Birgit

14.juunil tuli välja ansambli The Swingers suvelugu "Aeg Elada!", kus laulavad Birgit Sarrap ja näitleja Jan Uuspõld. ETV Terevisioonis rääkis Birgit: "Janiga me tutvusime kaks aastat tagasi Põlvamaal suveetendusi tehes ja siis ma juba sain aru, et lisaks sellele, et Jan on nii vaimukas, on ta ka nii tore ja ma kuidagi arvasin ja lootsin, et ta on lahkesti nõus seda lugu meiega koos laulma tulema."
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 13.11.2007 - 20:06
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 14.06.2024 - 10:42
Eesti artist, Sooloartist, Country

Birgit Sarrap (Õigemeel) on TV3 korraldatud konkursi-saatesarja "Eesti otsib superstaari" 2007 aasta võitja, kes oma suurepärase lauluoskusega suutis üllatada nii telesaate zhüriid kui televaatajaid üle Eesti. Telesaates osalemiseks võttis Birgit julguse kokku ja tegi nii teoks oma suurima unistuse - saada lauljaks. Võitjale sai osaks poolemiljoniline plaadileping MT Holding'iga (Universal Music Groupi esindaja).

Birgit on sündinud 24. septembril 1988 ning on Raplamaalt Kohila külje alt Viliverest pärit. Ta puutus muusikaga kokku juba väikesest peale kui õppis üheksa aastat muusikakoolis viiulit ning laulis viis aastat Aarne Saluveeri käe all Lasteekraani muusikastuudios. Hiljem õppis Birgit Georg Otsa nimelise Tallinna Muusikakooli ettevalmistusklassis. Birgit on üles astunud lastebändis Creaker Kids, noorteansamblis Kreeker ja Tallinna Gospelkoori solistina. Esimene laulukonkurss oli Birgitile “Laulukarussell”, kui ta oli üheksane.

2007 aastal lõpetas Birgit Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumi teatriklassi, kus õppis näitlemist Lembit Petersoni käe all ning mängis naispeaosalise rolli diplomilavastuses Theatrumi etenduses "Kaks Veroonlast". Lisaks paljudele teistele artistidele esines 17. juulil MIDSUMMER MusicFestivalil ka Birgit, lavalt pakkus ta ühe enda esimese suuresinemise raames publikule pooletunnise show. Edasi esines Birgit augustis 2007 Kohilas Tohisoo mõisapargis muusikafestivalil Kaparock.

22. septembril 2007 Itaalias Montopoli di Sabinas 34. korda toimunud kultuurifestivalil "L´Olivo d´Oro" sai superstaarisaate võitja Birgit Õigemeel ainsa välismaalasena Kuldse Oliivioksa auhinna. Auhinnagalal esitas Birgit kolm laulu, neist ühe eesti keeles. Lisaks esines ta koos Marek Jürgensoniga ja teiste Kohila lauljatega väikesel kontserdil Eesti-teemalisel õhtul, saades mõlemal korral suure publikumenu osaliseks. 30.oktoobrist kuni 14.novembrini 2007 sõitis Birgit koos 11 aastat tegutsenud vokaalansambliga Noorkuu Eesti-tuurile, millel koos esitati mitmeid tuntud hitte.

Birgit esitles oma esimest singlit "Kas tead mida tähendab" 3.oktoobril 2007 Raadio 2 saates Pleier. MT Holding alt ilmunud singli produtseeris Alar Kotkas, muusika autoriteks on tuntud hititiim Pearu Paulus/ Ilmar Laisaar/ Alar Kotkas ja teksti kirjutas Jana Hallas. Maxina jõudis singel poodidesse 12.novembril ning nimilugu kuuleb siin nii raadio kui akustilises versioonis, lisaloona kõlab superstaarisaatest meeldejäänud Evanescence hitt ”Bring Me To Life”.

Üle tunnise soolokontserdi andis Birgit 3. detsembril Kaarli kirikus. Andekas noor laulja astus ülesse kontsertkavaga "Tiivad" kus ansambli saatel tulid esitusele nii laulud Birgiti peatselt ilmuvalt debüütalbumilt kui mitmed kaunid jõululaulud. Kontserdi külalisesineja oli hinnatud muusik Riho Sibul, kellega koos lauldi armastatud ballaade.

"Kas tead mida tähendab" valiti Raadio 2-e iga-aastasel "Aastahiti" auhinnagalal kodumaistest lugudest 2007. aastal teisele kohale. Laul "Kas tead, mida tähendab..." on Birgitile endalegi südamesse läinud. "See lugu on armastusest. Mul on veel lugusid, mis on armastusest, aga see laul on mulle kõige südamelähedasem nendest lauludest, mis olen plaadile laulnud. See on esimene Alar Kotkase, Pearu Pauluse ja Ilmar Laisaare laul, mille me koos tegime."

25.jaanuaril 2008 ilmus Birgiti debüütalbum "Birgit Õigemeel", peagi on avamisel ametlik koduleht. Plaadi väljaandja MT Holding innustas Birgitit sõlmima lepingu heategevusfondiga Dharma ning nüüd läheb Birgiti debüütalbumi iga plaadi müügist 10 krooni 140 000 krooni maksva invalifti soetamise fondi. Vanalinna hariduskolleegiumis, mille ka Birgit ise alles sel kevadel lõpetas, õpib pea igas klassis vähemalt kaks erivajadusega last ning kool oli palunud invalifti soetamiseks Dharmalt abi.

Eurolaulu 2008 Eesti rahvusliku eelvooru finaali pääses Birgiti esitatud lugu "365 Days". Laulu autorid on Pearu Paulus, Alar Kotkas, Ilmar Laisaar ning Jana Hallas. Finaal toimus 02.veebruaril ja Birgit sai seal kolmanda koha. "Laul on tõesti ilus ja liigutav ega jäta loodetavasti kedagi külmaks. Mul on väga hea meel, et just mind valiti seda esitama. Usun, et ka Eesti rahvale läheb 365 Days südamesse," lisas neiu, kelle myspace lehelt lugu kuulatagi saab.

Birgit Õigemeele esikplaati on kuu ajaga müüdud üle 5000 eksemplari; edu on tõstnud noore lauljatari debüütplaadi Raadio 2 Eesti plaadimüügi edetabelis kolmeks nädalaks esikohale. Iga plaadi pealt läheb kümme krooni Birgiti endisele koolile invalfti ehitamiseks. Kuu ajaga on Dharma heategevusfondi vahendusel Tallinna Vanalinna Hariduskolleegiumile kogutud juba üle 50 000 krooni.

Birgiti esines suvetuuril "Kiri sõbrale" 7.-17.augustini, kus ta jagab lava Jaan Tätte, Marko Matvere ja Tanel Padariga. Veel esineb ta 16.augustil Toilas Oru promenaadil koos Riho Sibulaga ja Kadrioru pargis on 21.augustil 2008 lausa unplugged-soolokontsert.

Birgit Õigemeelel ilmus 10. novembril jõulualbum „Ilus aeg“, millel teevad kaasa andekas noor muusik Uku Suviste ning ETV Lastekoor Lii Leitmaa juhatusel. Albumi esitluskontserdid toimuvad 10.detsembril Birgiti kodukohas, Hageri kirikus, 11.12 Tartu Jaani kirikus ja 12.12 Tallinna Jaani kirikus. Nii kontserdil kui albumil kõlavad peamiselt klassikalised ja kõigile tuntud jõululaulud (“Jõulukell”, “Talvevõlumaa”, “Vaikselt sajab lund”, "Valged jõulud“, “Püha öö”, “Jõuluöö”, "Laps peab sündima“). Kuigi enamus lugudest on eestikeelsed, kõlab sekka ka paar ajatut inglise keelset pala nagu “Last Christmas”, “Have Yourself A Merry Little Christmas” ja Raimond Valgre kirjutatud “Snowflakes”. Uku Suviste tehtud on kõikide lugude arranzheeringud ning Uku ja produtsent Ivar Musta eestvedamisel tulevad kõik klassikud ettekandele pisut kaasaegsemas võtmes. Mitmed lood kõlavad Birgiti ja Uku duetina, millele lisavad sära ja jõululikku härdust Lastekoori õrnad hääled.

20.mail 2009 kõlas esmakordselt raadios uudne singel "Moondujad". Loo autoriteks on DJd Meelis Meri ja Priit 'Julm' Juurmann ning see erines kõigest eelnevast, mida harjutud Birgiti esituses kuulma. Tantsulises stiilis ilmunud singliga tegi Birgit muusikas kannapöörde. "Moonduja" edu on mind veelgi rohkem innustanud ning loodan, et ka uus lugu sama hästi vastu võetakse," ütles Birgit 10.septembril kui ilmus tema järgmine raadiosingel "See öö".

Birgit Õigemeele teine album "Teineteisel pool" ilmus 19.novembril 2009. Albumi produtsentideks ja muusika autoriteks on muidu house-muusika duona Rulers of the Deep tuntud Meelis Meri ja Priit Juurmann. „Teineteisel pool” on jazzisugemetega kontseptuaalne klubimuusika plaat, mille sõnumiga on tootjad üritanud samal ajal minna sügavuti. Enamik sõnu pärineb Maian Kärmase sulest, kuid plaadile on otsitud tekste ka selliste luuletajate nagu Ernst Enno, Anna Haava ja Marie Underi varamust. Meelis Meri ja Priit Julma toodang Marie Underi luuletusele „Suudlus” ja Anna Haava sõnadele „Viimast laulu ei saa laulda” ongi kontseptuaalselt ehk selle plaadi huvitavaimad lood. Birgiti esimest plaati fännanute jaoks võib olla „Teineteisel pool” väike pettumus, kuid kindlasti leiab lauljatar uusi austajaid.

Mais 2010 salvestasid saatesarjast “Eesti otsib superstaari” tuule tiibadesse kogunud Birgit Varjun ja Birgit Õigemeel ühise raadiosingli “Sinuga end elusana tunda võin”. Loo muusika on kirjutanud Mikk Targo ning sõnad Mark Fallberg.

Birgit osales Rootsis Karlshamnis rahvusvahelisel lauljate võistlusel "Baltic Song Contest" ning 25.juulil 2010 sai ta seal teise koha. Birgit esitas laulu "365 Days". 27.novembril 2010 Tartus Vanemuise suures majas esilinastunud Richard Rodgersi kuulsas muusikalis "Helisev muusika" mängis Birgit peaosa Maria von Trappina.

2011 aastat meenutas Birgit heade sõnadega. "Aasta 2011 on olnud minu jaoks väga tähendusrikas aasta. Kohtusin oma kõige kallima inimesega (Indrek Sarrap), meil oli ilus suvi, puhkasin, tegin head muusikat," põhjendas ta. "Laulupealinna saates osalemine tegi mind mu kodukoha, Kohila, inimestega väga lähedasteks," märkis Birgit.

Birgit Õigemeel esines Eesti Laul 2012 konkursil Mihkel Mattiiseni kirjutatud looga "You're Not Alone". Laval olid lisaks taustalauljatena kaksikud Maili ja Meelika Altmäe ning ansambel Violina.

29. ja 30.juulil 2012 esitati nelja lavastusega Kohilas jõekäärus kogukonnamuusikali "Veterahva needus", mille üht peaosatäitjat, mustlasneiut Mirela, mängis Birgit Õigemeel. Peale seda on Birgit esinenud akustilise kavaga. Juuli veetis Birgit Setumaal Värskas, osaledes Vanemuise teatri suvelavastuses “Peko”.

Birgit on sügisest 2011 peaaegu kogu aasta teinud koostööd ansambliga Swingers, kuhu kuuluvad veel Birgiti elukaaslane Indrek Sarrap (kontrabass), Timo Vendt (viiul ja saksofon), Aivar Vassiljev ja Ahto Abner (trummid), Mihkel Mattisen (klaver) ning solistid Pearu Paulus, Tanja Mihhailova, Mikk Saar.

4.detsembril 2012 esitles Birgit ETV saates "Ringvaade" uut ballaadsinglit "Et uus saaks alguse", mille autorid Mihkel Mattisen ja Silvia Soro.

2012 detsembris esinesid kaunites Eestimaa kirikutes Birgit Õigemeel ja Mihkel Mattisen kontserdisarjaga "Jõulud südames". Kokku anti 17 kontserti.

2.märtsil 2013 võitis Birgit Õigemeel "Eesti laul 2013" finaali looga ''Et uus saaks alguse'' ning esindab Eestit 58. Eurovisiooni lauluvõistlusel.

18.märtsil 2013 tuli uudis, et Birgit Õigemeele ja tema elukaaslase Indrek Sarrapi perre on oktoobris sündimas esimene laps, poeg. Indrek leiab, et see on harukordne kokkusattumus, et ka eurolaval esitatav laul räägib uuest algusest. "Kolisime just sisse ka oma uude kodusse, nii et uut on meie elus tõesti palju," kinnitab Sarrap.

8.aprillil 2013 avaldati uus versioon Birgiti euroloost "Et uus saaks alguse". Mihkel Mattisen mängis klaveripartii tiibklaveril sisse, keelpillipartii mängis aga sisse keelpilliorkester. Samuti on laulus üks vokaalne muutus. Enne lõpurefrääni vaikib muusika ja Birgit Õigemeel soleerib a cappella. See ongi laulu kulminatsioon.

Meie eurolaulik astus Rootsis lavale esimeses poolfinaalis 14.mail ning jätkas esinemist 18.mail toimunud finaalis. Tulemuseks jäi 20. koht.

22.mail 2013 avaldati muusikavideo Violina feat. Birgit "Sea of Life", mille reþissööriks on ameeriklane Arin Crumley. Loo autor on Mihkel Mattisen.

17.juulil 2013 ilmus Birgit Õigemeele tempokas ja suvine hea tuju raadiosingel "Nii täiuslik see", mille autor Mihkel Mattisen juunis samuti lapsevanemaks sai. Jõuludeks 2013 tuleb Birgitil uus plaat.

"Enamiku lugusid kirjutab plaadile Mihkel Mattisen, kuigi on ka mõningad külalisheliloojad. Album tuleb stiililiselt ikka popmuusika, nagu ma alati olen viljelenud, kuid teatud kantrilike sugemetega, võimalikult mitmekülgne ja läbimõeldud," rääkis Birgit.

8.oktoobril 2013 sai Birgit pisipoja emaks. Birgit Õigemeele ja Indrek Sarrapi poeg sai nime Simeon.

Birgit Õigemeel on pärast poja sündi lisaks kodustele tegemistele aega leidnud ka aktiivselt stuudios viibida ning resultaadiks on tema uus singel, millel nimeks "Olen loodud rändama". 31.oktoobril avaldatud lugu oli kolmas singel Birgiti järgmiselt albumilt.

25.novembril 2013 jõudis müügile album "Uus algus". Plaadil on üksteist tundeküllast laulu, millest tervelt üheksale on muusika kirjutanud Mihkel Mattiisen. Teised kaks autorit on Timo Vendt ja Jakko Maltis. Laulude sõnade autorid on teiste seas Silvia Soro ja Mihkel Mattiisen. Albumi miksis ja masterdas Siim Mäesalu ning produtseerisid Mihkel Mattiisen ja Timo Vendt.

Birgit Õigemeele albumi ''Uus algus'' eksklusiivne esitluskontsert toimus 3.12.2013 Solarise Kino Kalevi saalis. Kontserdil kõlasid kõik uue plaadi lood koos suure live-bändiga.

8.jaanuaril 2014 esitas Birgit ETV saates "Terevisioon" uut ja tempokat singlit "Lendame valguskiirusel" oma värskelt albumilt "Uus algus". 20.jaanuaril esitleti Sven Olters lavastatud videot.

30.jaanuaril Nokia Kontserdimajas toimunud Eesti Muusikaauhinnad 2014 galal võitis Birgit Õigemeel aasta naisartisti tiitli plaadiga "Uus algus".

1.märtsil 2014 esines Birgit Nokia Kontserdimajas Eesti Laul 2014 finaalsaates, kus ta sai laulda veelkord oma armsat Eesti Laulu ja esitleda koos Ott Leplandiga värsket ja kevadist lugu "Pea meeles head".

23.märtsil 2014 andsid Birgit Õigemeel ja Ott Lepland välja ühise singelballaadi "Pea meeles head". "Hea meel on selle üle, et saame sedasama lugu esitada juba maikuu alguses minu ja Oti ühistel emadepäevakontsertidel Eesti suuremates kontserdimajades," ütles lauljatar.

27.märtsil 2014 võitis Birgit Õigemeel Kuldne Plaat 2014 aasta naisartisti auhinna.

Birgit avaldas 9.augustil 2014 singli "Kolm kuud", mis on pärit albumilt "Uus algus" ning selle autor on Mihkel Mattisen. Lugu räägib sellest, kuidas kaks inimest kolme kuuga lähedaks saavad.

8.detsembril 2014 kõlas Raadio 2-s esmakordselt Birgit Õigemeele uus lugu “Kingitus”. “Tegemist on minu täiesti värske, mõnusalt talvise ja natuke ka jõuluse lauluga, mille kirjutas mulle mu elukaaslane,” rääkis lauljatar raadiojaamale. Lugu räägib sellest, milline peaks olema jõuluaeg: “See on aeg, mil oma kallite inimestega koos olla ja see ongi kõige olulisem. Olulised pole kingitused, kiirustamine ega kõik see, mis meid tavaliselt detsembris ümbritseb, vaid ikka kõige kallimad inimesed.”

Birgit astus jõulude ajal lavale koos Indrek Sarrapi, Mihkel Mattiseni ja lasteekraani laulustuudio lastekooriga. 25.12 oli kontsert Tallinnas Kaarli kirikus ja 27.12 Tartus Jaani kirikus.

15.03.2015 oli üks imeline päev kui Birgit Õigemeel ja muusik Indrek Sarrap abiellusid. Birgit muutis ka nime - tema nimi on nüüd Birgit Sarrap. Lauljatari artistinimeks jääb lihtsalt Birgit.

6. - 7.juunil 2015 toimus Rakveres Meeste Tantsupidu KOLM, kus Birgit kehastas Maaema tütart, kes oma iluga ei jäta külmaks ka kalgimat südant. Peo jaoks värskelt valminud loo "Helise" autoriks on Madis Orav.

11.juunil 2015 avaldas Birgit singli “Alles sügisel mõtleme”, mille autoriks Mihkel Mattisen. Loo, milles mängib kitarri Rauno Pella, produtseerisid Timo Vendt ja Mihkel Mattisen ning see salvestati Enjoy Studio-s ja Sonicmedia stuudios.

Superstaarid Birgit ja Jüri olid 21.08-30.08 ühisel suvetuuril, saatjaks Peter Põder kitarril ja Charles Aron Zobel akordionil, klaveril ja ukulelel.

Birgit osales 12.novembril 2015 ilmunud Tanja seitsmenda albumi loos "Valge saatan". Singlina ilmus lugu 8.aprillil 2016 ning esitlus toimus klubis Privé.

29.aprillil 2016 sündis Birgitil pisitütar Helin. 17.juunil lõpetas Birgit Tallinna Ülikooli ning on nüüdsest kõrgharidusega muusikaterapeut.

6.juulil 2016 esitles Birgit Kanal 2 Suvereporteri rõdul uut suvist lugu "Ma tean, et sa tead".

Birgit oli 17.oktoobril külas ETV saates “Terevisioon”, kus esitas ka oma verivärske loo “Leekides tee”. Birgit rääkis, et laulu autor on tema bändi kitarrist Peter Põder. “Peteriga oleme teinud muusikat juba sellest ajast kui olime teismelised, kuna me oleme mõlemad Kohilast pärit,” jutustas Birgit. Ühtlasi mainis lauljatar, et loodab järgmisel kevadel oma uue plaadi välja anda.

Birgit etendab üht peaosalist 70ndate aastate Rootsi kultusbändi ABBA hittidel põhinevas muusikalis "Mamma Mia!", mis esietendus 26.novembril 2016 Vanemuise suures majas.

18.-30.detsembrini 2017 toimus Birgiti ja Ivo Linna kontserdisari “Kingitus”, kus esitati pärleid nii jõulumuusika klassikast kui mõlema artisti enda uuemaid ja vanemaid lugusid. Lauljaid saatsid nende head sõbrad Antti Kammiste klaveril, Peter Põder kitarril ning Ramuel Tafenau löökpillidel.

13.mail esitas Birgit abikaasaga kahasse kirjutatud lastelaulu "Vihmapidu" emadepäeva pidulikul aktus-kontserdil Tallinnas, Vabaduse väljakul.

Birgit andis 20.juunil välja mõnusa suvise video uuele singlile “15 000 sammu”. Loo autoriteks on Timo Vendt, Indrek Sarrap, Silvia Soro ja Birgit Sarrap. “Tegemist on toreda suvelooga, mis räägib väikesest jalgsimatkast oma kalli inimese juurde. Kutsun kõiki üles samuti meie soojal suvel võimalikult palju ringi liikuma! Vaadake video kindlasti lõpuni, saab näha milline kobakäpp hundiratta viskamises olen ning tehke ise paremini,” naerab Birgit.

Birgiti viies stuudioalbum "V" ilmus 17.septembril 2018 ning sisaldab 12 lugu.

Lauljatari 30. sünnipäeval, 24.septembril, andis Birgit kontserdi Tallinnas Vaba Laval. Samal päeval esilinastus ka värske video loole "Me täna öösel ei maga".

Eesti Laul 2019 finalistid olid Tanja Mihhailova, Timo Vendt, Mihkel Mattisen kirjutatud looga "High Heels In The Neighbourhood" The Swingers esituses. 1.detsembril avaldatud lugu kõlas 16.veebruaril finaalis Saku Suurhallis.

26.aprillil avaldas Birgit albumilt "V" singli "Silmapiir". Loo autoriteks on Mihkel Mattisen, Timo Vendt, Kerli Puusepp ja Birgit. Video on loole teinud Martin Heinla. "Vastupidiselt tõusvale trendile filmida video väljaspool Eestit, arvan ma, et meil on Eestis niivõrd palju ilusaid ja vägevaid paiku, mistõttu meeldib mulle videod salvestada Eestis. Tahaksin loota, et seeläbi ehk keegi leiab ka endale uusi paiku, mida kodumaal ringi sõites vaatama ja uurima minna. Antud video on mulle eriti südamelähedane, sest suurem osa sellest on salvestatud Saaremaal, kus on minu juured - Sõrve sääres ning Panga pangal" tutvustas Birgit värsket videot.

Ansambel The Swingers rõõmustas fänne suvise looga “Meie siesta”, mille autoriteks Mihkel Mattisen, Timo Vendt ja Tanja Mihhailova. Muusikavideo tegi Martin Heinla ning see avaldati 4.juulil. The Swingers andis 12.augustil välja omanimelise debüütalbumi, millel leidub viisteist laulu.

13.-29.detsembrini esinesid Birgit Sarrap, Ott Lepland, Silvia Ilves (tðello) ja Rein Rannap (klaver) 11 kontserdiga "Laul katab maad" üle Eesti.

Birgit avaldas 27.jaanuaril 2020 singli “Sinuga” muusikavideo, mille tegi Indrek Sarrap. Lugu on pärit lauljatari 2018. aasta septembris ilmunud albumilt “V” ning seda esitas ta sügisel 2019 ETV “Terevisioonis”. Loo autor on Birgiti bändi kitarrist Peter Põder ning pala produtseeris Timo Vendt.

TV3 talendisaate “Eesti otsib superstaari” 8.hooaja þüriilaua taha istusid kolm kohtunikku – Birgit Sarrap (fotol), Koit Toome ja Mihkel Raud.

26.novembril tuli koos videoga välja The Swingers uus talvelugu "Sa hoia mind soojas", mida laulab Birgit. Loo autoriteks Timo Vendt ja Mihkel Mattisen.

19.-28.detsembrini andsid The Swingers, Birgit ja Ott Lepland 5 jõulukontserti ''Sa hoia mind soojas'. Kõlasid paljud armastatud jõululood ja parimad palad The Swingersi, Birgiti ja Oti repertuaarist.

TV3 talendisaate “Eesti otsib superstaari” 9.hooaja, mis algas 6.mail 2023, þüriilaua taha istusid taas kohtunikena Birgit Sarrap, Koit Toome ja Mihkel Raud.

20. - 30.detsembrini andsid Karl-Erik Taukar, Birgit & The Swingers seitse kontserti “Säravad jõulud”, kus kõlasid parimad jõulu - ja talvelaulud.

Eesti Muusikaauhinnad 2024 galat juhtisid Birgit Sarrap ja Stefan. Suurejoonelisele sündmus leidis aset 1.veebruaril Unibet Arenal. Otseülekanne toimus Kanal 2-s.

14.juunil tuli välja ansambli The Swingers suvelugu "Aeg Elada!", kus laulavad Birgit Sarrap ja näitleja Jan Uuspõld. ETV Terevisioonis rääkis Birgit: "Janiga me tutvusime kaks aastat tagasi Põlvamaal suveetendusi tehes ja siis ma juba sain aru, et lisaks sellele, et Jan on nii vaimukas, on ta ka nii tore ja ma kuidagi arvasin ja lootsin, et ta on lahkesti nõus seda lugu meiega koos laulma tulema."

Faktid

Saateansambli koosseis:
Peter Põder (kitarr)
Ramuel Tafenau (trummid)
Roland Jairus (bass)
Charles Aaron Zobel (klahvpillid)
Linda Kanter ja Marianne Leibur (taustvokaalid)

Nimi: Birgit Sarrap (Õigemeel)
Sünnipäev: 24. september 1988
Tähtkuju: Kaalud
Pikkus: 168 cm
Juuksed: tumepruunid
Abikaasa: Indrek Sarrap (sünd. 11.07.1978)
Poeg Simeon (sünd. 08.10.2013)
Tütar Helin (sünd. 29.04.2016).

Lemmik...
...koht: oma kodu.
...ehe: kõrvarõngad
...bränd: Pepe Jeans, Diesel, Bigstar (aga Birgit ei hooli firmamärkidest, ta ostab esemeid, mis talle meeldivad)
...vabaaja tegevus: magamine
...suvelõhn: Moschino "I love love"
...suvine tegevus: päevitamine, ujumine ja jalutamine
...ujumiskoht: Valgerand
...toit: kanapasta, juustusnäkid
...suvine jook: jäätisekokteil ja muud alkoholita kokteilid


Suurim nõrkus: jalanõud
Moefoobia: nabapluusid
Riiete puhul hindab: mugavust
Meelsasti kannab: teksaseid, õhukesi kampsuneid, maikasid ja õhulisi pluuse
3 kõige tähtsamat inimest Birgiti elus: perekond, sõbrannad ja poisssõber
Suvel ei saa hakkama: niisutava kehakreemita
Kange või lahja alkohol: lahja
Igavust peletab: kuulab head muusikat või saab kellegagi kokku
Halvim komme: liigne juuste sättimine
Koduriietus: maika ja dressipüksid
Kosmeetika, mida Birgit kannab alati kaasas: Ripsmetushšš
Paik, mida tahaks külastada: Tai
lemmik film ning lemmik raamat: meeldivad väga Anna Gavalda raamatud ja filmid, kus on mänginud Audrey Tatou

Moto: Elukäiku peab juhtima armastus ja kui see nii ka on, oled õnnelik
Mida muudaks inimeste juures: Mitte midagi. Iga inimene on oma moodi ja nii peabki olema
Mida pead elus tähtsaks: armastust, ausust, soojust

Muud huvitavat

Seotud videod

The Swingers & Birgit - Sa hoia mind soojas
The Swingers & Birgit - Sa hoia mind soojas

Artist: The Swingers & Birgit

Lugu: Sa hoia mind soojas

Aasta: 2021

Birgit - Sinuga
Birgit - Sinuga

Artist: Birgit

Lugu: Sinuga

Album: V

Aasta: 2020

Birgit - Silmapiir
Birgit - Silmapiir

Artist: Birgit

Lugu: Silmapiir

Album: V

Aasta: 2019

Reþissöör: Martin Heinla

Birgit - 15 000 sammu
Birgit - 15 000 sammu

Artist: Birgit

Lugu: 15 000 sammu

Aasta: 2018

Reþissöör: Martin Heinla

Birgit - Me täna öösel ei maga
Birgit - Me täna öösel ei maga

Artist: Birgit

Lugu: Me täna öösel ei maga

Album: V

Aasta: 2018

Reþissöör: Martin Heinla

Birgit - Lendame valguskiirusel
Birgit - Lendame valguskiirusel

Artist: Birgit

Lugu: Lendame valguskiirusel

Album: Uus algus

Aasta: 2014

Reþissöör: Sven Olters

Violina feat. Birgit - Sea of life
Violina feat. Birgit - Sea of life

Artist: Violina feat. Birgit

Lugu: Sea of life

Aasta: 2013

Reþissöör: Arin Crumley