Hunt

13.jaanuaril esinesid Hunt ja Arop Rapla ööklubis Madhouse.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Magnus - magnus@allstarz.ee 03.02.2002 - 10:55
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 14.01.2023 - 05:47
Eesti artist, Sooloartist, Pop

Hunt on Põlvamaalt pärit laulja, kes sai laiemalt tuntuks 2018. aastal, kui sündis suvehitt „Suvi on käes.” „Luuletusi olin kirjutanud juba pikemat aega, hiljem hakkasin sõnadele biite juurde panema.” Kuigi paljud peavad teda räppariks, teeb ta enda sõnul siiski peavoolu popmuusikat.

„Mu muusika üks edu võti on see, et ma kirjutan sellest, mida ma kogenud olen, aga mis on hingelähedane ka paljudele teistele,” märgib ta. „Inimesed tunnevad mu muusikas ennast ära. Ma räägin elust ja kogemustest, mis alati pole ehk kõige meeldivamad – see läheb inimestele korda.“ „„Hetked“ on laul, mis on paljudele hinge läinud ja mulle endale ka ehk rohkem kui teised.“

Artistinime valis mees oma lemmiku looma järgi ning näeb ka endas hundi iseloomujooni. „Kodu lähedalt ma ei murra,” jääb ta üldsõnaliseks. Esimene kontsert oli 2018.a. räppar Reketi soojendajana.

17.novembril 2022 ilmus Hunt 16-looline album „Nostalgia”. Produktsioon Asko-Romé Altsoo, sõnad Andrus Muld. Helikandja lood on kõik ka singlitena ilmavalgust näinud. Vanim lugu „Shooters” tuli välja 10.detsembril 2018. 2019.a. lugudest kõlavad „Tantsumaan“, „Vaidlus“, „Suvi“. Kolm lugu esitatakse koos Lauraga (Laura Aidla) – „Kehakeel“, „Coca-Cola“ ja „Miniseelik“. 2021.aasta lugudest on esindatud „Hetked”, „Hormoonid” ja „Eestlane“. 2022 hitid plaadil „Nostalgia”, „Inimene“, „Vabadus“ ja „Lõvi süda”.

16.detsembril avaldas Hunt singli "Mälestused". Viis ja sõnad - Andrus Muld aka Hunt, produktsioon Asko-Romé Altsoo. Lüürikavideo tuli Yuotube'i üles 21.detsembril.

13.jaanuaril esinesid Hunt ja Arop Rapla ööklubis Madhouse.

Faktid

Artistinimi: Hunt
Kodanikunimi: Andrus Muld
Sünniaeg: 23.märts 1987
Pärit: Põlvamaa, Mustajõe küla
Pikkus: 204 cm

Väljaspool muusikamaailma peab ta end üpris spirituaalseks inimeseks. Ta naudib elulugude ja psühholoogiaraamatute lugemist, joogat, sporti ning looduses jalutamist. Kuna ta elab maal, siis on just loodus tema suureks sõbraks.

Muud huvitavat