Anett / Wilhelm

Anett osaleb 17.märtsil alanud Kanal 2 muusikalises võistlussaates “Tähtede täht”.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 16.12.2013 - 15:26
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 17.03.2024 - 20:12
Eesti artist, Ansambel, Alternative & Indie

Wilhelm on noortest Tartu muusikutest koosnev kollektiiv, kes on tuli kokku eesmärgiga muusikast ning muusika loomisest rõõmu tunda ja tuua kuulajateni endi kirjutatud omaloomingut. Muusikastiiliks on kollektiivil kujunenud jazzisugemetega indie-popmuusika.

Bänd sai alguse 2012. aasta novembris ja tuli esialgu kokku "Ideejazz 2012" festivaliks. Algselt kanti nime Kõrge 9. Selle nime alla võitis koosseis ka 4.aprillil Tartus 2013 aasta ERMO 5 noorte loomingukonkursi eripreemia parima ansambli kategoorias.

24.mai Parem Reede kontserdil Ülikooli kohvikus astus koosseis lavale juba uue lööva nimega – Wilhelm. Wilhelmisse kuuluvad vokalist Anett Kulbin, kitarrist Paul Neitsov, saksofonist, perkussionist ja ukulele mängija Lauri Kadalipp, basskitarrist Jorven Viilik ja trummar Kristjan Mängel. Kõik noored muusikud on Heino Elleri nimelise Tartu muusikakooli praegused või endised õpilased. "Oleme leidnud oma helikeele ja seda keelt üritame rääkida. Tahame olla arusaadavad kõigile, aga mitte liiga kergesti seeditavad.”

Anett Kulbin on noor ja andekas laulja, kel häälematerjali mitme laulja eest. Muusikamaailma tõi ta Vanessa Mae, kelle kontsert teda nii võlus, et ta ka ise viiulipoogna kätte haaras. "Mind võlus tol hetkel kõige enam tema sinine elektriviiul," meenutas Anett. Pisikese tüdrukuna unistas ta hoopiski juuksuriametist. "Mäletan, et lasteaias pidime joonistama kelleks me saada tahame, mina tahtsin saada juuksuriks." Ta on tegelenud muusikaga 6-dast eluaastast, õppinud viiulimängu ja pop-jazz laulu.

Ega suhted pea olema vaid bändialased. Selgub, et Anett ja bassimees Jorven Viilik on paar ka päris elus. “Oleme ka väljaspool bändi head sõbrad ja ega prooviruumi sisenedes midagi muutu,” selgitas Anett. Küsimusele, kas bändi meesliikmed temasse ära ei armu, vastas Anett, et pole kedagi "sellise" pilguga vaadanud. “Bassimees teeb pidevalt silma! Tegelikult hakkasime kokku juba mõni aeg tagasi,” tunnistas ta. Jorven Viilik on bändis ka kõige vanem ning käib tööl Tartu Teaduskeskus AHHAA.

Wilhelmi kitarrist Paul unistas lapsena näitlejaametist. "Olin väga suur teatrifänn. Kui olin kümneaastane, käisin nädalas kaks korda teatris," meenutas noormees. Siiski mäletab ta selgelt päeva, mil esimest korda kitarri kätte võttis. “Olen kuulnud, et kui olin veel väga väike, oli minu häll asetsenud klaveri kõrval. Usun, et sealt minu muusikaarmastus algaski."

Pauli kihlatu on bändi teine laulja Kaisa Lillepuu. Kaisa on õppinud H.Elleri nim. Tartu Muusikakoolis ja Toomas Volli Laulustuudios, ta on võitnud auhinnalisi kohti Alo Mattiiseni konkursil vokaalansambliga Sünky.

Wilhelmi kõik neli bändipoissi esinevad kvartetina Quartence, mis on verivärske kollektiiv Tartu Elleri koolist. Mängitakse suures osas omaloomingut, aga ka juba tuntud ja heakskiidetud jazzmuusikat. Eelkõige on bändi tegemine noortele muusikutele suurepärane viis ennast väljendada ja teostada. Ansamblile kirjutavad muusikat kõik liikmed. Quartence muusikas leidub midagi kõigile, märgusõnadeks on energia, vahetus, pingelisus, noorus ja värskus.

Wilhelm eristub oma naturaalse kõla ja helikeele poolest. Kontserdid on antud kodulinnas Genialistide klubis ning Tartu jazzklubis. 10.augustil osaleti Tartu muusikanädalal kontserdiga Cafč Noiris ning 31.augustil esineti Tallinnas Uue Maailma Festivalil pealaval.

17.oktoobril 2013 alustati võistlust Noortebänd 2013 eelvoorul Genialistide klubis oma kolme looga ning pääseti edasi poolfinaali. Ansamblilt kõlasid lood “Goodnight Song“, "On My Side" ja “Black Dawn“.

21.oktoobril 2013 avaldati koos Ö stuudio abiga valmis meisterdatud esimene singel “Black Dawn“, mis valiti 12.novembril Raadio 2 nädala demoks.

16.novembril 2013 osaleti Von Krahl Noortebänd 2013 poolfinaalis kust edasipääs ebaõnnestus. Finaali õnnestus pääseda megakampaaniaga publikuhääletuse kaudu.

29.novembril 2013 toimus Tallinnas Hollywoodis finaal ning nopiti kaks väga head auhinda - singli salvestus Stereotunnelis ja esinemiskutse Tallinn Music Weekile. Wilhelm: “Elu läheb kenasti edasi ja meie hakkame uuel aastal plaadi salvestamisega pihta ja sellega kaasneb kindlasti palju uut ja põnevat! Oleme väga elevil edasise osas!“

6.detsembril 2013 esitleti teist singlit "Resignal", mille autoriks Lauri Kadalipp. 12.detsembril valiti lugu poolfinalistiks konkursil Eesti laul 2013.

18.detsembril 2013 esineti Eesti Raadio 1.stuudios kontsertsarjas "Kimomo Liveroom" ning 28.detsembril oldi laval Rock Cafes.

1.märtsil 2014 osales Eesti Laul 2014 finaalis Nokia kontserdimajas Wilhelm looga “Resignal” ning saavutati 9. koht.

6.märtsil Tallinnas klubis HETK ja 7.märtsil Tartus Genialistide Klubis ühendasid jõud kaks suurepärast indie-bändi - Norras palju tuntust kogunud Kråkesølv ja armastatud Tartu kollektiiv Wilhelm.

Wilhelm astus üles Tallinn Music Weekil lausa kahel korral, 28.märtsil 2014 NO99s Jazzkaare ja Jazz Liidu showcasel ning 29.märtsil 2014 Kinos Sõprus Positivuse ja I Love You Recordsi laval.

19.juulil esines Wilhelm Lätis Positivus festivalil.

15.jaanuaril 2015 andis Wilhelm välja oma esimese täispika stuudioalbumi. Albumile jõudis kaheksa lugu, nende hulgas ka 2014. aasta Eesti Laulu finaali jõudnud pala "Resignal".

“Wilhelmi esikalbumi ilmumine on bändile väga oluline etapp. Protsess on olnud pikk ja põnev. Salvestasime terve suve erinevates Eesti paikades. Oleme praeguseks tegutsenud kaks aastat ja see album on ülevaade meie loomingust erinevate perioodide jooksul. On lugusid ansambli algusaegadest kui ka värskeid palasid alles möödunud sügisest,” sõnas bändi solist Anett Kulbin.

“Kindel on, et see, mis kuulajate kõrvadesse jõuab, tuleb tõesti südamest ja on loodud hingega. See, mis meiega nende kahe tegutsemisaasta jooksul on toimunud, on imeline. Album on meie tänu ja austusavaldus toetajatele,” lisas kitarrist Paul Neitsov.

Wilhelm astus lavale esimesena 14.veebruaril Eesti Laul 2015 poolfinaalis looga “Light Up Your Mind”.

8.märtsil toimus Talvejazzi raames Kumus albumi esitluskontsert, mis oli eriline nii kuulaja kui bändi enda jaoks. "Astume lavale just selleks kontserdiks kokku kutsutud laiendatud koosseisuga. Meie muusikale on seaded teinud minu arvates täiesti fantastiline muusik Kirke Karja. Laiendatud koosseisu kuuluvad lisaks Kirkele meie head sõbrad Gloria Kadarpik viiulil ja Johanna Mängel tšellol. Olemegi hetkel täielikult pühendunud selle kontserdi ettevalmistustele. Kogu bänd on väga elevil ja loodame, et saame võimalikult paljude inimestega seda momenti jagada," kommenteeris Anett.

27.märtsil 2015 esines Wilhelm Tallinn Music Week raames Philly Joe's.

2015 aasta oktoobris toimunud kaheksandal Viljandi Kitarrifestivalil anti taas välja Tiit Pauluse nimelise noore kitarrimängija preemia, mille laureaadiks osutus sel korral noor talent Paul Neitsov.

Anett Kulbin ja Joonas Mattias Sarapuu kirjutatud lugu "Strong" jõudis Eesti Laul 20 parima hulka, mille finaal toimus Saku Suurhallis 5. märtsil 2016. Anett avaldas loo 6.detsembril.

Wilhelm andis 21.novembril 2016 välja uue loo "Empty House", mis jääb bändi viimaseks singliks. Visuaalselt saadab lugu kaunis ja karge muusikavideo, mille peategelaseks on andekas noor näitlejanna Kärt Tammjärv. Video loole "Empty House" sai filmitud noore tudengi Kadi Lukase lõputööna.

"Wilhelm oli üks omamoodi nähtus – kuus täiesti erinevat inimest, kes algusest peale muusikaliselt suurepäraselt kokku sobisid," rääkis bändi solist Anett Kulbin. "Tegime paljusid asju koos esimest korda – välisesinemised, bändilaagrid, üheskoos muusika kirjutamine, intervjuud. Praeguseks aga on Wilhelmi aeg otsa saanud, igal bändiliikmel on ees uued põnevad projektid ja koosseisud ning olen kindel, et näete meid kõiki peagi taas lavalaudadel, lihtsalt mitte samas koosseisus," lisas ta.

14.juunil 2018 tuli välja Anett Kulbin teine soolosingel "Don't Pretend", mis valmis koostöös NOËP'i ja Jonas Kaarnametsaga. Lugu keskendub argielu inimlikkusele ja on valminud erinevate muusikute iseloomulikke tunnetusi kokku sidudes, mis oli ka üheks koostööd kannustavaks jõuks. Toreda faktina olgu ka mainitud, kuidas salvestamisel kasutati biidielemendina näiteks tühja smuutipudelit.

4.juulil esines Anett Kulbin Alexela Kontserdimajas ameerika sensatsioonilise lauljatari LP soojendajana.

12.novembril ilmus akustiline versioon Aneti singlist “Don’t Pretend”. Uue versiooni ja õdusa videopildi näol anti õhuline tunnetus suve alguses ilmunud loole. Video valmis koostöös režissööri Laura Lisete Roosaare ja Mart Varesega.

23.novembril astus Anett üles tunnustatud Rootsi artisti Jennie Abrahamsoni kontserdi erikülalisena Kivi Paber Käärides, Telliskivi Loomelinnakus.

7.märtsil 2019 andis Anett välja singli "Here I Am", mille produtsendiks oli Gevin Niglas. "Lugu pakub positiivset vaadet mitte nii positiivsele situatsioonile, kus inimeste teed lähevad laiali. Proovisin oma mõtted välja kirjutada just nii nagu nad minu sees tol hetkel vormi võtsid. Ma arvan, et pole varem nii ausalt ja vahetult julgenud kirjutada ja pean ütlema, et see on väga vabastav tunne. Loodan, et kuulajad suhestuvad loo sõnumiga ja tunnevad eelkõige ära sellises olukorras peituva optimismi," kirjeldas Anett siiralt loo inspiratsiooni ja olemust.

17.aprillil tuli välja lugu "All Over Again". Anett selgitas, et laulu "All Over Again" kirjutamine aitas tal ennast taas maailmale avada. "Kui ma selle loo kirjutasin, siis ma olin natuke kummalises vaimses ja emotsionaalses seisundis. Ma olin ennast väga omaette jätnud ja oma sõpradest ja välisest elust välja lõiganud. Täpselt ei tea, millest see tuli, aga ma sain ühel hetkel aru, et see nii on," ütles Anett, et hakkas pärast laulu kirjutamist rohkem naeratama ja võttis oma sõpradega taas ühendust.

10.mail 2019 andis Anett välja viie looga EP. ““All Over Again” on minu soolokarjääri debüütalbum ja tunnen, et selles on palju eneseotsingut ja katsetamist. Minu kirjutatud materjali seovad tugevalt ühtseks lugude ausad sõnumid ja emotsioon. Just nendest väärtustest lähtun alati muusika kirjutamisel, hetkeolekut muusikasse kandes,” avas Anett. "Teadsin kohe, et loo “Hit And Run” soovin tõsta dueti vormi, ja mu esimene valik oli hea sõber Jüri Pootsmann, kes on minu jaoks üks hingestatumaid lauljaid Eestis”.

Anett Kulbin ja Liisi Koikson andsid 6. juunil kell 21 Telliskivi Loomelinnakus asuvas restoranis Kivi Paber Käärid ühise kontserdi, esitledes kumbki enda värsket lühialbumit.

Anett x Fredi olid 29.veebruaril toimunud Eesti Laul 2020 finalistid Frederik Küüts ja Anett Kulbin kirjutatud looga "Write About Me". Lugu avaldati 30.novembril.

12.märtsil toimus Anett kontsert Tallinnas Vana-Kalamaja 1 "Uus Laine". Soojendajana esines Kelly Vask.

7.aprillil ilmus Anetti uus singel “Get by”, mis valmis koostöös Carl Tuuliku ehk Joshua Stephenzi ja Sander Mölderiga. Uues loos on Anett sidunud enda jazzitaustaga vokaali nii kaasaegse souli kui ka popiga. “Get by” loomine sai alguse 2019. aasta sügisel ja ka video filmiti sama aasta septembris. Selleks käis Anett New Yorgis, kus lisaks muusikavideo filmimisele tegeles ta ka uue muusika kirjutamise ja salvestamisega.

Anett liitus plaadilepinguga kodumaise plaadifirmaga TIKS. “Olles suur kooskõla- ja vaibi-sõber, mitte just peaasjalikult lüürikalembene, lummas mind kunagi Anetti “Don’t Pretend” ja selle akustiline versioon koos Jonas Kaarnametsaga. Sellest loost alates oli meie seisukohast uks Anettile avatud, et saaksime tulevikus koostööd teha. Tundsin, et sobime kokku ja sestap väga hea meel, et nii ka nüüd läinud on,” kommenteeris TIKS Rekordsi üks eestvedajaist Peeter Ehala.

20.aprillil tuli välja "Get by" muusikavideo, mille autor on Tai Attarangsan, kellega koostööni jõuti tänu New Yorgis resideeruvale eesti ehtekunstnikule Anni Jürgensonile. Praegu kirjutab Anett muusikat täispika albumi jaoks, mille ilmumine TIKS Rekordsi alt on planeeritud selle aasta lõppu.

16.juunil avaldasid Mick Moon, manna ja Anett avaldasid ühise singli "Tee mis sa teed", mille kirjutamisel lõid kaasa ka Gevin Niglas ja Ewert Sundja ning loo produtseeris Bert Prikenfeld. Lugu valmis Red Bulli laulukirjutamise projekti HitXpress raames.

Anett avaldas 1.oktoobril loo "So Far So Good", mille kaasautoriks on Frankie Animalist ja paljudest teistest kooslustest tuntud kitarrist Jonas Kaarnamets ehk jonas.f.k. 12.oktoobril esines Anett Fotografiska Tallinnas. Jazzkaare raames toimunud kontserdil sai aimu peagi ilmuva albumi uuest materjalist.

Anett avaldas 6.novembril uue singli "Never Want to Leave", mis valmis pühendusena ühele erilisele väikesele paigale Eestis ning loo sõnade autor on Aneti mänedžer Liisi Voolaid.

20.novembril ilmus debüütalbum "Morning After", millel teevad kaasa Rita Ray ja Yasmyn. “Morning After” on mikstuur Aneti ausatest ja isiklikest sõnumitest, viskimesiselt mahedast vokaalist ja modernse R&B helimaailmast. Albumit kirjutades mängis olulist rolli naiste osakaal protsessis – oli teadlik otsus kaasata senisest rohkem naissoost kaaskirjutajaid ja muusikaprodutsente. Nii on Aneti kirjutatud muusikale produtsendina toeks olnud suures osas just New Yorgis tegutsev eestlanna Ms Madli, lisaks Lewis Dransfield (UK) ning Jonas Kaarnamets ja Alexander Sannik.

3.detsembril tuli välja loo “Never Want to Leave” “koduvideo”, milles saab näha albumi valmimise hetki.

Eesti Muusikaauhindade jagamisel 28.jaanuaril 2021 Saku Suurhallis sai Anett pärjatud Aasta Naisartisti ja Aasta Popartisti tiitliga.

Aneti debüütalbumi “Morning after” esitluskontsert leidis aset 1.augustil Keila-Joa lossipargis. Kontserdi tegi eriliseks laiendatud koosseis ja erikülalised.

15.augustil toimus Rakvere Vallimäel suurkontsert “Pühitsus”, mis andis lisaks iseseisvale mõtlemisele kogemuse enese määratlemise kohta. Üles astusid Kristjan Järvi Ensemble, NOËP, Mick ja Angeelia Pedaja ning Anett.

Üheks aastalõpu õhtuks astus Anett lavale koos oma suurepärase saatebändiga, et üheskoos tagasi vaadata eelmise aasta ühele edukaimale Eesti albumile. 29.detsembril Fotografiskas toimunud aastalõpu kontsert oli väärikas finaalakord albumile “Morning After”. Lisaks albumilt tuttavatele lugudele, sealhulgas singlitele “Never Want to Leave” ja “So Far So Good”, tuli esitusele nii Aneti varasem kui seni avaldamata looming.

Anett andis pärast pea kaheaastast pausi välja 21.juunil 2022 singli "You Got Love", mis valmis koostöös Ühendkuningriigi produtsendiga Pearse Macintyre. "See lugu räägib suhte algusest, mis paneb sind läbi kellegi teise peegelduse endale – oma hirmudele ja kartustele – otsa vaatama," rääkis Anett.

Anett esines 9.juulil festivalil Võnge pealaval.

Anett avaldas 6.septembril singli “Certain Kind of Crazy”, mis valmis uue kontseptsioonalbumi live salvestussessioonil ERR Raadiomaja 1. stuudios. Kaaskirjutajateks Heikko Remmel, Joonas Mattias Sarapuu ning kaasprodutsendiks Aneti kõrval Sander Mölder.

20.oktoobril ilmus Anett 10-looline live kontseptsioonalbum “Late to the Party”. Album “Late to the Party” on märgiline just live-salvestussessiooni aspektist, sest valmis Aneti soovist püüda plaadile elava muusika energiat: “Albumi “Late to the Party” võtsime linti minu jaoks täiesti uut moodi, nii on sellel ja selle sünnil mu südames kohe täiesti eraldi väga tähendusrikas lahter. Kuna pandeemia tõttu oleme me kõik möödunud aastate jooksul olnud omajagu palju isoleeritud ja seetõttu ka live-muusika ja -elamusteta, tundsin ülitugevalt puudust sellest kirjeldamatust ja vahetust publiku energiast, mida tunnen laividel, ja mis tahest-tahtmata mõjutab ka alati seda, kuidas muusika parasjagu selles momendis ellu ärkab. See viis mind väga orgaaniliselt nägemuseni salvestada teine täispikk stuudioalbum esmakordselt ühe-õhtu-sessioonina, kus viibis stuudios lisaks muusikutele ka paarikümne inimeseline publik, tänu kellele õnnestus meil albumile jäädvustada see kõige ehedam ja ainulaadne energia bändi-publiku koosviibimisest. Albumi valmimisprotsessi oli algusest lõpuni kaasatud minu bänd laiendatud koosseisus ja üks minu kindlalt lemmikuid produtsente Sander Mölder, kes kõik mängisid oma rolli selles, kuidas album lõpuks kõlama sai, ja ma olen neile selle panuse eest ülimalt tänulik,” rääkis Anett.

25.oktoobril avaldas Anett uue albumi live-salvestussessioonist valminud kontsertvideo. “Late to the Party” esitluskontsert toimus 25.novembril Jazzkaare Jõulujazzi avakontserdina Vaba Laval.

26.jaanuaril toimunud Eesti Muusikaauhinnad 2023 galal võitis Anett aasta soul/funk/R’n’B artisti tiitli.

Frederik Küüts, Anett Kulbin, Jason Hunter kirjutatud "You Need To Move On" Anett x Fredi esituses osaleb Eesti Laulul. Esmakordselt kuulis laulu ETV erisaates 2.detsembril. Poolfinaalis võistles lugu 12.jaanuaril, finaalis 11.veebruaril saavutati 10. koht.

15.veebruaril tähistas Anett albumi “Late to the Party” ilmumist kontsertiga Tartus Eesti Rahva Muuseumis.

6.mail toimus Viimsi Artiumis uue kontsertsarja Viimsi Live avakontsert. Esimene esineja oli Anett ja tema suurepärane Trio.

6.juunil ilmus Aneti ja Fredi singel "Lowkey", mis pärineb juba septembris ilmuvalt ühiselt albumilt. "Meie koostöö Frediga on olnud kuidagi nii loomulik ja muretu kulgemine, et ootamatult sai valmis plaaditäis lugusid. Albumi esimene singel "Lowkey" on kirjutatud elevusest ja närvikõdist, mis meid valdab, kui seisame millegi uue lävel, aga samas tahaks seda külje alla hiilinud tunnet endale hoida ja nautida selle lihtsust," rääkis Anett. "Kuidagi totter tundus meie kirjutamiskeemiat ja eelnevate lugude sooja vastuvõttu arvesse võttes koos mitte rohkem muusikat kirjutada. Oleme ise uute lugude pärast väga elevil ja "Lowkey" tundus parim viis näidata, et me oskame ka muud kui ainult ballaade kirjutada," kommenteeris Fredi.

29.juulil esines Anett Tallinnas Kadrioru pargis Sume festivalil.

5.septembril avaldasid Anett ja Fredi singli “I Wanna Know About Love”.

Anett ja Fredi andsid 19.septembril välja oma esimese 8 looga ühisalbumi "Read Between the Lines". "Ma siiralt loodan, et selle albumi muusika kõnetab inimesi." Anetti sõnul on albumil kokku saanud kahe muusiku stiil, vestlused, mõttevälgatused, kogemused, igapäevaelu ja unistused. Lisaks panustasid albumisse muusikud Jason Hunter, Heikko Remmel, Mairo Marjamaa ja Sander Mölder. "See on mingis mõttes ikkagi unistuse täitumine," lisas Küüts. "Olen enda ja Aneti üle väga uhke, äärmiselt tänulik kogu tiimile, ja võtan mütsi maha muusikute ees, kes sellel albumil mängisid."

Albumi esitluskontserdid toimusid 27.oktoobril Tallinnas, Paavli Kultuurivabrikus ja 28.oktoobril Tartus, Eesti Rahva Muuseumis.

Eesti Laulu poolfinaalis 20.jaanuaril astusid üllatusetteastega lavale ansambel Angus koos Anett Kulbiniga, kes esitasid oma reggae-tõlgenduses Rootsile Eurovisiooni võidu toonud laulu "Tattoo".

Anett x Fredi astusid üles Eesti Muusikaauhinnad 2024 galal 1.veebruaril Unibet Arenal. Otseülekanne toimus Kanal 2-s. Anett x Fredi "Read Between The Lines" võitis Aasta Soul/Funk/R’n’B Artisti auhinna.

9.veebruaril esinesid Anett ja Fredi Nobelessneri valukoja Nobeli saalis Kultuurkapitali 2023. aasta auhinnagalal.

Anett osaleb 17.märtsil alanud Kanal 2 muusikalises võistlussaates “Tähtede täht”.

Faktid

Wilhelm on: (nimi/tegevus bändis/sünniaeg)
Anett Kulbin - vokaal - 03.09.1993
Kaisa Lillepuu - taustavokaal - 21.12.1987
Lauri Kadalipp - saksofon, ukulele - 08.05.1995
Paul Neitsov - kitarr - 29.12.1993
Jorven Viilik - bass - 05.01.1990
Kristjan Mängel - trummid - 20.12.1992

Muud huvitavat

Seotud videod

Anett x Fredi - You Need To Move On
Anett x Fredi - You Need To Move On

Artist: Anett x Fredi

Lugu: You Need To Move On

Aasta: 2022

Režissöör: Ako Lehemets

Anett - Get by
Anett - Get by

Artist: Anett

Lugu: Get by

Aasta: 2020

Anett - Never Want to Leave
Anett - Never Want to Leave

Artist: Anett

Lugu: Never Want to Leave

Album: Morning After

Aasta: 2020

Anett x Fredi - Write About Me
Anett x Fredi - Write About Me

Artist: Anett x Fredi

Lugu: Write About Me

Aasta: 2019

Anett - Don't Pretend
Anett - Don't Pretend

Artist: Anett

Lugu: Don't Pretend

Aasta: 2018

Wilhelm - Empty House
Wilhelm - Empty House

Artist: Wilhelm

Lugu: Empty House

Aasta: 2016

Režissöör: Kadi Lukas