Kevin Rudolf

Kevin Rudolf uus lugu "Watch Me Now" oli teemalooks 19.juulil toimunud ameerika maadluse suurüritusele WWE Extreme Rules.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 26.06.2010 - 14:20
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 20.07.2020 - 07:37
Välismaine artist, Sooloartist, Rap & Hip-Hop

2008. aastal megahitiga "Let It Rock“ kuulsaks saanud Kevin Rudolf oli varem Eesti publikule täiesti võõras nimi. Ometi on tegemist muusikamaailmas juba pikemat aega väga hinnatud tüübiga. Lisaks laulmisoskusele, kuulub tema lemmikharrastuste hulka ka kitarri "tinistamine“ ning seda lausa nii osavalt, et tema oskusi on kasutanud Nelly Furtado, Timbaland, David Banner ja Black Eyed Peas.

Kevin Rudolf sündis 17.veebruaril 1983 New Yorkis ning ka tema ema oli laulja. Oma esimese kitarri ostis endale 12-aastaselt. Teismelisena mängis ta mitmes bändis kohalikes pubides ja asus looma oma muusikat peale arvuti ja sündi ostmist. Alates 2001 aastast esines ta nime all Binocular ning kaheks kuulsamaks looks olid Smallville tv-seriaalis kõlanud "You" ning "Maybe You're Gone", mis kuuldus 2004 aastal filmis “The Girl Next Door“.

Kui Kevin liitus räpparitest kubiseva plaadifirmaga Cash Money Records, alustas ta lugude kirjutamist tuntud nimedele kui Lil Wayne, Three-6-Mafia ja Cobra Starship. Ent unustamata oma rokisõbra renomeed, tulid tema osalusel 2010 aastal Austraalia #1 hitt olnud Brian McFadden’i "Just Say So" ning "Round And Round" (Selena Gomez & The Scene).

Oma nime all andis ta 24.novembril 2008 välja LP “In the City“, mille esiksinglit "Let It Rock" kasutati teemaloona üritusel WWE's 2009 Royal Rumble, samuti kõlas see soundtrackil “WrestleMania XXV“. Oma debüütplaadile kirjutas ta ka kõik lood ise ning julges võtta nõuks kidra ja digitümmi kokku keerata – krossõuver. Vaheosdeks kaasati räpparid Lil Wayne, Rick Ross, Nas. Viimasega koos kõlas plaadilt lugu "NYC" teleseriaalis CSI: NY. 2009 aastasse jäi ka teine singel "Welcome to the World" (featuring Kid Cudi).

2010 aasta kevadel tuli juba värskem singel "I Made It (Cash Money Heroes)", mille valis taas oma teemalooks ameerika maadluse piduüritus WrestleMania XXVI. Kevin Rudolf teine album “To the Sky“ ilmus 15.juunil 2010 ning siin jätkas mees electropop rock hip-hop stuffi pakkumist. Parimateks lugudeks lisaks avasinglile veel "You Make the Rain Fall" (featuring Flo Rida) ja "Whatchu Waitin' For" (featuring Three 6 Mafia).

17.aprillil 2012 avaldati uue singli "Don't Give Up" video, mis lõi käima järgmise ehk juba kolmanda albumi melu.

Kevin Rudolf kirjutas teemaloo show'le "WWE Night of Champions", mis toimus 16.septembril 2012. Rockihümnis “Champions” löövad kaasa Fred Durst, Birdman ja Lil Wayne.

Kevini kantrisingel "Here’s to Us” ilmus 25.juunil ning videot esitleti 3.juulil 2013. Edasi järgnes muusikaline paus, mis kestis kaks aastat.

4.juulil 2015 avaldas ta digisinglid “That Other Ship” ja “Blaze of Glory” ning aasta lõpus on tulemas album “Space Rock“.

7.juulil 2017 tuli välja Kevin Rudolf uus singel "Nobody Gets Out Alive". Muusikavideot esitleti 29.septembril.

4.aprillil 2019 tulid Kevin Rudolf ja Lil Wayne välja loo "I Will Not Break" muusikavideoga. 14.juunil avaldas Kevin Rudolf loo "Hold Your Head High".

Kevin Rudolf järgmise singlina tuli 31.jaanuaril 2020 välja "Social Anxiety".

20.märtsil avaldas Kevin Rudolf singli "Never Know Why" ning 22.mail loo "Generation Maybe?".

Kevin Rudolf uus lugu "Watch Me Now" oli teemalooks 19.juulil toimunud ameerika maadluse suurüritusele WWE Extreme Rules.

Faktid

Nimi: Kevin Rudof
Sünniaeg/koht: 17.02.1983 NY
Elukoht: Miami, Florida
Pikkus: 177 cm
Silmad: suured ja pruunid
Juuksed: pikad musta värvi

Muud huvitavat