, sest lauljanna muusika näitab, et talle meeldib tantsida. Näiteks "Vogue" oli üks laul, mida mängiti Spock'is. Õige hoo saab Tiesto siis sisse, kui techno ja house Hollandis tuure üles võtavad. Sellest ajast alates on ta pidevalt rühkinud oma dj karjääris ülespoole kuni esinemisteni kõigil tähtsamatel tantsufestivalidel. Mänginud on ta kolmel tähtsamal neist: Berliinis Love Parade’il, suvisel Ibizal ja UK trance epitsentris Gatecrasher.

1999 aastal nauditi ühenduses Gouryella koos Ferry Corsteniga UK edetabelites menu kahe hittsingliga. Edasi tegi Tiesto remiksi kanadalste Delerium singlile "Silence", milles laulis muide Sarah McLachlan ja selelst sai 2000 aasta klubide hümn. Koostöö sujus Tiestol veel Armin Van Buureniga kooslusestes Major League ning Alibi, loetlematu arv mikse tegi dj ka plaadifirmadele Guardian Angel ning Black Hole Recordings. Hindamatu on tema osa veel remiksides nimekatele artistidele nagu Moby ja Paul Oakenfold.

Juulis 2002 jõudis ta oma esimese albumini ja see oli duubelalbum “In My Memory“. Esimene cd siin sisaldab 11 originaallugu ning teisel on erinevad remiksid. Plaadil leidusid juba kõvadeks hittideks saanud "Lethal Industry", Flight 643" ja "Suburban Train". Lauljatena astusid plaadil üles Nicola Hitchcock, Kirsty Hawkshaw ning Jan Johnston. Remiksijatest olid esindatud Mauro Picotto, Airwave, Way Out West, V-One, Cosmic Gate ja Oliver Klein. Plaat osutus müügihitiks, eriti näitasid seda muljelt avaldavad müüginumbrid USAs ning tema 2002. a. esinemiskalender sai kuhjaga täis.

2003 aasta oli täis teravaid elamusi. Neist suurim oli muidugi live-esinemine, mis läks ajalukku kui esimene dj etteaste kus publiku arv ulatus üle 25 tuhande. 19.mail ilmus remikside kogumik “Nyana“ kahel plaadil kokku 27 looga. Edasi tuli Tiestol singel “Traffic“ ja selle rekordiks sai esimene instrumentaallugu, mis jõudis #1 hitiks peale 23 aastast vaheaega. Edasi hullutas kuulajaid järgmine singel “Love Comes Again“, mille vokallid laulis sisse trance pioneer BT.

Tiesto teine album “Just Be“ ilmus 17.mail 2004 ning see on retk tantsitavasse vokaal- ja instrumentaaltrance'i. Kaasa teevad BT, Joanne Lloyd, Matt Hales aka Aqualung ja Kirsty Hawkshaw. Sisaldab kokku 10 lugu ja pikkust on plaadil 78 minutit. Tähtsamad lood on juba ilmunud singlid Nyana, Love Comes Again ja Traffic, samuti mõjuv Adagio For Strings.

Rahvusvaheliselt kuulus DJ Tiesto tegi 90-minutilise etteaste osana 13.augustil 2004 Olümpiamängude Ateenas toimuval avatseremoonial. Kuulsa hollandi artisti live esinemine saatis sportlasi traditsioonilisel paraadil, kui nad sisenesid uuele olümpiastaadionile. Tiesto esitas uusi lugusid, mis on spetsiaalselt selle ürituse jaoks tehtud, samuti ka lugusid, mis sobisid Olümpiamängude inspiratsioonilise aspektiga. Enne mänge sõnas Tiesto: “Mul on au võtta osa maailma suurimast spordisündmusest. Fakt, et Olümpiamängud on tagasi jõudnud oma sünnikohta, linna kust nad alguse said, teeb Ateena 2004. aasta Olümpiamängud väga eriliseks. Võimalus esineda oma muusikaga miljarditele inimestele üle maailma, saab minu karjääri ja mu elu tippsündmuseks.“

18.oktoobril 2004 ilmus Black Hole alt uus mix-kogum “Parade of the Athletes“, mis salvestatud ja kokkumiksitud elavalt just eelpool kirjeldatud olümpiamängude avatseremoonial Ateenas. Kui kõikide maade sportlased marssisid staadionil, mängis Tiesto neile 12 enda, spetsiaalselt selleks õhtuks valminud, lugu.

Tiësto viimaste aastate suurimaks saavutuseks loetakse maailmas erakordset nn. soolo-kontserti, kus lisaks Tiëstole olid kaasatud nii sümfooniaorkester kui erinevad tsirkuseartistid ja lauljad. Kogu pompöösne show kestis mitmeid tunde ning 2004 aasta novembris toimunud kolmest kontserdist sai osa rohkem kui 70,000 inimest nii Belgias kui Hollandis. “Ma olen alati tahtnud teha midagi teisiti ehk siis viia DJ-töö uuele tasemele. Klubides ja festivalidel esinemine on seotud teatud piirangutega, aga oma kontserdil saan ma teha kõik teisiti, kujundada sellest spetsiaalse show, mille tulemust ma kontrollida saan”, kommenteeris Tiesto hiljuti Inglise ajakirjale MIXMAG. Tiësto “In Concert” on väljas ka DVD-l.

Mais 2005 ilmus Tiesto uus mikside kogumik "In Search of Sunrise, Vol. 4". Kahele plaadile on Tiesto pannud päikese ja liivaranna suvistes öödes. Lugudest on esindatud tema enda playlistide paremik, mis esitatud tuuril Ladina-Ameerikas 2004 ja 2005 kui ta külastas Brasiiliat, Argentiinat, Peruud, Costa Ricat ja Colombiat ning kokku on kõlams 28 lugu.

12. juulil 2006 kinodes esilinastunud “Pirates Of The Carribean 2: Dead Man’s Chesti” filmi tunnusmeloodia remix ilmus singlina Disney Recordsilt, remiksi autoriks DJ Tiesto.

Tiesto lõi spetsiaalse moto heategevus organisatsioonile Dance4Life. Vokaalid laulis sisse Maxi Jazz bändist Faithless. Lugu oli esimene singel Tiesto järgmiselt albumilt "Elements of Life", mis ilmus 14.mail 2007. 11-looline album oli säravalt oodatuim 2007 aasta elektroonilise muusika maiuspala ning sellega asutas hiilgav produtsent ja dj end suvetuurile, mis tõi teda 08.juunil ka Eestisse Rocca al Mare halli. Plaadi teine singel ilmus 23.aprillil 2007 ning oli "In The Dark", milles vokaale laulis varem bändist BBMak tuttav Christian Burns, kolmanda singlina tuli "Break My Fall" (featuring BT).

24.aprillil 2008 tuli Black Hole Recordings uue portaali kaudu internetis müügile Tiesto "Elements of Life Remixed" album.

2009 aasta märtsi lõpus Miamis toimunud 24-ndal Rahvusvahelisel Tantsumuusika Auhindade jagamisel võitis Tiesto lausa neljas kategoorias: parim sooloartist, parim globaalne DJ, parim podcast -'Tiesto's Club Life', parim täispikkuses DJ Mix - 'In Search Of Sunrise 7: Asia'.

Tiesto neljas sooloalbum "Kaleidoscope" tuli PIAS alt 05.oktoobril 2009. Seekord eksperimenteerib Tiesto paljudes stiilides, millest plaadi nimigi tuleneb. Esiteks on siin art rock (Jónsi Birgisson bändist Sigur Rós), indie rock (Kele Okereke bändist Bloc Party) ning lausa pop (Nelly Furtado loos "Who Wants to Be Alone"). Singlina on tulnud seni "I Will be Here", milles vokaale laulab Connie Mitchell bändist Sneaky Sound System. Plaadiga kaasneb maailmaturnee. Teise singlina väljus oktoobris "Escape Me", milles laulab indikas C.C. Sheffield, kes seni tuntudbetter LA rockpundist Le Rev. 08.märtsil 2010 tuli plaadi kolmas singel "Who Wants To Be Alone", lauljaks Nelly Furtado.

2010 suvi kinkis meile maailma parima tantsuplaadi "Tiesto - Magikal Journey - The Hits Collection 1998-2008", mis on staari muuikalise paremiku läbilõige albumitest In My Memory, Just Be, Parade Of The Athletes ning Elements Of Life. Kahele plaadile on pressitud kokku 28 lugu. Neist esimene cd sisaldab 15 võimsat klassikat nagu Adagio For Strings, Flight 643, Lethal Industry, Love Comes Again või Suburban Train. Lisaks on kaks seni avaldamata lugu - Goldrush ning Magikal Circus. Teisele plaadile on mahutatud 11 uut versiooni Tiesto lugude töötlustest tänase päeva suurnimedelt kui Laidback Luke, Richard Durand, Spencer & Hill, Sean Tyas või Airbase. Ja siia otsa mahub kolm Tiesto enda remixi lugudest In The Dark, In My Memory ja Just Be. Kõik see ilmus 17.mail 2010.

06.septembril 2010 tuli album "Kaleidoscope Remixed", millel 14 remiksi nii Tiestolt endalt, lisaks esitlevad remikse Philip D, Avicii, Bart B More, Wolfgang Gartner, Ferry Corsten, Nic Chagall, Jonas Stenberg jt.

01.veebruaril 2011 andsid Tiesto ja Kaskade välja maxi-singli "Only You", milles laulab Haley Gibby. 03.aprillil 2011 ilmus Tiesto & Mark Knight Feat. Dino singel "Beautiful World".

05.aprillil 2011 ilmus mikside album "Club Life Volume One - Las Vegas", millel 15 Tiesto miksi selliste artistide loomungust Kaskade, Diplo, Hardwell jt.

13.juunil 2011 tuli DJ Tiesto trancelabelilt Magik Muzik artistinime Allure all välja album "Kiss From The Past". Lugude autoriteks hollandlastest dj-d Tijs Verwest, Sjoerd Janssen, Wouter Janssen, Dennis Waakop Reijers ning austraallanna Emma Hewitt. 80-minutiline 14 loost koosnev mõnus meloodiline trance pakub suvist hõngu paljudeks õhtuteks, kaaslasteks meeldivad vokaalid, esitajateks Jes Brieden, Emma Hewitt, Christian Burns, Henrik Berntsson jt.

16.novembril 2011 esitles Tiesto uut lugu “What Can We Do (A Deeper Love)” vastavatud muusikaturul Google Music. Vokaale esitas Anastacia.

23.märtsil 2012 avas Tiesto Sirius XM raadiojaamas oma Club Life show ning teatas albumi "Club Life Volume 2; Miami" ilmumisest 24.aprillil. Plaadil kõlavad remiksid sellistele artistidele kui Coldplay, The Naked & The Famous ning Gotye ja Tiesto enda originaallood partneritega Swanky Tunes, Wolfgang Gartner. Kogumiku singliks oli “We Own The Night“, koostöö house produtsendiga Wolfgang Gartner ning inglise lauljatariga Luciana.

Tiesto plaadifirma Musical Freedom avaldas 8.oktoobril 2012 singli Tiesto & Allure "Pair Of Dice".

19.oktoobril 2012 kuulutati Tiesto Amsterdamis maailma suurima ajakirja DJ Mag hääletuse tulemustel DJ Top 100 2012 kohale #2.

Tiesto ühendas parimate EDM artistidega jõud, et koguda raha toetamaks aidsivastast organisatsiooni (RED). 26.novembril 2012 anti välja kogumikalbum "Dance (RED), Save Lives", kus osalevad Calvin Harris, Avicii, Diplo, Laidback Luke ja Martin Solveig. Plaadil kõlab Tiësto ja Bono ühislugu "Pride" U2 pagasist.

Tiesto’s Musical Freedom avas tantsumusa fännidele detsembris 2012 uue kodulehe, millel saab tutvuda artistidega ning kuulata muusikat. Avamise puhul sai tasuta laadida lugu “Cannonball Rage Mix”.

5.märtsil 2013 avaldas Tiesto lausa kaks uut lugu. Esimene neist oli Musical Freedom'i “Chasing Summers” Tiesto-Quintino remix. Teiseks looks oli Ultra Music Festivali hümn “United” koos Quintino ja Alvaro'ga.

14.mail 2013 tuli singel "Take Me" koos lauljannaga Kyler England, mis pärineb mikside albumilt "Club Life: Vol. 3 Stockholm". Plaat ilmus 25.juunil ja sisaldab 16 lugu.

20.augustil 2013 avaldab Musical Freedom Records singli Tiesto, Nari & Milani "Move to the Rhythm".

19.oktoobril 2013 kuulutati Tiesto Amsterdamis maailma suurima ajakirja DJ Mag hääletuse tulemustel DJ Top 100 2013 neljandale kohale. Tasuks kinkis Tiesto oma pooldajatele tasuta loo Tiesto feat. Disco Fries - iTrance.

18.novembril 2013 anti teada, et Tiesto on sõlminud artistilepingu plaadifirmaga Universal Music Group ning album tuleb 2014 aastal. Enne tuleb aga kolm singlit, millest viimane on “Footprints”.

Tiesto uus singel "Red Lights" kõlas esmakordselt BBC Radio 1 Pete Tong programmis 30.novembril 2013. Singel ilmus 13.detsembril.

Calvin Harris ja Tiesto tähistasid sünnipäevi esinemistega Las Vegases Hakkasan ööklubis 17. ja 18.jaanuaril 2014.

15.aprillil 2014 esitles Tiesto uusimat singlit "Wasted". Lauljaks seekord Matthew Koma. Muusikavideo avaldati VEVOs 25.aprillil.

Tiesto viies album “A Town Called Paradise” ilmus 13.juunil 2014 ja sisaldab 14 lugu, mille hulgas ilmunud singlid “Red Lights” ja "Wasted". 13.mail tuli iTunes singel "Let’s Go" koos Rootsi duoga Icona Pop.

Kolmas albumi singel on “Light Years Away” koos ameeriklasega Daniel Bell aka DBX. Muusikavideo tuli 19.septembril 2014.

8.oktoobril 2014 esitles Tiesto uusimat remiksi, Charli XCX singlist “Break The Rules”.

19.oktoobril 2014 kuulutati Tiesto maailma suurima ajakirja DJ Mag hääletuse tulemustel DJ Top 100 2014 viiendale kohale.

26.jaanuaril 2015 ilmus Musical Freedomilt singel Tiesto & MOTi "Blow Your Mind". 10.veebruaril 2015 teatas Hardwell oma albumi järgmiseks singliks koos Tiëstoga valminud loo “Colors”. Lauljaks on rootslane Andreas Moe.

8.veebruaril 2015 võitis Tiesto Grammy auhinna oma remiksiga John Legend’s “All Of Me”. Mees tegeleb neljanda osaga “Club Life” albumite seeriast.

16.märtsil 2015 avaldas Musical Freedom singli "Secrets", mille autoriteks Tiesto & KSHMR ehk ameeriklane Niles “Cyranizzy” Hollowell-Dhar. Laulab austraallanna Vassy. VEVOs tuli muusikavideo välja 9.aprillil.

4.mail 2015 ilmus Beatportis Martin Garrix & Tiësto singel “The Only Way Is Up”. Samal päeval avaldati ka muusikavideo.

6.augustil 2015 esines Tiesto Pärnu rannas Weekend festivalil. 31.augustil 2015 avaldas Musical Freedom Tiesto & The Chainsmokers ühise singliloo "Split (Only U)".

21.septembril 2015 ilmus Tiesto singel "Chemicals", kus kaaslaseks hollandlane Don Diablo ning laulab Thomas Troelsen.

17.oktoobril 2015 valiti Tiesto maailma suurima ajakirja DJ Mag hääletuse tulemustel DJ Top 100 2015 viiendale kohale.

9.novembril 2015 ilmus Musical Freedom alt Tiesto & Oliver Heldens ühine singel “Wombass”. Loo vokaalremiks kannab nime “The Right Song” ning laulab Natalie La Rose. Tiesto remiksis Jess Glynne hitt-singli “Take Me Home”, mis avaldati 25.11.2015.

28.12.2015 tuli koostööna Tiesto & Tony Junior – Get Down.

28.märtsil 2016 avaldas Musical Freedom Records ühissingli "Making Me Dizzy" artistidelt Tiesto & Bobby Puma. 9.mail ilmus Tiesto & Ummet Ozcan singel “What You’re Waiting For” ning muusikavideo tuli välja 14.mail.

Tiesto andis 17.juunil välja singli “Summer Nights” (featuring John Legend) ning muusikavideo jõudis Vevosse 14.juulil.

15.juulil 2016 tuli Musical Freedomi soundcloudi tasuta allalaaditav lugu Tiesto & JAUZ "Infected".

Tiesto esines 5.augustil 2016 Weekend Festival Balticul suvises Pärnus. Samal päeval tuli välja digisingel Tiesto & Mike Williams "I Want You".

19.oktoobril 2016 valiti Tiesto maailma suurima ajakirja DJ Mag hääletuse tulemustel DJ Top 100 2016 viiendale kohale.

13.jaanuaril 2017 ilmus Tiesto singel “On My Way” koos inglise duoga Bright Sparks vokaalidel.

16.juunil ilmus Musical Freedom labelilt Tiesto ja Ameerika produtsendi KSHMR singel “Harder” (featuring Talay Riley). Lugu pärines Tiesto 6.oktoobril 2017 ilmunud 17-looliselt kogumikult ''Club Life Vol. 5: China''. 8.septembril avaldati siit veel "Scream", kaaslaseks John Christian. Tiesto järgmine singel oli 29.septembril ilmunud "Carry You Home" (feat. Stargate & Aloe Blacc).

3.detsembril 2017 teatas Tiesto oma kihlusest modell Annika Backes'iga.

Tiesto & Sevenn singel ''Boom'' ilmus 26.01.2018 ning kaasa on löömas vokaalmiksil Gucci Mane.

30.märtsil andis Tiesto välja nelja looga EP nimega "I Like It Loud". Kaaslasteks on MOTi, John Christian, Matisse & Sadko jt.

17.mail tuli välja Tiesto & Dzeko remiks Preme & Post Malone loost "Jackie Chan".

24.augustil ilmus Tiestolt singel "Wow" ning 25.oktoobril "Grapevine".

Astralwerks Records & Ninja avaldasid 14.detsembril kogumiku "Ninjawerks (Vol.1)", kus kõlab Tiesto & Zaxx feat. Olivera lugu "Affliction".

15.märtsil ilmus Tiesto & Dzeko ühissingel "Halfway There" (feat. Lena Leon). 22.märtsil avaldas Tiesto singli "Can You Feel It" (feat. John Christian). Järgmisena tuli 29.märtsil "Can't Get Enough" feat. Mesto. 4.aprillil andis Tiesto välja ka neid lugusid sisaldava 8-loolise albumi "Together".

31.mail ilmus Tiesto, Jonas Blue & Rita Ora ühissingel "Ritual". Muusikavideot esitleti 20.juunil. 20.septembril tuli Tiësto lagedale singliga "God Is A Dancer", kaaslaseks Mabel.

Tiesto ja modell Annika Backes abiellusid 21.09.2019.

13.detsembril tuli välja Tiesto & Stevie Appleton singel "Blue".

24.jaanuaril 2020 avaldas Tiesto singli "My Frequency", kaaslasteks 7 Skies & RebMoe.

17.aprillil ilmus Tiesto & Becky Hill singel "Nothing Really Matters".

15.mail avaldas Tiesto 13-loolise albumi "The London Sessions", featuring Rita Ora, Snoop Dogg, Mabel jt.

14.augustil tuli välja singel "Coffee (Give Me Something)", kaaslaseks Vintage Culture.

Plaadifirmad Atlantic Records ja Big Beat Records teatasid, et nende muljetavaldava artistide nimistuga liitus ülemaailmselt tunnustatud DJ ja produtsent Tiesto. Grammyga auhinnatud produtsent tähistas uut algust oma singli “The Business” ilmumisega 25.septembril.

13.novembril tuli välja Tiesto remiks Katy Perry loost "Resilient" featuring Aitana. Päev varem sündis Tiesto ja Annika Backers tütar Viola Margreet Verwest.

21.jaanuaril 2021 andsid Tiesto & Ty Dolla $ign välja singli "The Business, Pt II".

30.aprillil ilmus Sofia Carson & Tiesto singel "Fool's Gold (Tiesto 24 Karat Gold Edition)", muusikavideo lavastas Hannah Lux Davis.

12.augstil tulid Tiesto & KaRoL G välja singli "Don't Be Shy" muusikavideoga.

15.oktoobril avaldasid Tiesto, Lucas & Steve ühise loo "Oohla Oohla".

Tiësto järgmine singel "Motto" feat. Ava Max ilmus 4.novembril. Samal päeval esitleti ka muusikavideot. Loo "Tiesto New Year's Eve VIP Mix" tuli välja 17.detsembril.

25.veebruaril 2022 avaldas Tiesto remiksi Acraze hitt-singlist "Do It To It".

29.aprillil avaldasid Tiesto ja Deorro singli "Savage".

30.juunil ilmus Tiesto & Charli XCX ühistööna valminud lugu "Hot In It".

DJ Tiesto küttis 6.juulil Tallinna Lauluväljaku kontserdiga kuumaks.

29.juulil avaldas Tiesto singli "Baila Conmigo".

9.septembril ilmus Tiesto singel "Can U Dance (To My Beat)".

7.oktoobril ilmus Tiesto & Black Eyed Peas ühissingel "Pump It Louder".

3.novembril tuli välja Tiesto & Tate McRae singel "10:35". Singlit saadab video, mille lavastas Courtney Phillips.

9.detsembril ilmus Tiesto ja Solardo singel "I Canät Wait", kus laulab Poppy Baskcomb.

6.jaanuaril 2023 avaldas Tiesto singli "Lay Low" ning 10.märtsil ilmus Tiesto singel "All Nighter".

Tiesto uus album "DRIVE" ilmus 21.aprillil ning sisaldab 12 lugu. Kaasa löövad Ava Max, Tate McRae, A Boogie Wit Da Hoodie, Charli XCX, Black Eyed Peas, KaRoL G & Freya Ridings.

19.mail avaldasid Tiesto ja Mathame singli "Feel Your Ghost" ning 2.juunil tuli Tiesto välja singliga "Yesterday".

9.juunil ilmus Tiesto remiks Aqua loost "Barbie Girl" ning 23.juunil singel "Drifting".

Tiesto ühendas jõud superstaaridega BIA ja 21 Savage üleilmseks peohümniks “Both”, mis ilmus singlina Atlantic Recordsilt 29.augustil.

10.novembril ilmus Tiesto & R3HAB ühislugu "Run Free (Countdown)" ning 24.novembril avaldasid Tiesto vs. Da Hool ühisloo "Meet Her".

1.detsembril ilmus Dimitri Vegas & Like Mike, Tiesto, W&W & Dido koostöölugu "Thank You (Not So Bad)".

14.detsembril andis Tiesto välja viie varemilmunud looga EP "New Year's Eve VIP".

5.jaanuaril 2014 tulid Tiesto ja Fast Boy välja singliga "All My Life".

26.jaanuaril ilmus Tiesto, Rudimental ja Absolutely ühislugu "Waterslides". Samal päeval tuli välja koostöös Saksa supermodelli ja telesaatejuhiga Heidi Klum 1984.a. Corey Harti superhiti "Sunglasses At Night" remiks.

29.märtsil tuli välja Tiesto ja Moguai ühine lugu "Explode".

17.mail avaldasid Tiesto ja Prophecy singli "My City".

31.mail ilmus Tiesto, Hedex ja Basslayerz ühine singel "Click Click Click".

25.juulil ilmub Tiesto uus singel "Hot Honey".

Faktid

Pärisnimi: Tijs Verwest
Sünniaeg: 17.jaanuar 1969
Sünnilinn: Breda, Holland
Elab praegu: Amsterdam, Holland
Pikkus: 187.5 cm
Abikaasa: modell Annika Backes, abiellusid 21.09.2019
Tütar: Viola Margreet Verwest, sündis 12.11.2020
Lemmikhobi: lumelauaga sõitmine
Lemmikfilm: Traffic
Lemmiksöök: Asian
Lemmikautod: Audi A3 ja A4 Cabriolet
Lemmikjook: samakas, õlu
Suitsetab: ei

Muud huvitavat