Rag'n'Bone Man

Rag’n’Bone Man uus album "What Do You Believe In?" ilmub 18.oktoobril.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 02.12.2016 - 12:23
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 14.06.2024 - 15:30
Välismaine artist, Sooloartist, R&B & Soul

Rory Graham, tuntud oma lavanimega Rag’n’Bone Man, on briti laulja-laulukirjutaja, kes sai avalikkusele tuntuks oma jõulise bluesisingliga “Human“.

Algselt hiphopparina alustanud laulja jõudis muusikalisel rännakul bluesini ning on avaldanud kaks EP-d. 2014 aastal tuli “Wolves” ning 2015 aastal “Disfigured“, millelt leidis rohkem tähelepanu avalugu "Bitter End". Sõlmides lepingu firmaga Sony Music Entertainment, on ta valmis maha võtma maailma.

Juulis 2016 ilmunud “Human” on sügava vokaaliga lugu, mida saadab pulseeriv taust ning see meenutab segu OneRepublic ja Macklemore & Ryan Lewis vahel. Charlie Robins lavastatu muusikavideo tuli välja 21.juulil ning 15.novembril lisandus video spetsremiksist, mille tegi Rudimental. Seni on singlit saatnud edu Kesk-Euroopas, Belgias ja eriti Saksamaal, kus lugu on olnud #1 kaksteist nädalat.

Väljapaistvale singlile loogiliseks järjeks tuli 10.veebruaril 2017 välja 12-looline album “Human”, kus lauljale aitasid lugusid kirjutada Jonny Coffer, Mark Crew ja Two Inch Punch.

27.jaanuaril tuli välja singel "Skin". Loo video lavastas Greg Davenport ja see avaldati Vevos 24.märtsil. 13.aprillil tuli välja Briti drum and bass muusika produtsent Wilkinsoni remiks koos videoga.

Rag‘n’Bone Man, RAY BLK ja räpper Zebra Katz löövad kaasa Gorillaz 28.aprillil ilmunud albumi loos “The Apprentice”.

14.juulil tehti avalikuks loo "As You Are" muusikavideo. Singlina ilmub see 18.augustil.

Rag'n'Bone Man ja Logic ühendasid jõud uues loos "Broken People", mis kõlab Netflix filmis "Bright". Soundtrack tuli digikujul välja 13.detsembril.

Rag'N'Bone Man valiti UK ambassadoriks 21.aprillil toimuvale Record Store Day üritusele. Selleks puhuks salvestas ta 2 uut lugu, "Don't Set The World On Fire" ja "George Has Got A Friend".

2018. aasta alguses siirdus muusik uuele kontsertreisile "Grande Reserve Tour", mille raames külastab kahtekümmend riiki. 30.aprillil esines ta Tallinnas Kultuurikatla laval.

2.novembril ilmus Professor Green ja Rag'n'Bone Man ühine singel "Photographs". Muusikavideo tuli välja 9.detsembril.

Rag'n'Bone Man osales Calvin Harris singlil "Giant", mis tuli välja 11.jaanuaril 2019. Muusikavideot esitleti 25.jaanuaril.

29.jaanuaril 2021 ilmus Rag’n’Bone Man singel "All You Ever Wanted" koos muusikavideoga. 23.märtsil ilmus Rag’n’Bone Man singel "Fall In Love Again". 9.aprillil ilmus Rag’n’Bone Man singel "Anywhere Away From Here", kaaslaseks P!nk.

30.aprillil avaldas Rag’n’Bone Man uue singli "Crossfire". 7.mail tuli välja 15-looline album "Life By Misadventure", mille produtsendiks Mike Elizondo. Plaadil olid saatebändis klahvpillidel Ben Jackson-Cook, basskitarril Bill Banwell, taustalaulja Desri Ramus, trummidel Daru Jones ja kitarril Wendy Melvoin.

2.juulil tõi Rag'n'Bone Man välja loo "Alone" muusikavideo.

15.novembril ilmus Rag'n'Bone Man jõuline singel "Fall in Love Again" koos muusikavideoga Live From Jazz Cafe.

26.augustil 2022 avaldas Rag’n’Bone Man singli "Circles", kaaslaseks Ocean Wisdom.

16.veebruaril 2024 tuli välja Calvin Harris & Rag’n’Bone Man ühine lugu "Lovers In A Past Life".

23.mail andis Rag’n’Bone Man välja uue singli "What Do You Believe In?". Muusikavideot esitles ta 31.mail.

Rag’n’Bone Man uus album "What Do You Believe In?" ilmub 18.oktoobril.

Faktid

Lavanimi: Rag'n'Bone Man
Pärisnimi: Rory Graham
Sünnipäev: 29. jaanuar 1985

Muud huvitavat