The Weeknd esineb 12. augustil Tallinna Lauluväljakul.Uudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 28.11.2022 - 20:57

Kanada superstaar The Weeknd jõuab järgmise aasta suvel oma maailmaturnee "After Hours Til Dawn" raames Eestisse ja esineb 12. augustil Tallinna Lauluväljakul. Soojendajana astuvad üles produtsendid Kaytranada ja Mike Dean.

Turnee algab 10. juunil Suurbritannias, Manchesteris ning jõuab läbi erinevate Euroopa suurlinnade Tallinnasse 12. augustil 2023. Tuuri Põhja-Ameerika osa oli fantastiliselt edukas – purustati publikurekordeid ning praeguseks on kogutud üle 130 miljoni dollari, millest suur osa läheb heategevuseks.

The Weeknd, kodanikunimega Abel Makkonen Tesfaye, on karjääri jooksul pälvinud mitmeid auhindu, sealhulgas neli Grammyt. 75 miljonit müüdud albumiühikut teeb temast ühe läbi aegade edukaima artisti, lisaks on tema käes arvukalt voogedastusplatvormide ja Billboardi edetabeli rekordeid.

The Weekndi viies, tantsupopisuunitlusega stuudioalbum "Dawn FM" ilmus selle aasta jaanuaris, albumil teevad kaasa Tyler, the Creator, Lil Wayne, Quincy Jones, Oneohtrix Point Never ning Jim Carrey.

Piletite eelmüük toimub 30. novembrist kuni 2. detsembrini enne 28. novembrit Live Nation Eesti uudiskirjaga liitunutele. Uutele liitujatele eelmüük ei laiene. Piletid lähevad kõigile müüki 2. detsembril kell 12. Piletiinfo on leitav Piletilevi müügipunktides ja veebipoes.