Üliedukas show Someone Like You - The Adele Songbook toob 27.märtsil Eestisse Adele'i suurimad hitidUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 27.09.2023 - 11:26

Eesti publiku poolt ääretult palavalt vastuvõetud ja kõik eelmised esinemised Eestis väljamüünud kontsertkava "Someone Like You - The Adele Songbook" naaseb üheks erakordseks õhtuks 27. märtsil Alexela Kontserdimaja lavale. Kontserdil saab publik osa hingematvast elamusest, mille raames esitab Katie Markham koos Londoni muusikutega Adele’i kõiki suurimaid hitte. Saate "The X Factor" finalisti Katie Markhami poolt laval esitatu on kõige tõetruum kummardus Adele'le, mis eales on tehtud.

Adele isiklikult valis välja saate "The X Factor" finalisti Katie Markhami, et too esineks telekanali BBC erisaates "Adele Special". Katie ei osanud toona unistadagi, et saate käigus õnnestub tal ka oma iidoliga lava jagada ning koos laulda. Niisamuti ei osanud ta ette näha, et sellest kõigest kasvab välja kontsertkava, mis viib ta aastateks tuurile.

Lisaks albumite "19", "21" ja "25" maagiale ja suurimatele hittidele ("Someone Like you", "Hello", "When We Were Young", "Skyfall”) toob Katie Markham ja “Someone Like You" kuulajateni ka Adele viimase albumi “30” parimad lood ("Easy On Me", "Oh My God" and "I Drink Wine").

Piletid "Someone Like You - The Adele Songbook" kontserdile hinnaga alates 39 EUR on müügil Piletilevi müügipunktides üle Eesti.

Kontserti korraldab ELC Promotion OÜ

Trailer