Iiris / Night Tapes

12.juulil esineti Võnge festivali raames Tallinnas, Eesti Vabaõhumuuseumis.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 26.02.2012 - 12:26
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 12.07.2024 - 23:07
Eesti artist, Sooloartist, Electronic & Dance

Iiris on noor laulja-laulukirjutaja, kellel on suured unistused. Ühes produtsent ja kaasautor Ago Teppandiga üritavad luua midagi erilist ning on oma otsinguil jõudnud müstilisesse kohta, kus pop, rock, innovatsioon, süntesaatorid, klassikaline klaver, elektroonilised helipildid, kaasahaaravad meloodiad, juhuslik hullus, mõistmatu ilu, zombid, kassid ja ükssarvikud kõik sulanduvad üheks tervikuks.

Iiris Vesik (sündinud 16.juulil 1991) on õppinud seitse aastat muusikakoolis flööti, plokkflööti ja klaverit ning osales rahvusvahelisel laste ja noorte lauluvõistlusel “Tähtede laul“ esimest korda üheksa-aastaselt ning tuli 2007. aastal, 15-aastaselt oma vanusegrupi võitjaks. Samal aastal jõudis ta saate “Kaks takti ette“ finaali. 2008. aasta Eurovisiooni lauluvõistluse Eesti eelvoorus jõudis Iirise esitatud laul “Ice-cold Story“ (autor Riine Pajusaar) 2. kohale. Samal aastal ilmusid temalt Elmar Liitmaa stuudiost Rockhouse singlid “Alien“ ja “Samson“. Alates 2009 annab kontserte live-ansambliga Iiris ning laul “Astronaut“ (autorid Iiris Vesik ja Ago Teppand) osales 2010 aasta “Eesti laulu“ lauluvõistlusel kus saavutas 4. koha. 2010. aasta kevadel lõpetas Iiris Jakob Westholmi Gümnaasiumi ja sai esimest korda täielikult oma ansamblile keskenduda.

Ago “Sethh“ Teppand (sündinud 2.oktoobril 1986) on andekas helilooja ja produtsent, kes jagab oma annet lisaks Iirisele veel kollektiividele Outloudz, Amoeba, Traffic ja superstaar Liis Lemsalule. Iiris kohtus stuudios Rockhouse helirežissöörina töötava Teppandiga 2008.aastal. “Kuna meie “klikkisime“ Iirisega paremini, otsustasimegi tema muusikat ja plaadimaterjali kahekesi ehitama hakata,“ meenutab Teppand. “Elmar Liitmaa toetas sellist varianti ja oli meile üldse suureks toeks, nagu ka stuudio teine omanik Ergo Ehte. Bänd tuli alles hiljem, kui meile rohkem kontserdipakkumisi hakkas tekkima.“

Alternatiivrokkbändi Aides liikmed Mikk Simson ja Konstantin Tsõbulevski hakkasid täitma trummari ja bassisti rolle, lisaks liitus ansambliga taustalaulja Johanna Eenma ehk Pisi. Esimese kontserdi andis ansambel 2009.aasta jõulude paiku. Iirisel on bändiliikmete rollide kohta oma nägemus. “Pisi on indiaanlasest haldjas, Kostja on uitav rändaja ja Mikk on kosmosest pärit šamaan,“ selgitab ta. “Mina olen kass-võlur ja Ago on hull teadlane.“

2010.aasta TMW seminaripaneeli “Check My Demo” demoplaatide pimetestimisel pälvis Iirise lugu “Gummybear” pea üksmeelse heakskiidu nõudlikult paneelilt, mille koosseisu kuulusid Martin Elbourne (Glastonbury ja The Great Escape festivalide talendiotsija) Rober Meijerink (Eurosonicu festivali talendiotsija), Paul Jones (plaadifirma Rough Trade talendiotsija) ning Joose Berglund (Stupido Records pealik).

Maikuus 2010 kuulutati Iiris Skype’i maailmavallutuse auhinna ehk “Skype's Go Change The World Award“ võitjaks nii välisdelegaatide, Eesti publiku kui ka Skype’i ühisel valikul. Riigipiire ületavat läbilöögivalmidust tõestas Iiris juba ka Tallinn Music Weeki eel, kui legendaarse Soome rockilehe “Rumba” lugejad valisid tosina erinäolise Eesti artisti loo vahel parimaks Iirise laulu “Astronaut”. Jacob Ehrnrooth Soome plaadifirmast Exogenic lausus vahetult pärast Iirise kontserti Von Krahli teatris: „Minu veenmiseks piisas vaid ühest loost“.

2010 septembris astus Iiris üles Berliinis, ülemaailmse muusikamessi Popkomm festivalikavas. Iiris andis Berliinis lausa kolm kontserti: ehedas Kreutzbergi klubis SchwuZ, kus toimus ka Tallinn Music Week’i, Euroopa Kultuuripealinn Tallinna, Jazzliidu, Eesti Muusika Ekspordi ja Berliinis asuva Eesti Saatkonna poolt korraldatud meeleolukas vastuvõtt “Meet Estonia“, kabareeteatris La Vie En Rose ning Popkommi-välisel soolokontserdil Kaffee Burgeris.

Eesti vastuvõtule ning sellele järgnenud Iirise kontserdile klubis SchwuZ tuli kohale rahvusvaheline seltskond muusikaettevõtjaid ja ajakirjanikke nii Põhjamaadest, Saksamaalt, mujalt Euroopast kui ka Ameerikast ja Uus-Meremaalt. YLE popmuusika arengujuht ja Radiomafia kunagine peatoimetaja Jukka Haarma kommenteeris: “Iiris on üks neist vähestest artistidest, kelle loomingus leiavad õige tasakaalu kunst ja ehe loomingulisus ning samas ka väga hea poploo tunnetus.“ Ajakirjade Drowned in Sound ja the Clash kaasautor Vasilis Panagiotopoulos lisas: “Iirise lavaline olek on muljetavaldav, olles ise pisike ja habras, on tal võimas haare publiku üle, mis töötaks ka suurtel lavadel.“

Iirise laual olid juba konkreetsed plaadifirma- ning agentuuripakkumised ning järgmine oluline välisesinemine oli 20-23 oktoobril Soomes Musiikki & Media messi raames asetleidnud Soome olulisemal uue talendi festivalil. Kogu festivali üheks kõneainet pakkuvamaks artistiks 85 bändi seast oli Iiris, kes astus üles festivali kõrghetkel klubis Klubi ning tõi kohale rahvast pungil saalitäie huvilisi. “Iiris on tulevikutäht“, ütleb MOJO ajakirjanik Tyler ja kirjeldab: “Seni tundmatus Eesti lauljataris Iiris on midagi Björki, Minnie Mouse’i ja sürreaalselt Baltilikku, marionett-nuku moodi Iiris raius läbi elektro-popi tõekspidamiste, jutustades kummikarudest, zombidest ja suurest nahkhiirest. Iiris säras, olles magneetiline ja tundes end laval hästi.“

07.detsembril 2010 astus Iiris Nokia Kontserdimaja laval üles 5-liikmelise live-bändi ja värskete lugudega Jõulujazzil.

2011.aasta algul valiti Iiris MTV Iggy blogi nädala artistiks, muuhulgas kirjutati järgmist: “Väga üksikutel artistidel on olemas see "midagi". Kui päris aus olla siis ma ei teadnud enne mida see müstiline "midagi" tähendab, kuni ma kuulasin Iirist. Temas on olemas eklektilisus, innovatsioon, popilik sound ja imearmas imago, mis tähendab vaid seda, et talle on avatud kõik teed saamaks tõelisega megastaariks."

Märtsis astus ansambel Iiris üles festivalil Tallinn Music Week ning juulis 2011 mereäärses Salacgriva männimetsas juba viiendat korda toimunud muusikafestival Positivus. 21.juunil 2011 oli Iiris soojendusesinejaks Thirty Seconds To Mars kontserdil Tallinna Lauluväljakul.

Iiris sõlmis 2011 aasta juunis plaadilepingu EMI-ga , töö albumi materjali viimistlemiseks algas augusti alguses Jiffel Productions`i stuudios Espoos. 9.detsembril ilmus esimene singel ja video “Melyse“. ““Melyse“ on laul hoiatavast unenäost“, avab Iiris oma singli tausta. Ta lisab: “See on üks võimsamaid ja kiiremaid laule minu tulevaselt albumilt“. 20.veebruaril 2012 jõudis raadiojaamadesse teine singel “Weirdo”. Lisaks plaadifirmale EMI, alustas Iiris koostööd ka kontsertagentuuriga Live Nation.

"Weirdo" video on üleval facebookis 21. märtsist ning uhke remiksi tegi DJ Meri.

28. märtsil 2012 ilmus müügile Iirise esikalbum “The Magic Gift Box“, mis sisaldab ka varasemat singlit “Astronaut“. Albumi annab välja EMI Music Finland ning see sisaldab endas kokku 12 lugu. ““The Magic Gift Box“ on inspireeritud unenäoliste maailmade vahel olemisest. Muusikalise ande väljendamiseks olen pidanud enda hinge läbi kompama ja leidma karbi, mille täieliku avamise nimel siiamaani tööd teen. Muusika on minu jaoks maagiline“, selgitab Iiris debüütalbumi tagamaid.

Plaadiesitluskontsert toimus 29. märtsil Rock Cafes ja oli ühtlasi ka tänavuse Tallinn Music Week festivali avakontsert.

Festivalisuvi algas Iirisele 16. juunil, mil lauljatar astus üles mainekal 1979. aastast korraldataval Soome festivalil Provinssirock. Põhjanaabrite meedia on tagantjärgi leidnud vaid positiivseid sõnu lauljatari kontserdi kohta. Muusikaleht Sue kirjutab: "Iiris ja tema bänd andsid vaimustava kontserdi. Iiris hoidis vaevata oma peopesas üllatavalt suurearvulist publikut». Soundi.fi lisas: «Jah, Iirise taustalaulja oli väga armas, aga tõeline kuninganna laval oli Iiris.»

Juulis ootasid Iirist ees Läti festival Summer Sound ning Ilosaarirock Soomes. 18.juulil oli ta ansambli Keane Helsingi kontserdi külalisesinejaks. Eestis osales Iiris 3. augustil Leigo Järvemuusika festivalil ning 10. augustil Tallinnas GreenFest City Edition peol.

Iirise esimene välistuur toimus septembris nelja kontserdiga Soomes ja 22.septembril võis ka Saksamaa publik eesti haldjatüdrukut Hamburgis näha.

29.novembril 2012 esines Iiris kontserdiga Rock Cafes, mis jäädvustati kontserdisarjas R2 Live. 10. jaanuaril 2013 esines Iiris Hollandi linnas Groningenis Euroopa kõige olulisemal uue pop- ja rockmuusikafestivalil Eurosonic. Iiris astus Eurosonicu raames üles ka “MTV Most Wanted” teleshowst tuntud telelegendi Ray Cokes Revue eriprogrammis.

Iiris võitis 14.veebruaril Eesti Muusikaauhinnad 2013 aasta naisartisti preemia.

7.märtsil 2013 esilinastus Solaris Kinos Mait Laasi muusikaline nukufilm "Lisa Limone ja Maroc Orange: tormakas armulugu", mille peaosa Lisa Limone rolli täidab Iiris Vesik. Tema kallimaks on endine Ursula solist Omar Nõmm.

Aprillis 2013 esitas Iiris Tallinn Music Weekil orkestri saatel laulu "Luigeluulinn", mille sõnade autor on Kristiina Ehin ja muusika kirjutas Ülo Krigul.

31.mail 2013 avaldas Iiris singli "Tigerhead", mis sai kiiresti palju positiivset tagasisidet.

14.juunil soojendas Iiris Riias Arena Rigal Lana Del Rey kontserti. Iirist esines koos Läti elektro indie pop duoga Instrumenti 19.juulil 2013 Positivuse festivali Tele 2 laval.

26.augustil ilmus Iiriselt EP “Chinaberry Girl”, millel neli lugu. Esitluskontsert toimus 5. septembril klubis Sinilind.

Lauljatar Iiris lahkus 11.septembril 2013 Eestist Suurbritanniasse, et asuda õppima Londoni ülikooli Goldsmithi kolledžis popmuusikat.

15.novembril 2013 tuli "Tigerhead" muusikavideo, mille lavastajaks Kaimar Kukk Caviar Productionsist.

30.jaanuaril Nokia Kontserdimajas toimunud Eesti Muusikaauhinnad 2014 galal võitis Iiris aasta muusikavideo tiitli looga "Tigerhead".

29.septembril 2014 tuli tasuta singel koostöös Itaalia produtsendiga EBY feat. IIRIS "Getaway".

Siiri Sisask ja Iiris Vesik esitasid kontsertidel Iirise bändi saatel nii teineteise lugusid kui ka omaloomingut. Kontserdid toimusid 16.detsembril Tallinnas (Vaba Lava) ja 17.detsembril Tartus (Athena).

24.02.2015 vabariigi aastapäeva kontserdil esitas Iiris loo "Swan Bone City / Luigeluulinn", millele kirjutas muusika Ülo Krigul ja sõnad Kristiina Ehin.

7.septembril 2015 avaldas Iiris loo "Iridescent Love", mille autoriteks on Iiris ise ning Max Doohan. "Iridescent Love" on armastuslaul, millesse on Iirise sõnul ilus mälestus sisse peidetud. "See on Londonis kirjutatud laul armastusele ja usaldusele – alati on hea tulevik ees, isegi kui antud hetkes tuntub, et see on käest lasted. "Iridescent Love" on mitmetes värvides helkiv, aga samas läbinähtav armastus. Minu eesmärgiks oli kirjutada tõene laul, mis kõlaks nagu sillerdav ja kerge armastuse juga. Arg varajane valgus pärast rasket ööd," rääkis uuest singlist Iiris ise. 16.septembril avaldas ta video, mille autorid on Jack Stanton ja Gregory Nice.

Viimased kaks aastat on Iiris Vesik elanud ning õppinud Londonis. Just seal on sündinud ka tema uus muusika. "Olen välismaal elades palju kasvanud – nii muusikalises kui ka isiklikus plaanis," ütles Iiris. 29.oktoobril 2015 avaldas Iiris oma soundcloudis Halloweeni puhul oo "Killing".

Iiris avaldas 9.märtsil oma uhiuue singli "Hope" ning 25.märtsil 2016 lühialbumi "Hope", millel kõlavad lood on valminud koostöös Londoni produtsendi Max Doohaniga. Muusika kirjutamisel inspireerib Iirist viimasel ajal aga kuulus räppar Kendrick Lamar. "Kuigi ma ise väga räpiga ei tegele. Muuseas "Hope" oli algul räpilugu ja oli palju kiirem, siis mingi hetk ta üldse ei toiminud," selgitas Iiris, kuidas valmis tema uue EP nimilugu.

Noor lauljatar esines suvel Saaremaa ooperipäevadel ning oma lühialbumi esitlusel 23.aprillil Von Krahlis koos oma Londonis kokku pandud bändiga. Iiris esines 20.mail 2016 Inglismaal Brigthonis talendiesitlusfestivalil The Great Escape.

24.märtsil 2017 avaldas Iiris kaks uut singlit "Stranger" ning "Drugs & Money". 31.märtsil esines Iiris Tallinn Music Weekil Von Krahli laval.

23.mail 2017 tuli välja "Stranger", mille valmistas Hindrek “Masa” Maasik.Iirise sõnul räägib “Stranger” andestamisest: “Olles enesega õrn, on kergem olla õrn ka teistega. Kui sa andestad endale, siis on lihtsam andestada ka teistele.”

Iiris Vesik ja Ago Teppand tõid Eesti Laulu konkursile pala nimega "Drop That Boogie", mis tehti avalikuks 19.detsembril. Lugu võistles finaalis 3.märtsil Saku Suurhallis. 7.aprillil esines Iirs TMW raames Vene Kultuurikeskuses Sony Music õhtul.

1.juunil 2018 andis Iiris Vesik koostöös Sony leibeliga Made In Baltics välja uue topeltsingli kahe uue pop-bängeriga "Wild Unknown Thing / Rebel Dawn". Samas avaldas ta Youtube'is loo ‘’Wild Unknown Thing’’ video.

26.oktoobril ilmus Iirise uus singel "Star". Londonis elav muusik tuli uue singli ilmumist tähistama kodumaale. Neljapäeval esines ta Urban Bar avapeol ning ees on ootamas promo uue loo tutvustamiseks.

Made in Baltics Entertainment alustas uue kontserdisarjaga, mis startis 6.detsembril 2018 Von Krahlis. Lavale toodi kaks põnevat kodumaist artisti – Iiris ja Gram-Of-Fun.

7.märtsil 2020 toimus Eesti Rahva Muuseumis videvikust, lugudest ja muusikast inspiratsiooni ammutav "ERMi ÖÖ", kus lavale astus ka Iiris.

28.mail 2021 tõi Iiris Youtube'i live-esituses loo "Anomaly". Intiimne armastuslaul räägib sise-heitlusest suhtes iseseisvuse hoidmise ja teineteisesse sulamise soovi vahel.

Iiris elab nüüd täielikult Londonis ja enamus ta ajast kuulub dream-pop bändile Night Tapes, mille lõi koos majakaaslatega Max Doohani ja Sam Richards. Nende esimene singel “Forever” on saanud kokku 2 miljonit kuulamist, olles esindatud suurtes Apple Music ja Spotify playlistides ning Majestic Casual kanalis. Lisaks mängiti nende viimase EP esimest singlit “Fever Dream Kids” BBC “Introducing” saates ning BBC Radio 1 saates Annie Maci poolt. “Download Spirit” EP on bändi seni ambitsioonikaim projekt, mis viib kuulajad emotsionaalsele ja värviküllasele teekonnale. “Hetkel toimetame tegelikult aktiivselt juba uue muusika lainel ning paneme kava kokku live-esinemisteks,” kommenteerib Iiris.

Iiris Vesiku Londoni bänd Night Tapes andis 23.juulil 2021 välja teise ametliku muusikavideo loole “In Poly Amber”. Video režissööriks on Eugene Tumusiime. Lugu pärineb nende teise EP “Download Spirit” pealt, mille väljaandjaks on plaadifirma Breaker Breaker.

24.mail 2022 avaldas Lenna singli "Mida minuga teed". Loo muusika ja sõnade autoriks Londonis resideeruv Iiris Vesik. "Lenna on elav, kirglik ja uudishimulik. Lauldes täiuslikkuse poole püüdlev ja enese suhtes väga nõudlik. "Mida minuga teed" laulus püüdsime tabada tema hääle tekstuurset poolt ning laulus olevat sisemist pinget ja pinevust. Minu lemmikosa tema esitusest on teises refräänis olevad hääle krabinad - nagu tema sees olev tuli krabiseks põledes," kommenteeris Iiris.

7.juunil tuli välja Night Tapes singel "Humans". "See lugu on inspireeritud helguse ja pimeduse paradoksaalsest olemusest. Musta koera ja sisemist lõvi on kergem taltsutada, kui sa suudad neid neid näha ja aksepteerida," sõnas bändiliige Iiris Vesik.

Lennal ilmus 6.oktoobril uus kolmelooline lühialbum "Hoides sind", mis valmis kööstöös Iris Vesikuga. "Lenna on elav, kirglik ja uudishimulik. Lauldes täiuslikkuse poole püüdlev ja enese suhtes väga nõudlik," kommenteeris Vesik Lennat.

17.märtsil 2023 avaldas Night Tapes singli "Selene". Bänd esines USA showcase-festivalil South by Southwest 18. märtsil 2023. "Loomulikult oleme väga rõõmsad ja tänulikud selle eest. See on omamoodi unistuse täitumine, minna ja esitleda oma muusikat Ameerikas Texases ja seda ühel suurimal esindusfestivalil," kommenteeris Vesik.

21.aprillil avaldas Night Tapes varasematest tantsulisema loo "Inigo", mis oli teine singel suvel ilmunud EP-lt. “Inigo on lugu piiride paika panemisest ja personaalse yang energia kasvatamisest… nendest momentidest, kus tuleb välja astuda mugavast kestast ja kasvatada selgroog, et lahendada ebameeldivaid situatsioone,” täpsustas bändiliige Iiris Vesik.

Night Tapes andis 26.mail välja värske versiooni 2022.a. loost "Humans", millele valmis Taz Tron Delixi käe all muusikavideo. Uue hingamise andis loole miksija Nathan Boddy,

Night Tapes andis 16.juunil rahvusvahelise plaadifirma Nettwerk alt välja enda kolmanda EP “Perfect Kindness”. Kuus lugu on kirjutatud ja produtseeritud vahemikus 2018-2022 bändiliikmete Iiris Vesiku, Max Doohani ja Sam Richardsi poolt. EP on miksinud Nathan Boddy ja masterdanud Matt Colton. Bändiliige Iiris Vesik: “Lüüriliselt kujutab “Perfect Kindness” liikumist läbi arhetüüpide ja teekonda illusioonist meditatsioonini.”

21.juulil andsid Uus-Meremaa ansambel Leisure ja Night Tapes välja ühise singli "All The Good Things Never Die".

Iiris Vesiku ansambel Night Tapes esitles enda kolmandat EP'd "Perfect Kindness" 4.oktoobril Tallinnas Paavli kultuurivabrikus. Tegemist oli nende esimese kontserdiga Eestis.

Night Tapes andis 1.detsembril välja eksistentsiaalse poploo "Drifting". "Triivimine võib sind mõnikord viia sinna, kus sa pead olema, kuid teinekord kannab hoopis avamerele, kus jalgadega enam põhja ei tunne,” sõnas bändiliige Iiris Vesik. Loole tegi muusikavideo Owain Emyr Morgan.

Eesti Muusikaauhinnad 2024 galal 1.veebruaril Unibet Arenal võitis Night Tapes „Perfect Kindness“ Aasta Alternatiiv/Indiealbum kategoorias.

2.veebruaril tuli välja Night Tapes uus singel "Loner".

Night Tapes andis Kanada plaadifirma Nettwerki alt 15.märtsil välja singli "Every day is a game", mille muusikavideo lavastas Owain Emyr Morgan.

5.aprillil astus Night Tapes üles TMW raames Telliskivi Loomelinnakus asuva F-hoone minimalistlikus mustas saalis Intsikurmu laval.

Night Tapes andis 26.aprillil välja neljanda singli “projections” lühialbumilt “assisted memories”. Värske lugu “projections” on meeleolukas, diskotempoline lugu, millele on omane bändi kuulajatele juba tuttav Night Tapesi dream popi käekiri: 1980ndate stiilis süntesaatorhelid, unenäoliselt hõljuv ja meeldejääv Iirise Vesiku vokaal ning popilikult kõrvaussina mõjuv refrään. “Vahel leiad endas selle, mida otsid teistes,” ütles Iiris, rääkides loo teemadest, milleks on taju ja autentsus. “Projektsioonid on suhtluses tavalised – mõneti on need isegi informatsiooni kiirteed, sest huvi hõlmab alati mingisugust projektsiooni. Siiski on hea olla valvas, et suhtluses inimestega pikaajaliselt me ei hakkaks lihtsalt suhtlema oma ideega sellest inimesest. Samuti ei tohiks kasutada sõna “projektsioon” selleks, et õõnestada teiste inimeste reaalsusi. Pigem on õigem seda sõna kasutada tagasivaates, sest hetkes on kasulikum ja põnevam uskuda oma tundeid,” täpsustas Iiris.

7.juunil ilmus Night Tapes seitsme looga lühialbum “assisted memories”.

12.juulil esineti Võnge festivali raames Tallinnas, Eesti Vabaõhumuuseumis.

Faktid

Iiris aka Iiris Vesik (s. 16.07.1991) - vokaal, klaver

Night Tapes:
Max Doohan
Sam Richards

Muud huvitavat

Seotud videod

Night Tapes - Humans
Night Tapes - Humans

Artist: Night Tapes

Lugu: Humans

Aasta: 2023

Night Tapes - Drifting
Night Tapes - Drifting

Artist: Night Tapes

Lugu: Drifting

Aasta: 2023

Night Tapes - Every day is a game
Night Tapes - Every day is a game

Artist: Night Tapes

Lugu: Every day is a game

Album: assisted memories

Aasta: 2022

Iiris - Wild Unknown Thing
Iiris - Wild Unknown Thing

Artist: Iiris

Lugu: Wild Unknown Thing

Album: The Starshine Club

Aasta: 2018

Režissöör: Ruta Puzaite

IIRIS - Stranger
IIRIS - Stranger

Artist: IIRIS

Lugu: Stranger

Aasta: 2017

Režissöör: Hindrek

Iiris - Hope
Iiris - Hope

Artist: Iiris

Lugu: Hope

Album: Hope EP

Aasta: 2016

Iiris - Iridescent Love
Iiris - Iridescent Love

Artist: Iiris

Lugu: Iridescent Love

Album: Hope EP

Aasta: 2015

Režissöör: Jack Stanton

Iiris - Tigerhead
Iiris - Tigerhead

Artist: Iiris

Lugu: Tigerhead

Album: Chinaberry Girl EP

Aasta: 2013

Režissöör: Kaimar Kukk

Iiris - Weirdo
Iiris - Weirdo

Artist: Iiris

Lugu: Weirdo

Album: The Magic Gift Box

Aasta: 2012

Iiris - Melyse
Iiris - Melyse

Artist: Iiris

Lugu: Melyse

Album: The Magic Gift Box

Aasta: 2011