Bombossa Brothers

12.juulil ja 13.juulil 2024 esinesid Bombossa Brothers Pärnus Villa Ammende laval Beach Grind festivalil.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 15.01.2018 - 20:39
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 13.07.2024 - 20:41
Eesti artist, Ansambel, Electronic & Dance

Bombossa Brothers on edm duo, kus tegutsevad kaksikvennad Artur ja Marek Falgot. Noormehed on lõpetanud EBS-s ettevõtlus ja ärijuhtimise bakalaureuse õppe ning nende põhitegevuseks on muusika mängimine erinevatel Eesti ning välisriikide üritustel, muusika produtseerimine ning ürituste korraldamine, turundamine ja läbiviimine. Antud tegevus ja muusika üldiselt erinevast küljest on pakkunud neile huvi juba noorena ning just keset muusikat ning kogu loomevaldkonda tunnevad nad end väga hästi, inspireerituna, motiveerituna ja teotahet täis, kuna saavad tegeleda sellega, mis meeldib.

1992.a sündinud noormeeste esimene tõsisem kokkupuude muusikaga leidis aset Noorte DJ koolis Tartus aastal 2006. See oli koht, kus sai harjutada enda mängimist ning katsetada uusi trikke ja muud huvitavat. Uksed olid alati avatud hiliste õhtutundideni ning see, kes soovis areneda ja harjutada, sai tulla DJ kooli kasvõi igapäev. DJ võistlustel aktiivselt osaledes tuli enesekindlus ning alustati enda üritustesarjaga. Ajapikku hakkasid tekkima fännid ja rahvas, kes olid üritusest huvitatud või kuskilt linnapealt kuulnud ja ürituse külastajaid tekkis muudkui juurde ja juurde. Üks hetk sai kahekümnest peokülastajast juba paarsada.

Marek ja Artur armusid housemuusikasse selle stiili omapära tõttu. "See on meloodiline, kaasahaarav ja energiline," selgitasid vennad. Nime Bombossa Brothers mõte tekkis, kui kaksikud olid mänginud koos aastakese. "See nimi sündis, kui meil tekkisid esimesed üritused väljaspool Eestit," selgitas Marek. Kõige pöörasemad muusikaettevõtmised, kus Bombossa Brothers plaati on keerutanud, olid esmalt 2013. aastal Armeenias ja Itaalias. "Väliüritustest on kõige rohkem meeles Itaalia, kus mängisime peol, mis toimus merel suurel jahil," meenutas Artur. Kaksikute suurimaks publikuks oli tol aastal Eestis peetav "Pacha World Tour", kus nad hullutasid kolme tuhandet pidulist.

Bombossa Brothers on jõudnud lisaks Eesti klubidele välja lausa Ibizale, kus tegid 2015 aastal terve rea esinemisi. Oma läbilöögi võtmeks peavad nad head kolleegi Mark Robinsoni, kes soovis nendega koostööd teha ning allkirjastas oma agentuuriga Pukka Up Management Bombossa meestega esinduslepingu. 2015. aastal ilmus agentuuri alt esimene omalooming Bombossa Brothers Featuring Max C* "Get This".

2016. aastal alustati oma üritustesarjaga Bombossa nights Tallinna klubis Studio ning seda külastab 800 inimest. Lisaks on meestel oma raadio show Bombossa. Esineti üritustel Amnesia Ibiza, Sankeys Ibiza, Eden Ibiza, Nikki Beach Ibiza, We Are FSTVL London, Ministry Of Sound London, Zero Gravity Dubai ning Weekend Festival Baltics & Finland.

2016. aastast tegutsetakse omaloomingu välja andmiseks Rumeenia kompanii Natural Rhythm all. 22.aprillil avaldati lugu "Circo", edasi tulid "Aight“ ja "Jungle Train". Edasi jätkati Elrow Music all, kus esimene reliis oli "Illusions" ning 2017 alguses ilmus "Vibrations". Septembris 2017 avaldas Take Records nende seni kõige tuntuima loo "Drastic". Viimast on mänginud dj-settides Marco Carola, Joseph Capriati, Greent Velvet, Felix Da Housecat jt.

Bombossa Brothers astus üles 23.veebruaril 2018 Kultuurikatlas üritusel "Made In Estonia" Katelde saalis.

14.aprillil soojendati Tallinna Kultuurikatlas underground muusika lipulaeva Mark Knight.

Bombossa Brothers esines Pärnus 16.augustil Weekend Festival Balticul ning 17.augustil järelpeol klubis Sunset.

29.detsembril tähistasid pealinna peosarjad Grind ja Katel aasta lõppu suursuguse kahe saali peoga Kultuurikatlas, mille üheks esinejaks oli Bombossa Brothers.

23.veebruaril 2019 toimus Kultuurikatlas festival Made In Estonia 2019, kus astus üles ka Bombossa Brothers.

Bombossa Brothers esines 11.oktoobril Tallinnas Kultuurikatlas, kus lisaks astusid üles DJ QRX, MHKL, Poul Joker ja plaadifirma Toolroom omanik Mark Knight.

Bombossa Brothers esines 9.aprillil 2020 Kultuurikatlas itaalia trio Meduza soojendajana.

13.augustil 2021 korraldasid plaadifirma TIKS ning DJ-duo Bombossa Brothers Põhjala tehases asuvas Botiku aias ühise peo.

3.septembril 2022 toimus Bombossa Brothers hooaja lõpupidu Patarei Merekindluses.

25.märtsil 2023 esines Bombossa Brothers Telliskivi kontsertklubis D3 Saksamaa deep house produtsendi Henrik Schwarz soojendajana.

8.juulil astus Bombossa Brothers üles Pärnus festivalil Beach Grind.

12.juulil ja 13.juulil 2024 esinesid Bombossa Brothers Pärnus Villa Ammende laval Beach Grind festivalil.

Faktid

Liikmed: Artur ja Marek Falgot (sündinud 09.12.1992)

Muud huvitavat