Metallicity

2.veebruaril 2023 avaldas Metallicity uue singli. "Uncarbonized" on lugu sellest kuidas inimene kaotab ennast ning muutub tasapisi masinaks. Uus eksperiment saundiga.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 07.02.2021 - 18:28
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 06.02.2023 - 06:25
Eesti artist, Ansambel, Hard Rock & Metal

Metallicity – see on Tallinlaste elektro-industriaal rockansambel, mis alustas tegevust veebruaris 2019.aastal. Bänd oli moodustatud kahe endise klassivenna Deniss "Bowrush" Buraðnikov`i ja Jaan "Murderscream" Karnouhhov´i poolt.

Oma nime "Metallicity" kannab ansambel astrofüüsika mõistest, mille kohaselt mõõdetakse tähtedes või muudes universumi objektides suhtelist kontsentratsiooni vesiniku ja heeliumi raskemaid elemente, nimetades neid metallideks. Seoses erinevate stiilide segunemisele, nn metal ja elektroonika, oli valitud ka vastav nimi – Metallicity.

23.augustil 2019 avaldati esimene lugu "Don't tell a soul (Be a good girl)".

2019 aasta lõpus ühinesid bändiga kitarristid Artjom Bridun ja Roman "Romerer" Ðiðkarjov.

7.augustil 2020 valmis Deniss Buraðnikov lavastatud muusikavideo singlile "Gewaltwerk". 26.augustil järgnes nelja looga "Metallicity" EP.

13.novembril 2020 tuli Youtube’i üles EP loo "Uber for a Reptiloid" muusikavideo, mis tugevalt inspireeritud Marilyn Mansonist.

Deniss "Bowrush" Buraðnikov kutsuti lauljaks progressiivse metali bändi Emphasis ning 16.detsembril 2020 tuli välja minialbum “Spiral of Time”, mis koosneb kosmoseesteetikast inspireeritud kuuest loost.

4.veebruaril 2021 andis Metallicity välja singli "Karteuffel" ning 6.veebruaril tuli Youtube’i üles lugu "Isolated".

8.märtsil avaldati lugu "Cyberfunk", mis on pühendunud tänapäevasele naiste seksualiseerimisele ühiskonnas, eriti sotsiaalmeedias ja reklaamikampaaniates. Kuna antud olukord on rohkem märgatav internetis, siis otsustasime luua "Cyberfunk" dark electro stiilis, kui stiile üldse saab kasutada, tihti nad on väga kitsendavad ja mitte täislikud. Antud loo salvestamisel meie ei kasutanud ühtegi elavat pilli ning see osutus kõige "tantsitavamaks" meie lugudest: sobib rohkem klubideks, mis omakorda rõhutab meie muusika mitmekülgsust. Samuti selle looga üritasime ignoreerida muusika stiilide piire ja stereotüüpe. Rääkides pildist loole "Cyberfunk" siis seda võib julgelt nimetada psühholoogiliseks lõksuks nii öelda klickbait´iks.

Järgmisele, "Shodo" EP, albumile on plaanis kolm lugu (Karteuffel, Lullabye 2 ja Monkeys) Selle erinevus esimesest albumist on heli (soundide) eksperimenteerimises ning selle väljaanne hakkab toimuma osadena 2021.aasta jooksul. Metallicity avaldas 1.novembril muusikavideo loole ''Karteuffel".

Deniss 'Bowrush' Buraðnikov (Asankheya, Metallicity, ex-Emphasis) avaldas 10.novembril oma esimese loo "Unstar" lühialbumist "Wings of Swallows". Loo lindistamisest võttis osa Dmitry Kim (ex-Jinjer) , kes salvestas trumme ning tegi ka mix&master.i Varsti oodata ka muusikavideot.

2.veebruaril 2023 avaldas Metallicity uue singli. "Uncarbonized" on lugu sellest kuidas inimene kaotab ennast ning muutub tasapisi masinaks. Uus eksperiment saundiga.

Faktid

Liikmed:
Deniss "Bowrush" Buraðnikov – laul, produktsioon – sünd. 21.12.1992
Jaan "Murderscream" Karnouhhov – elektroonika, produktsioon
Artjom Bridun - kitarr - sünd. 18.01.1992
Roman "Romerer" Ðiðkarjov - kitarr

Muud huvitavat

Seotud videod

Metallicity - Karteuffel
Metallicity - Karteuffel

Artist: Metallicity

Lugu: Karteuffel

Album: Shodo EP

Aasta: 2021

Metallicity - Gewaltwerk
Metallicity - Gewaltwerk

Artist: Metallicity

Lugu: Gewaltwerk

Album: Metallicity EP

Aasta: 2020

Metallicity - Uber for a Reptiloid
Metallicity - Uber for a Reptiloid

Artist: Metallicity

Lugu: Uber for a Reptiloid

Album: Metallicity EP

Aasta: 2020