Little Mess

25.märtsil 2023 esitleti Chicago 1933 kontserdil esimest korda uut singlit “Sinuga Ausalt”, mida sai kuulda 9.aprillil TV3 saates "Uus Laul". Autorid Timo Vendt, Tanja Mihhailova-Saar, Johanna Elis Kabel, Liis-Marii Vendt, Kailiin Dubrov, Viktoria Sofilkanitš.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 07.10.2019 - 09:28
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 09.04.2023 - 22:38
Eesti artist, Ansambel, Pop

Little Mess on uus ja särav tüdrukutebänd Eesti muusikamaastikul, mille liikmeteks on Johanna-Elise Kabel, Karmel Üksvärav & Viktoria Sofilkanitš. Trio alustas tegevust 2019 aasta mais Tanja Mihhailova-Saar ja Timo Vendt eestvedamisel

Karmel, Johanna ja Viktoria laulavad nii eesti-, inglise- kui ka vene keeles. Lisaks omaloomingule esitatakse ka kavereid maailma hittidest, mis sobivad ideaalselt tantsimiseks ja pidutsemiseks!

11.juulil anti välja esimene singel “Sinu jaoks”, mille autoriteks on Carine Jessica Kostla, Timo Vendt ja Tanja. Loole valmis ka video, mille lavastajaks on Villiko Kruuse, monteerija/animaator on Josh Twist ja operaator Martin Heinla.

26.septembrist alates toimuvad bändi live-salvestused sarjast “Akustiline neljapäev”. Kollektiiv kirjutab Facebookis: “Nii palju on häid laule ja osad neist meeldivad meile kohe väga! Tahtsime neid koos laulda… coverdada neid meie moodi ja pisut akustilisemalt. Kuna neid lugusid on rohkem kui üks, otsustasime, et igal neljapäeval avaldame teile ühe live-versiooni oma lemmikust. Esimeseks valituks on üks Johanna lemmikuid – Ariana Grande lugu “Moonlight”.”

7.oktoobril astuti üles ETV Terevisioonis värsket singlit “Kuula mu häält”. Laulu autorid on Timo Vendt, Tanja, Liis-Marii Vendt, Peter Põder, Siimeon Liik ja Nete Tiitsaar. Taavi Tõnnisson loodud muusikavideot esitleti 30.oktoobril.

Little Mess oli 13.veebruaril toimunud Eesti Laul 2020 poolfinalist Ebbe Ravn, Timo Vendt, Mihkel Mattisen ja Tanja Mihhailova-Saar kirjutatud looga "Without a Reason". Lugu avaldati 30.novembril.

Little Mess tuli üle pika aja välja uue lauluga “Oh boy!”. “Tõesti on aega möödas eelmisest singlist, kuid põhjusega! Seekord võtsime asja käsile hoopis teisiti kui varem ja panime ISE käed külge. Kaua oodatud kaunikene valmis tänu paljudele inimestele ja tuli seepärast väga meie näoga,” kirjutavad ansambli liikmed. 27.mail 2021 avaldatud loo autorid on Johanna-Elise Kabel, Timo Vendt, Liis-Marii Vendt, Karmel Üksvärav. Laulu miksis ja masterdas Timo Vendt, muusikavideo tegid Tanja ja Josh Twist.

Little Mess avaldas novembris uudise, et bändiliikme Karmel Üksvärava asemel on Johanna-Elise Kabel’i ning Viktoria Sofilkanitš’iga liitunud Saaremaa Gümnaasiumi viimases klassis õppiv andekas laulja Elise Trei. Elise tegeleb lisaks laulmisele ka muusika kirjutamise ja produtseerimisega. Samuti õpib omal käel kitarri ning klaverit. Elise leiti tänu Maikenile WAF laulukoolist.

20.11 võistles Eesti Laul 2022 esimeses veerandfinaalis Little Mess lauluga "Hea päev", mille autorid on Timo Vendt, Tanja Mihhailova-Saar ja Andra Teede.

20.septembril 2022 tuli Little Mess välja oma interpretatsiooniga InBoileri suveloost “Patune Mõte”, video filmis Tanja. Bändist lahkus Elise-Maria Trei ning liitus Kailiin Dubrov.

25.märtsil 2023 esitleti Chicago 1933 kontserdil esimest korda uut singlit “Sinuga Ausalt”, mida sai kuulda 9.aprillil TV3 saates "Uus Laul". Autorid Timo Vendt, Tanja Mihhailova-Saar, Johanna Elis Kabel, Liis-Marii Vendt, Kailiin Dubrov, Viktoria Sofilkanitš.

Faktid

Nimi: Kailiin Dubrov
Sünniaeg: 08.01.2001
Kailiin on Balti Filmi- ja Meediakooli tudeng. Laulmise juurde jõudis ta 11-aastaselt ning 15-aastaselt asus WAF laulukooli.

Nimi: Viktoria Sofilkanitš
Sünniaeg: 06.06.1989 Maardu
Tähtkuju: Kaksikud
Kelleks lapsena tahtsid saada: Advokaat+laulja kombo (ma ju Kaksikud)
Lemmik riideese: Aluspesu
Kingad või ketsid: Kingad
Ilutoode, milleta ei saa: Ripsmetušš
Ideaalne nädalavahetus: Magada 9h, siis kodune spa 2h, hea hommikusöök võib olla kodust väljas, linnast väljasõit ideaalis ööbimisega, jalutamine/rulluisud, lisaks võiks teha/näha midagi, mida pole varem teinud/näinud, mis tekitab siiraid emotsioone!
Foobiad: Pimedus, õudukad, maod
Lemmik Eesti meesartist: Karl-Erik Taukar!
Toit, mida pole kunagi proovinud: Skorpion
Laul, mis teeb alati tuju heaks: Icona Pop -“I love it”
Kellega Little Mess võiks koos laulda: Nublu
Karmel iseloomustab Viktoriat: Sul on kõht tühi? Appi tõttab Viktoria. Unustasid kohtumise kuupäeva? Viktoria teab. Meie pundi ema. Nii siiras ja hooliv. Tal on alati mu roosadele küsimustele roosad vastused

Nimi: Johanna-Elise Kabel
Sünniaeg: 30.05.2000
Tähtkuju: Kaksikud
Kelleks lapsena tahtsid saada: Näitlejaks
Lemmik riideese: Pehme kampsun
Kingad või ketsid: Ketsid
Ilutoode, milleta ei saa: Ripsmedušš
Ideaalne nädalavahetus: The Beatlesite bussiga sõita kuhugi maale ja veekogu äärde ja süüa head toitu ja vaadata üks hea film
Foobiad: Klaustrofoobia
Lemmik Eesti meesartist: Tõnis Mägi!
Toit, mida pole kunagi proovinud: Merekarbid
Laul, mis teeb alati tuju heaks: Tori Kelly - “Masterpiece”
Kellega Little Mess võiks koos laulda: Arctic Monkeys
Viktoria iseloomustab Johannat: Kõrged noodid “Figaro siin, figaro seal”

Lahkus 2022:
Nimi: Elise-Maria Trei
Sünniaeg: 18.01.2003

Lahkus 2021:
Nimi: Karmel Üksvärav
Sünniaeg: 05.10.1996
Tähtkuju: Kaalud
Kelleks lapsena tahtsid saada: No ikka lauljaks
Lemmik riideese: Teksapüksid
Kingad või ketsid: Kingad
Ilutoode, milleta ei saa: Jumestuskreem
Ideaalne nädalavahetus: Vanaema juures maal
Foobiad: Kõrgus ja kassid
Lemmik Eesti meesartist: Ott Lepland!
Toit, mida pole kunagi proovinud: Makroonid
Laul, mis teeb alati tuju heaks: “Only fools fall in love”
Kellega Little Mess võiks koos laulda: Nublu
Johanna iseloomustab Karmelit: Karmel on nagu üks roosa armas küsimärk. Alati tuppa sisenedes on tal naeratus näol ja kõigile hästi palju küsimusi. Ta plahvatab need küsimused ükskõik mis hetkel välja ja glitter tuleb ka järgi. Ta on üks särav isiksus sooja südamega. Ja roosa, raudselt roosa.

Muud huvitavat

Seotud videod

Little Mess - Hea päev
Little Mess - Hea päev

Artist: Little Mess

Lugu: Hea päev

Aasta: 2021

Little Mess - Sinu jaoks
Little Mess - Sinu jaoks

Artist: Little Mess

Lugu: Sinu jaoks

Aasta: 2019

Režissöör: Villiko Kruuse

Little Mess - Kuula Mu Häält
Little Mess - Kuula Mu Häält

Artist: Little Mess

Lugu: Kuula Mu Häält

Aasta: 2019

Little Mess - Without a Reason
Little Mess - Without a Reason

Artist: Little Mess

Lugu: Without a Reason

Aasta: 2019