Post Malone

21.juunil tulid Post Malone & Blake Shelton välja ühise looga "Pour Me A Drink". Post Malone uus album "F-1 Trillion" ilmub 16.augustil.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 30.09.2017 - 20:50
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 21.06.2024 - 08:11
Välismaine artist, Sooloartist, Rap & Hip-Hop

Post Malone on USA räppar, laulja, kitarrist, laulukirjutaja ja produtsent.

Austin Richard Post (sündinud 4.juulil 1995) tõusis avalikkuse tähelepanu alla veebruaris 2015 singliga "White Iverson" ning tutvustas oma SoundCloudis lugusid kui "Too Young", "What's Up" "Patient" ning "Tear$". Alates augustist 2015 omab mees plaadilepingut Republic Recordsiga.

9.detsembril 2016 avaldas ta esimese stuudioalbumi "Stoney". Plaadil on sellist reggae-artisti hingamist, kus on ühendatud folkmuusika ja räpp ning tulemuseks on omapärane muusika. “White Iverson”, “Too Young” ja “Go Flex” või tõeline kantrilugu "Leave" on kõik hitid ning nende lugudega seadis Texase räppar endale päris kõrged ootused. Lisaks teevad kaasa Justin Bieber, Kehlani, 2Chainz ja Quavo, kes sobivad nende lugudega väga hästi kokku. Neist viimasega esitatav plaadi viies singel "Congratulations" ilmus jaanuaris 2017 ning jõudis seni edukaima singlina USA edetabeli kaheksandale positsioonile. 14-loolise albumiga jõudis räppar USA Hip-Hop Albumite edetabelis kõrgeimale kohale #3.

9.mail 2017 ilmunud filmimuusika "Fast & Furious 8: The Album" soundtrackil kõlas Post Malone lugu "Candy Paint".

15.septembril 2017 tulid Post Malone ja räppar 21 Savage välja uue singliga "Rockstar", mis on produtseeritud selliste meeste poolt nagu Tank God ja Louis Bell. Suurim edu on seni lugu saatnud Kanadas, USA-s, Austraalias ja UK-s.

17.veebruaril 2018 andsid ühise loo "You" koos muusikavideoga välja Post Malone ja 14-aastane Youtube star Dynamite Dylan.

23.veebruaril ilmus Post Malone singel "Psycho" (feat. Ty Dolla $ign). Muusikavideo tuli välja 22.märtsil. Järgmise lugudena tulid esitlemisele "Stay" ja "Spoil My Night".

Post Malone album "Beerbongs & Bentleys" ilmus 27.aprillil 2018. 18-loolisel plaadil osalevad veel Nicki Minaj, Swae Lee, 21 Savage, Ty Dolla $ign, G-Eazy ja YG.

Post Malone osaleb 18.mail ilmuval Tiësto & Dzeko singlil "Jackie Chan".

Post Malone esines Pärnus 16.augustil 2018 Weekend Festival Balticul.

5.oktoobril tuli välja loo "Better Now" muusikavideo, mille autoriks Adam Degross. 19.oktoobril ilmus Post Malone ja Swae Lee singel "Sunflower", mis kõlab uues "Spiderman" muuvis.

24.detsembril premeeris Post Malone fänne singliga “Wow”.

Travis Scott & Post Malone osalevad 17.mail 2019 ilmunud Dj Khaled albumi loos "Celebrate".

5.juulil ilmus Post Malone singel "Goodbyes" (feat. Young Thug).

6.septembril ilmus Post Malone 17-looline uus album "Hollywood's Bleeding", millelt 30.augustil avaldas singli "Circles". Plaadil on kaasategevad Da Baby, Future, Halsey, Meek Mill, Lil Baby, Ozzy Osbourne, Travis Scott, SZA, Swae Lee ja Young Thug.

11.septembril esitles Post Malone loo "Saint-Tropez" muusikavideot, mille lavastas Chris Villa.

27.septembril ilmus French Montana singel "Writing On The Wall", kus osalevad Rvssian, Post Malone & Cardi B.

24.detsembril tuli välja loo "Circles" animavideo, mille autoriks Jaime Restrepo.

Post Malone osales 14.veebruaril ilmunud Justin Bieber albumil loos "Forever" ning lõi kaasa 20.veebruaril avaldatud Ozzy Osbourne singlil "It's A Raid".

Post Malone osales 11.juunil ilmunud Tyla Yaweh singlil "Tommy Lee".

Post Malone, DaBaby ja Jack Harlow lisasid oma salmid Saweetie 4.septembril ilmunud singlile "Tap In".

14.oktoobril toimunud Billboardi muusikaauhindade jagamisel võidutses Post Malone, kes viis koju üheksa auhinda, nende seas aasta tippartisti tiitli.

Post Malone ja Ty Dolla $ign andsid 23.oktoobri välja singli "Spicy". Loost ilmus 29.jaanuaril remiks, kus kaasatud J Balvin, YG ja Tyga.

25.veebruaril ilmus Pokémon'i 25ks juubeliks Post Malone esituses laul "Only Wanna Be With You", mille originaal pärineb Hootie and the Blowfish repertuaarist.

5.märtsil tuli välja Clever f. Juice Wrld & Post Malone singel “Life’s A Mess”.

30.aprillil ilmunud DJ Khaled albumil kõlab "I Did It" (feat. Post Malone, Megan Thee Stallion, Lil Baby, and DaBaby).

9.juulil andis Post Malone välja singli "Motley Crew", millele valmis ka 13.juuliks video.

5.novembril tuli välja Post Malone ja The Weeknd koostöösingel "One Right Now".

12.mail avaldas Post Malone singli "Cooped Up" (ft. Roddy Ricch). Uus album "Twelve Carat Toothache" ilmus 3.juunil 2022 ning sisaldas 14 lugu. Singel "Waiting For Never" ilmus 10.juunil.

25.juulil avaldasid Post Malone ja Doja Cat muusikavideo ühisele singlile "I Like You (A Happier Song)", mis on muusikute esimene koostöö ning tegemist on kolmanda Post Malone'i singliga tema uuelt albumilt "Twelve Carat Toothache".

30.septembril ilmus YG, Roddy Ricch ja Post Malone ühine singel "Sober".

14.märtsil 2023 jõudis müügile videomäng "WWE 2K23", mille soundtrackil kõlas "Take What You Want", esitajateks Post Malone, Ozzy Osborne ja Travis Scott.

14.aprillil avaldas Post Malone singli "Chemical". Muusikavideo lavastas Alfred Marroquin. Lugu on pärit 21.aprillil ilmunud 9-looliselt kogumikult "The Diamond Collection".

Singlit “Mourning” esitles ta 19.mail ning teise loona avaldas ta 27.juunil "Something Real". Kolmas singel "Overdrive" tuli välja 14.juulil.

Post Malone lõi kaasa 21.juulil ilmunud Noah Kahan singlil "Dial Drunk".

Post Malone uus album “Austin” ilmus 28.juulil ning sisaldas 17 lugu.

4.augustil avaldas Post Malone singli "Joy", mis pärit albumi boonusmaterjalist.

Post Malone osales 29.märtsil 2024 ilmunud Beyonce albumil loos “Levii’s Jeans”.

19.aprillil ilmus Taylor Swift singel "Fortnight" featuring Post Malone koos muusikavideoga.

10.mail tulid Post Malone & Morgan Wallen lagedale ühise singliga "I Had Some Help". Singel on püsinud USA-s #1 juba neli nädalat.

21.juunil tulid Post Malone & Blake Shelton välja ühise looga "Pour Me A Drink". Post Malone uus album "F-1 Trillion" ilmub 16.augustil.

Faktid

Täisnimi: Austin Richard Post
Sündis: 4. juuli 1995, Syracuse, New Yorgi osariik, Ameerika Ühendriigid
Pikkus: 1,84 m

Muud huvitavat