Jason Derulo

Jason Derulo on peaesinejaks 20.juulil Riias toimuval Positivus festivalil. Artisti kontserdid on tuntud hittidest, kuumadest rütmidest ja positiivsest energiast pulbitsevate suurejooneliste tantsusõude poolest.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 16.03.2014 - 18:09
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 20.07.2024 - 11:34
Välismaine artist, Sooloartist, R&B & Soul

Jason Derulo on Ameerikast pärit laulja, laulude autor, näitleja ja tantsija. Esimese laulu kirjutas ta 8-aastasena, mille nimi oli "Crush on You". Lapsepõlves tegeles näitlemisega, ooperiga, balletiga ja mängis käsipalli. Laulja sai kuulsaks juba teismelisena ning on nüüd üleilmne superstaar ja viljakas R&B, pop- ja räpilugude autor. Mehel on lugematuid hitte ning ta on teinud kõrgelt hinnatud koostööd teiste maailmakuulsate artistidega.

Jason Derulo karjäär sai hoo sisse 2009. aastal. Alates sellest, kui viiekordse RIAA sertifikaadiga pärjatud singlel "Whatcha Say" läbimurde saavutas, on ta müünud maailmas üle 250 miljoni singli ja andnud välja hulganisti megahitte. Tema albumid on "Jason Derulo" (2010), "Future History" (2011), "Tattoos" (2013) ja selle uuenenud versioon "Talk Dirty" (2014) ning "Everything Is 4" (2015).

"Platinum Hits" on Jason Derulo 5.augustil 2016. aastal ilmunud suurimate hittide kogumikalbum. Albumil on 11 laulu tema varasematelt albumitelt ja üks uus pala "Kiss the Sky". See laul on ka filmi "Storks" ("Kured"; 2016) heliribal. Album sisaldab Jason Derulo kõiki plaatinaplaadi staatusesse jõudnud singleid. Nende hulka kuuluvad "Want to Want Me", "Talk Dirty", "Wiggle", "Trumpets", "Whatcha Say", "Ridin’ Solo", "It Girl", "Marry Me", "The Other Side", "Don’t Wanna Go Home" ja "In My Head".

2017.aastal vallutas edetabelid singel "Swalla" (featuring Nicki Minaj and Ty Dolla $ign). Lugu oli plaanitud promoma Derulo järgmist albumit, mis jäi aga ilmumata ning lisati hiljem tema 2024.a. plaadile. Väljapaistvate singlite hulka kuulub koos Jawsh 685-ga esitatud "Savage Love", mille ametlikust remiksist sai pidurdamatu rahvusvaheline sensatsioon ja 2020. aastal TikToki kuumim hitt. Lugu oli Billboard Hot 100 edetabelis ning 16 riigi erinevates edetabelites esimesel kohal. Edu hulka kuulub ka TikToki üheks kõige mõjukamaks kasutajaks saamine. Artist on platvormil 11. kohal, olles neljas kõige enam järgitud mees.

16.veebruaril 2024 tuli välja Derulo kauaoodatud viies stuudioalbumiga, mis oli tema esimene täispikk album pärast 2015. aasta plaati "Everything Is 4". Uuel albumil olid sellised lood nagu "Lifestyle" koos Adam Levine’iga (erakordselt meeldejääv 2021.a. tantsulugu), "Take You Dancing" (2020.a. üleilmne hitt, mis inspireeris üle poole miljoni TikToki video) ja topelt plaatina staatuses singel "Savage Love". Jason Derulo on pidevalt arenevas karjääris uude ja kartmatusse ajastusse jõudnud. Ta tõestab oma imepärast ajast ees olemise võimet ning täiustab meeldejäävate poplaulude loomise kunsti.

Jason Derulo on peaesinejaks 20.juulil Riias toimuval Positivus festivalil. Artisti kontserdid on tuntud hittidest, kuumadest rütmidest ja positiivsest energiast pulbitsevate suurejooneliste tantsusõude poolest.

Faktid

Nimi: Jason Joel Desrouleaux
Sündis 21. septembril 1989
Sünnikoht: Miramar, Florida, Ameerika Ühendriigid
Pikkus: 1,79 m

Poeg: Jason King sündis 8.mail 2021, ema Jena Frumes

Muud huvitavat