Beyoncé

Beyoncé albumist "Cowboy Carter" sai 7.aprillil tema kaheksas #1 plaat USA Billboard 200 edetabelis.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Magnus - magnus@allstarz.ee 08.03.2005 - 17:25
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 08.04.2024 - 08:10
Välismaine artist, Sooloartist, R&B & Soul

Beyoncé Knowles on USA r&b lauljatar, kes kuulus aastatel 1991 kuni 2007 Houstoni triosse Destiny's Child, kelle albumeid on üle maailma müüdud rohkem kui 50 miljonit. Ansambel on võitnud alates 1998 aastast 154 auhinda, neist kolm Grammyt. Oma soolokarjääri alustas Beyoncé 2002 aasta.

Juulis 2002 astus Beyoncé üles näitlejana Foxy Clepatra osas filmis “Austin Powers: Goldmember“. Selle filmi soundtrackile esitas ta lausa kaks lugu - "Hey Goldmember" ning kõvemaks hitiks saanud “Work It Out“. Novembris 2002 aitas Beyoncé reklaamida kõvasti Jay-Z uut plaati “The Blueprint 2: The Gift And The Curse“, millel kõlas kahe kena laulja esituses singlina “'03 Bonnie & Clyde".

Beyoncé'i esimene sooloplaat “Dangerously In Love“ ilmus 08.juulil 2003 ning seda aitasid lauljal kokku panna nii Missy Elliott, Sean Paul kui Jay-Z. Just viimasega näib viimasel ajal Beyoncé väga hästi sobivat ning plaadi avaloole “Crazy In Love“ lisaks lauldakse koos veel “That's How You Like It“. Sean Paul osaleb loos “Baby Boy“ ning Missy loos “Signs“. Huvipakkuvamad palad on kindlasti veel Outkasti Big Boi ja Sleepy Brown’i räppimisega täiustatud nimekas “Hip Hop Star“ ning plaadil kuuleme veel vanameistriga Luther Vandross esitatud duett “The Closer I Get To You“. Kokku oli plaadil 14 lugu.

Beyoncé Knowles’ särav "Dangerously In Love" niretab seksikaid r&b / pop -palasid nimekate külalistega ning esimene singel "Crazy In Love" koos Jay Z’ga lööb juba mustanahaliste turgudel laineid ent vastukaaluks mängib loo video juba ka MTV Nordicus. Album sisaldab lisaks peiterada "Daddy".

BEYONCÉ albumi teine singel “Baby Boy“ tuli 06.oktoobril 2003. Selles loos osales reggae räppar Sean Paul. "Baby Boy" video ülesvõtted toimusid augusti algul Miamis ning MTV TRL näitas videot alates septembri esimesest nädalast.

19.septembril 2003 esilinastus USA-s komöödia “The Fighting Temptations”, milles peaosi mängivad Beyoncé ja Cuba Gooding Jr. Columbia andis siit välja soundtracki, millel kokku 15 lugu ja neist seitsmes osales Beyoncé ise, kaasaarvatud filmi tunnukas “Fighting Temptation“, milles laulavad/räpivad veel Missy Elliott, MC Lyte ja Free.

Beyonce järgmine singel “Me Myself & I“ ilmus Euroopas 12.jaanuaril 2004.

46ndal Grammy auhindade jagamisel 08.veebruaril 2004 Los Angeleses võitis Beyoncé lausa viis auhinda ning tõusis sellega edukaimaks naislauljaks Grammyde ajaloos. Destiny's Child esilaulja võitis nii parima R&B kui räpi auhinna singliga "Crazy in Love" (kaasesitaja Jay-Z), parim R&B esitlus ja parim album samas kategoorias oli "Dangerously in Love" ning parim R&B stiilis esitatud duett oli loos "The Closer I Get To You" (kaasesitaja Luther Vandross).

Beyoncé järgmine video oli "Naughty Girl", milles osales Atlanta kroonlaulja Usher. Video autoriks on Jake Nava (Spice Girls, Tina Turner). "Naughty Girl" jäi viimaseks singliks plaadilt “Dangerously in Love“ ning algas on lauljatari vapustav kontsertturnee Ladies First Tour, milles osalesid nii Alicia Keys kui Missy Elliott.

R&B diiva Beyonce Knowles mängis iseennast oktoobris 2004 alanud filmivõtetel. Film räägib Beyonce enda elust ning kuni 16-aastaseks saamiseni mängib tema osa laps-näileja. Filmist plaanitakse ka soundtracki. Nii loodab Beyonce viia täide oma unistuse – saada Oscari auhind filminduses. Ja pulmaplaanid räppariga Jay-Z lükkuvad taaskord edasi järgmisse aastasse.

Beyoncé lasi novembris filmida järgmise singli "Check on It" video, mille autoriks sai Hype Williams. Räpparina osales selles Slim Thug ning lugu "Check on It" oli uuendatud multika "Pink Panther" meloodiaks ning selles sarjas lõi Beyoncé ka ise kaasa. Singel ilmus 06.jaanuaril 2006 ning tõusis 26.jaanuaril USA #1-eks, tuues Beyonce'ile juba seitsmenda selle koha singli karjääri jooksul.

Beyonce LP nimega "B'Day" ilmus Beyonce's sünnipäeval - 4.septembril 2006 ning esimesel singlil "Deja Vu" osales Jay Z ja selle video esilinastus oli 12.juulil MTV Overdrive's. Teise video "Ring The Alarm" esmaesitlus oli Yahoo Musicis 15.augustil. Uuel albumil on Beyoncé nii laulukirjutaja kui produtsent. Produtsendi-abi annavad Rich Harrison, The Neptunes ja Swizz Beatz. Kolmanda singlina tuli plaadilt 23.oktoobril "Irreplaceable". Beyonce album "B`Day" võitis 11.02.2007 parima tänapäevase R&B albumi Grammy auhinna.

Beyonce osales 2006 suvel filmivõtetel oma osas filmis "Dreamgirls" kus kaasa löövad veel Jamie Foxx, Jennifer Hudson ja Eddie Murphy. Film esilinastus 25.detsembril 2006 ning sellele valmis ka soundtrack, mille esimene singel koos muusikavideoga oli Beyonce lauldud "Listen". 04.aprillil 2007 tuli Beyonce uus väljaanne "B Day Deluxe Edition". Selle albumi singel "Beautiful Liar" tuli välja aprillis 2007 ning kaasa lõi nii singlil kui selle naiselike võludega videos Shakira.

Jaanuaris 2008 esitas Beyonce koos Justin Timberlake'ga dueti uues versioonis viimase singlile "Until The End Of Time". Knowles mängis filmis "Cadillac Records" bluusilauljat Etta Jamesi. Lisaks Beyoncele astusid linateoses üles Adrien Brody, Jeffrey Wright ja Cedric the Entertainer.

Hipi-hopi staar Jay-Z palus menuka lauljanna ja kauaaegse sõbratari Beyonce Knowlesi kätt. Mees tegi abieluettepaneku romantilise reisi ajal mais 2007 Canne`i filmifestivalile ning Bayonce vastas jaatavalt. Pulmapidu peeti salajasel tseremoonial 4.aprillil 2008.

Mais 2008 teatati, et Beyonce salvestab New Yorki stuudios uut materjali, kaasprodutsentideks duo Chris 'Tricky' Stewart ja Kuk Harrell. 07.oktoobrist 2008 jagati raadiotele laiali lood "If I Were A Boy" ja "Single Ladies (Put a Ring on It)". Plaat nimega "I Am... Sacha Fierce" ilmus 18.novembril 2008. Kolmandale singlile istutati lausa kaks lugu "Diva" ning "Halo" ja mõlemi loo videote esmaesitlus oli 22.12.2008 iTunes.

Mais 2009 tuli Beyonce mustvalge lihtsakoeline video aeglasemale singlile "Ego" ning juunis singel "Broken Hearted Girl". Viimane pärines 16.juunil 2009 USA-s ilmunud CD/DVD kogumikult "Above and Beyonce Video Collection & Dance Mixes".

02.novembril 2009 tuli Platinum edition albumist "I Am....Sasha Fierce", millel neli lisalugu nagu Kanye West's remix hitist "Ego" ja kolm uut laulu. Lisaks on kaasas DVD plaadi kaheksa singli videodega koos kaadritaguste osadega. 23.novembril 2009 tuli DVD "I Am...Yours: An Intimate Performance At Wynn Las Vegas".

Beyonce tegi 31.jaanuaril 2010 Los Angeleses ajalugu, saades kõige enam ühel aastal auhindu pälvinud naisartistiks Grammy-galal – nimelt viis ta koju kuus auhinda, sealhulgas aasta parima laulu auhind hiti "Single Ladies (Put a Ring on It)" eest.

Beyonce järgmine singel "Why Don't You Love Me" ilmus USA-s 17.mail 2010 ning selle tõsiselt ja ausalt seksikas video esilinastus 05.mail.

26.novembril 2010 tuli Beyonce välja täispika kontsert-dvd-ga "I Am...World Tour".

Beyoncé album nimega "4" tuli 27.juunil 2011 ning sellel kõlas 12 lugu. Albumi nimi on stuudioalbumi järjekorranumber, ühtlasi ka Beyoncé sünnikuupäev. Laulajatari fännid olid juba üle aasta soove saatnud, et Beyoncé albumi oma õnnenumbri järgi nimetaks ehk teisisõnu on albumi nimi kingituseks kõigile artisti fännidele. Albumil kuuleme Beyoncé´le omast eri muusikastiilide kooslust, muuhulgas esimest singlit "Run The World (Girls)" ja kõige uuemat singlit "Best Thing I Never Had", lisaks American Idoli finaalis esitatud "1+1".

Beyonce järgmine singel oli 80-ndatehõnguline "Love On Top", mille reklaamiks kelmikas bikiinides fotoseeria.

30.oktoobril 2011 ilmus Beyonce singel "Countdown" ning 30.novembril tuli 2DVD "Live At Roseland", mis filmiti augustis New Yorki Roseland Ballroomis neljal intiimsel Beyonce kontserdil. DVD sisaldas lisaks kontsertsalvestusele ainulaadset pildi- ja videomaterjali Beyoncé kärjääri erinevatest hetkedest.

07.jaanuaril 2012 sündis Beyoncé ja Jay-Z perre pisitütar, kes sai nimeks Ivy Blue Carter.

19.augustil 2012 avaldas Beyonce singli "I Was Here", mille tulu läks ÜRO-le. Laulu autoriks on Diane Warren.

Beyonce esines 3.veebruaril 2013 Superbowl vaheajal ning temaga ühines laval kogu Destiny's Child.

10.veebruaril 2013 võitis Beyonce Grammy parima traditsioonilise R&B esituse eest looga "Love on Top".

12. veebruaril 2013 esitleti New Yorgis dokumentaalfilmi "Beyoncé – Life Is But A Dream", mille keskmes on albumi "4" ning lapse Blue Ivy sünd. Värskesse dokki on põimitud kontserte, intervjuusid tema enda ja lähedastega ning ka superstaari argielu.

18.märtsil 2013 avaldas Beyonce lõpuks soundcloudis uut muusikat helinäitega “Bow Down / I Been On”.

15.aprillil 2013 algas Euroopas “The Mrs. Carter Show World Tour“, mille käigus ta külastab kahtekümmet linna. 24.aprillil avaldas ta oma suvise H&M rõivakollektsiooni reklaamvideo looga "Standing On the Sun".

14.mail 2013 avaldas Beyonce digisingli "Rise Up", mis pärineb 3D seikluskomöödia “EPIC” soundtrackilt. Film esilinastus 16.mail.

21.mail 2013 tegi Beyonce avalikuks oma uue singli "Grown Woman", mille autoriteks Timbaland ja The-Dream. 31.mail esitas ta kontserdil järgmise uue loo "Standing On the Sun".

10.novembril 2013 kuulutati Amsterdamis MTV EMA auhindade jagamisel Beyonce Best Live Act vääriliseks.

22.novembril 2013 avaldati märtsis linastunud dokumentaalfilmi "Beyoncé – Life Is But A Dream" duubel-dvd. Promotreileris kõlas uus lugu “God Made You Beautiful”, mis tuli allalaaditava singlina dvd ilmumiskuupäeval. Teisel dvd-l oli Live in Atlantic City, mida filmiti neljal järjestikusel õhtul 2012 aasta maikuus.

13.detsembril 2013 avaldas Beyonce etteteatamata iTunes oma viienda endanimelise albumi. Plaadilt leiab 14 lugu, millel osalevad pere ja sõbrad kui Jay Z (“Drunk in Love”), Drake (“Mine”), Kelly Rowland & Michelle Williams (“Superpower”) ja tütreke Blue Ivy (“Blue”). Lisaks saab vaadata 17 visuaalvideot, mis filmitud maailma eri paigus Melina Matsoukas, Jonas Akerlund, Hype Williams ja Jake Nava poolt.

Albumit "Beyonce" osteti USA-s esimese kolme tunniga rekordilised 80 tuhat koopiat ning kolme päevaga 617 tuhat koopiat. Selle lühikese ajaga tõusis album nädala USA #1eks.

Beyonce valis plaadilt kaks singlit. Neist Ryan Tedder produtseeritud “XO” läks topraadiotele ning “Drunk In Love” featuring Jay-Z R&B/Hip-Hop raadiotele.

19.veebruaril 2014 esines Beyonce BRIT Awardsil Londonis. 20.veebruaril alustas ta UK tuuriga.

25.veebruaril 2014 jõudis VEVOsse Beyoncé kolmanda singli "Partition" muusikavideo. Loo produtsentideks on Timbaland ja Justin Timberlake.

27.märtsil 2014 lõppes Beyonce 132 kontserdiga "Mrs Carter Show" tuur. Viimane kontsert oli Portugalis.

22.aprillil 2014 üllatas oma Beyonce fänne uue singliga "Dreams". Lugu valmis koostööpartneriga Boots ning singli müügist saadud tulu annetatakse heategevuseks. 24.aprillil 2014 esitles Beyonce muusikavideot loole "Pretty Hurts".

24.augustil 2014 esines Beyonce 15-minutilise kavaga MTV videoauhindade galal, kus Michael Jackson Video Vanguard Award'i auhinna andsid talle üle armastatud pereliikmed, mees Jay Z ja paari ühine tütar Blue Ivy. Paar võitis lisaks parima koosesituse auhinna looga “Drunk In Love”.

Albumi "Beyonce" viies singel “Flawless” (featuring Nicki Minaj) pandi lauljatari kodulehele üles 3.augustil 2014. 80 tuhande vaataja ees Pariisi kontserdil üles võetud muusikavideo avaldati 6.oktoobril.

24.novembril 2014 tuli albumi "Beyoncé" platinum edition, millel kõlavad uued lood “7/11” ja “Ring Off”. 21.novembril avaldati "7/11" muusikavideo.

8.veebruaril 2015 võitis Beyoncé kolm Grammy auhinda.

13.veebruaril 2015 esilinastunud filmis "Fifty Shades of Grey" kõlavad Beyoncé esituses "Haunted (Michael Diamond Remix)" ja "Crazy In Love (2014 Remix)".

4.aprillil 2015 avaldas Beyonce oma 7-ks pulma-aastapäevaks uue loo "Die With You".

18.mail 2015 avaldas JayZ muusikaportaal Tidal Nicki Minaj ja Beyonce ühisloo “Feeling Myself” video.

Beyonce laulab vokaale inglise produtsendi Naughty Boy 17.septembril 2015 avaldatud hingelisel singlil "Runnin’". Lisaks osaleb loos Arrow Benjamin.

Beyonce laulab vokaale Coldplay 4.12.2015 ilmunud albumi loos "Hymn for the Weekend". Muusikavideo avaldati 29.jaanuaril 2016.

6.veebruaril 2016 ilmus Beyonce uus singel "Formation" koos muusikavideoga.

23.aprillil 2016 avaldas Beyonce kuuenda stuudioalbumi “Lemonade”, millel kõlab 12 lugu. Album räägib naiste püüdlemisest eneseusu ja paranemise poole ja külalisteks on albumil Kendrick Lamar, Jack White, James Blake ning the Weeknd. Kontseptuaalset albumit toetavas filmis "Lemonade" löövad kaasa teiste seas nii räppar Jay-Z kui ka tennisist Serena Williams.

Uus album müüs USA-s esimese nädalaga 653 tuhat eksemplari ning nii on nüüd kõik kuus lauljatari plaati olnud Billboard 200 #1-ed.

3.mail 2016 avaldas Beyonce uue albumi singli "Sorry", mille kaasautoriteks on Wynter Gordon ja Sean “Melo-X” Rhoden. Beyoncé ja Kahlil Joseph lavastatud muusikavideo jõudis Vevosse 22.juunil.

28.augustil jagatud MTV Video Music Awardsil võidutsesid Beyoncé muusikavideod lausa 8 kategoorias, millest 7 võitis “Formation”. Beyonce kolmas albumi "Lemonade" singel oli “Hold Up”. Loo muusikavideo tuli Youtube'i üles lauljatari sünnipäeval, 4.septembril.

3.novembril 2016 avaldas Beyonce uue versiooni viimase plaadi loost "Daddy Lessons" koos bändiga Dixie Chicks. Kantrilugu tuli esmaettekandele samal öösel kantrimuusika auhinnagalal. Lisaks valis ajakiri Rolling Stone Beyonce "Lemonade" 2016 aasta parimaks albumiks.

30.novembril tuli Beyonce lagedale väga isikliku videoga loole "All Night", milles osalevad abikaasa Jay Z ja tütar Blue Ivy.

1.veebruaril teatas Beyonce Instagramis: "Tahame teiega jagada meie armastust ja õnne. Meid on õnnistatud kahekordselt. Oleme erakordselt rõõmsad, et meie pere kasvab kahe liikme võrra ning me täname teid kõiki heade soovide eest."

12.02.2017 võitis Beyonce 2 Grammy auhinda, kusjuures parim muusikavideo oli "Formation". Samal õhtul astus ta üles ka laval lugudega “Love Drought” ja “Sandcastles“ ning avaldas peale galat nende muusikavideod.

12.veebruaril avaldas DJ Khaled singli "Shining", kus osalevad nii Beyonce kui Jay Z. Lugu kõlab 23.juunil ilmunud DJ Khaled albumil "Grateful".

Beyonce lõi kaasa J Balvin & Willy William menuhiti "Mi Gente" remiksil, mille video tuli välja 28.septembril. Beyonce osales 10.novembril 2017 avaldatud räppar Eminem uuel singlil "Walk On Water". Beyonce laulab duetti Ed Sheeran 1.detsembril välja tulnud "Perfect" uues versioonis.

29.detsembril avaldas Tidal JAY-Z x Beyoncé loo "Family Feud" muusikavideo.

Beyonce ja JAY-Z alustasid "The On the Run II" tuuriga 6.juunil UK-st, andes Euroopas 15 kontserti ning Põhja-Ameerikas 21 kontserti kuni 2.oktoobrini.

JAY-Z ja Beyoncé tulid 17.juunil TIDAL'is välja ühisalbumiga "Everything Is Love".

17.aprillil 2019 esilinastus Netflixis Beyoncé karjäärist ja elust pajatav dokumentaal "Homecoming". Lisaks avaldas ta neljakümne looga samanimelise live-albumi.

JAY-Z, Future & Beyonce osalesid 17.mail ilmunud Dj Khaled albumi loos "Top Off".

Walt Disney avaldas 18.juulil esilinastunud filmimuusika albumi "The Lion King: The Gift", mille kuraatoriks ja produtsendiks on Beyonce. Plaadi singlina tuli 10.juulil välja Beyonce enda esitatav “Spirit”. Muusikavideos on rohkelt kostüüme, lõvid ja kaelkirjakud, aga ka Beyoncé tütar Blue Ivy.

26.jaanuaril 2020 võitis Beyonce parima muusikafilmi Grammy auhinna konsterfilmiga "Homecoming".

19.juunil tuli välja Beyonce uus singel "Black Parade", mis ilmus mustanahaliste püha Juneteenthi puhuks kui mälestatakse orjanduse lõppu USA-s.

Beyoncé avaldas visuaalalbumi "Black Is King", mille stsenarist, lavastaja ja tegevprodutsent on ta ise. See esilinastus 31.juulil platvormil Disney+. Muusik töötas viimati "Lõvikuninga" mängufilmina taasloodud uusversiooni juures, millele ta salvestas originaalmuusika ja kureeris kõrvalalbumi "The Lion King: The Gift". "Black Is King" on "Lõvikuninga" uustõlgendus ja põhineb "The Gifti" muusikal, seal teevad kaasa mõned albumil kaasa teinud artistid, kuid pressiteade lubab ka teisi külalisesinejaid. Samas tuli välja muusikavideo loole "Already".

14.märtsil selgusid Los Angeleses 63. Grammyde võitjad. Beyonce, kellel oli juba 24 Grammyt, võitis lisaks veel neli ja on nüüd 28 Grammyga läbi aegade enim Grammysid võitnud naismuusik.

Beyoncé kirjutas laulu “Be Alive”, mis kõlab Venus ja Serena Williams eluloofilmis "King Richard". Kinodes esilinastus film 19.novembril 2021 ning singel avaldati 12.novembril.

Beyonce esitas teemaloo 22.detsembril Facebook Watch'is linastunud Tina Knowles-Lawson talk snow-le "Talks With Mama Tina".

29.juulil 2022 tuli välja Beyoncé uus album "Renaissance", kus kõlab 16 lugu. Esimene funky singel "Break My Soul" ilmus 21.juunil. Album „Reneissance“ tähistab taassündi ja selle kaanefotol saab näha popstaari peaaegu alasti helendava hobuse seljas istumas. „Selle albumi loomine lubas mul esitada unistuse ja põgeneda pärismaailmast sellisel hirmsal ajal. See lubas mul tunda end vaba ja seiklushimulisena ajal, kui kõik muu seisis. Minu eesmärk oli luua turvaline koht, kus poleks hinnanguid; koht, kus karjuda, tunda end vabana. Loodan, et see album inspireerib teid end vabaks laskma ja tunda end ainukordse, tugeva ja seksikana, nagu te olete,“ kirjeldas lauljanna albumi tausta.

Singel "Break My Soul" sai 5.augustil rea remikse, millest tähelepanuväärseim koos Madonnaga "Queens Remix". 8.augustil tõusis singel USA Billboard Hot100 edetabeli #1-eks.

12.augustil tuli välja Beyoncé ja Ronald Isley duett “Make Me Say It Again Girl, Pts. 1 & 2”, mis pärit Isley Brothers’ 1975.a. repertuaarist.

5.veebruaril 2023 võitis Beyoncé 4 Grammy auhinda. Albumiga "Renaissance" parima Dance/Electronic Music Album auhinna, singliga “Break My Soul” Dance/Electronic Recording auhinna, lisaks Best Traditional R&B Performance (“Plastic Off The Sofa”) ja Best R&B Song (“Cuff It“). Sellega on ta ajaloo suurim Grammyde võitja, olles neid saanud juba 32.

11.veebruaril võitis Beyoncé 2 Briti muusikaauhinda - aasta välismaa artist ja aasta välismaine laul oli "Break My Soul".

Beyoncé 2003 aasta albumi "Renaissance" kontert-tuur algas 10.mail Stockholmist ja vältab juuli lõpuni Euroopas, august-september kulgeb tuur Kanadas ja USA-s.

19.mail üllatas Beyoncé remiksiga loost "AMERICA HAS A PROBLEM", featuring Kendrick Lamar.

Beyoncé osales 28.juulil ilmunud Travis Scott albumil loos “Delresto (Echoes)”.

Beyonce 1.oktoobril lõppenud "Renaissance'" maailmatruneest valmis dokumentaalfilm, mille esilinastus oli 25.novembril. Film annab ülevaate albumi valmistamisest ning samanimelise maailmaturnee ülesehitamisest. Lisaks tuuakse filmis avalikkuse ette Beyonce tütar Blue Ivy, kes maailmaturneel loo "My Power" ajal taustatantsijana lavale astus.

1.detsembril tuli Beyonce välja looga "My House".

29.märtsil 2024 ilmus 27-e looga album "Act II: Cowboy Carter", millelt 12.veebruaril tulid välja singlid “Texas Hold ‘Em” ja “16 Carriages”. Singel “Texas Hold ‘Em” tõusis Briti edetabeli #1 kohale 24.veebruaril ja USA Billboard edetabeli tippu 26.veebruaril.

Beyoncé albumist "Cowboy Carter" sai 7.aprillil tema kaheksas #1 plaat USA Billboard 200 edetabelis.

Faktid

Nimi: Beyoncé Gisele Knowles
Hüüdnimi: Mothe, B või JuJu
Kodulinn: Houston, Texas, USA
Sündis: 04.september, 1981
Tähtkuju: Neitsi
Juuksed: Pruunid
Silmad: Pruunid
Pikkus: 169cm
Lemmik...
Laulja: Stevie Wonder
Räppar: Wyclef Jean
Laul: "Moments of Love" ja "Song For You" Donnie Hathaway esituses.
Film: Sparkle
Raamat: Waiting to Exhale
Lõhnaõli: Ei ole, sest ta on paljude vastu allergiline, seepärast eelistab õlisid (L'Oréal Paris)
Toit: Praekana
Lugu "Survivor " plaadilt: Happy Face
Spordimeeskond: Houston Comets
Linnad: Houston, Atlanta ja Paris
Veel...
Parim asi kuulsuse juures: Saab täita oma unistusi ja ka inspireerida teisi inimesi oma unistusi täitma.
Halvim asi kuulsuse juures: Privaatsus puudub
Tulevikuplaanid: "Omada oma plaadikompaniid, abielluda ja saada lapsi."
Ütlus enda kohta: "Kogu mu elu on olnud unelm"

Muud huvitavat