Robert Lõvi

7.detsembril 2020 andis Royal Records välja Robert Lõvi ja Liisi Koiksoni ühise singli "Ära kauaks jää".
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 18.11.2015 - 09:17
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 08.12.2020 - 11:09
Eesti artist, Sooloartist, Rap & Hip-Hop

Robert Lõvi on artist, kes julgeb nii räppida kui laulda. Saaremaa noormees on luulet kirjutanud alates 7. eluaastast. Ta jõudis luule ja muusika sidumiseni 2015. aasta alguses, mil astus WAF kooli hääleseadet õppima.

5.aprillil 2015 laadis Robert Lõvi Yotube esimese loo “Andke veel“, mis kogus esimese 36 tunniga üle 1300 vaatamise. 3.mail tuli järgmine lugu “Ööloomad“.

15.novembril 2015 avaldas Robert Lõvi oma kolmanda singli “Suured soovid“. Värske singel ilmus koos videoga, kus vastandatakse tormilist elutempot rahuliku kulgemise ning materiaalseid väärtusi perekonna tähtsusega. “Suured soovid“ tekitab kuulajas küsimuse, kas minu praegune elu ja elutempo teevad mind tegelikult õnnelikuks.

Robert Lõvi ja lauljatar Desiree Mumm avalikustasid 25.detsembril Youtube'is loo “Mäng”.

4.märtsil 2016 tulid Robert Lõvi & Ingmar Gailit välja looga "Siis Räägime", kus lööb kaasa TV-saatest “Eesti otsib superstaari” tuule tiibadesse saanud mahedahäälne Jana Liisa Johannson. Koos tuuakse välja tänapäeva suhtluse eripärad ning tuletatakse meelde, et vesteldes ei tohi vaid endaga arvestada.

25.jaanuaril 2017 ilmus kuues singel "Ma lähen", mis on valminud koostöös produtsendiga Kaspar Põtter (372). "Ma lähen" annab aimdust, millise kõlaga saab olema Robert Lõvi plaat, mis peaks tuleval aastal ilmavalgust nägema. Uue albumi eesmärk on edasi anda siirast sõnumit ja luua kuulajale mõnus meeleolu.

7.augustil 2017 andis Royal Records välja Robert Lõvi uue loo "Sõnumid" (Prod. 372Kaspar).

Royal Records avaldas 21.juunil 2019 Bad Art singli "Nagu isa nii ka poeg", kus osaleb ka Robert Lõvi.

Robert Lõvi koostöö Royal Recordsiga jätkub ning 29.augustil 2019 ilmus debüütalbum “Ainult udu”, kus löövad kaasa Bad Art, Kozinak, Beebilõust, Ingmar Gailit ja Jana Liisa Johannson. 11 lugu sisaldav plaat on Lõvi enda sõnul sama mitmekülgne nagu ta isegi. 29.juulil avaldatud nimilugu räägib, kuidas inimsuhted ei pruugi olla alati sellised, millised nad esialgu tunduvad. Loo video autoriks on Aleksandr Tokarev.

Robert Lõvi andis 13.oktoobril oma augusti lõpus ilmunud debüütplaadilt “Ainult udu” välja singli “Maailma naba”, mis tehtud koos Beebilõustaga.

7.detsembril 2020 andis Royal Records välja Robert Lõvi ja Liisi Koiksoni ühise singli "Ära kauaks jää".

Faktid

Artistinimi: Robert Lõvi
Kodanikunimi: Robert Miller
Sünniaeg: 29.03.1993
Sünnikoht: Eesti, Saare Maakond, Kuressaare Linn

Muud huvitavat

Seotud videod

Robert Lõvi - Ainult udu
Robert Lõvi - Ainult udu

Artist: Robert Lõvi

Lugu: Ainult udu

Album: Ainult udu

Aasta: 2019

Režissöör: Aleksandr Tokarev

Robert Lõvi - Suured soovid
Robert Lõvi - Suured soovid

Artist: Robert Lõvi

Lugu: Suured soovid

Aasta: 2015

Režissöör: Zen Studio