Queen Real Tribute esineb 14. mail Alexela KontserdimajasUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 16.01.2023 - 12:14

14. mail astub Alexela Kontserdimajas üles Queen Real Tribute, keda fännid üle maailma on tituleerinud kui „The best Queen Tribute band in the world". Piletid kontserdile on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Queen Real Tribute koosneb professionaalsetest muusikutest, kes on ise suured Queeni fännid ja nende eesmärgiks on hoida mälestust kõigi aegade suurimast rokkbändist ning nende lauljast Freddie Mercuryst.

Bänd on alates 2007. aastast andnud sadu ja sadu kontserte ning oma energiliste showdega on nad pälvinud kontserdikorraldajate usalduse ja publiku imetluse. Tõetruud Queeni showd on näinud ja kuulnud publik kogu Euroopas kui ka näiteks Brasiilias, kus Queen Real Tribute on 4 tuuri vältel andnud 70 kontserti ning kohalikud fännid on neid nimetanud kui maailma parim Queen tribute bänd.

2018. aastal esines bänd Hiinas ja pärast edukaid kontserte kutsuti nad tagasi Hiina turneele 2019. aastal, “We love you” skandeerisid Hiina fännid ning järgnes ka turnee Lõuna-Koreas.

Aastatel 2020/2021 pidi bänd enamikke esinemisi tühistama Covid 19 piirangute tõttu, kuid nüüd ollakse taas valmis, et pakkuda publikule show'd koos unustamatute Queeni hittidega. Nagu ütleb bänd ise: „Me ei jõua ära oodata, millal teid kontserdil näeme, sest "show must go on".

Piiratud koguses pileteid Queen Real Tribute kontserdile hinnaga alates 19.99 EUR on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Kontserti korraldab ARTIST & MUSIC FACTORY OÜ.