Kust midagi otsida?

Avaleht

Avaleht on üles ehitatud nii, et kõik oluline oleks võimalikult kergesti hoomatav. Esile on tõstetud viimati lisatud artisti tutvustus, viimased artistitutvustuste uuendused, tänased sünnipäevad (koos vanusega), olulistemate edetabelite #1 lood, viimati lisatud nädala pilt ja viimati lisatud muusika uudised / pressiteated.

Artistid

See on Allstarz.ee põhiline osa. Meil on praegu üle 500 erineva põhjaliku artisti tutvustuse (nii Eesti kui välismaised) koos pildialbumite, faktide ja muu huvitava infoga. Kõik artisti tutvustused on pidevalt uuenevad - nii kui meie saame midagi teada, saavad seda teada ka Allstarz.ee külastajad!

Nädala uuendused

Siin rubriigis on esitatud kõigi artistide nädala jooksul lisatud uuendused. Esitatud on artisti tutvustuse viimane lõik, sest tutvustused on ehitatud üles kronoloogiliselt.

Eesti videod

Me teame kui raske on leida üles uusi ja huviavaid videosid. Seda enam siis Eesti muusikute omasid. Seepärast me olemegi võtnud nõuks toetada Eesti muusikuid ja populariseerida videote tegemist.

Nädala pilt

Siin rubriigis ilmub iga nädala lõpus (pühapäeval) uus pilt, mis näitab siis kas nädala tippsündmust või kui midagi märkimisväärset ei juhtunud, siis on pandud lihtsalt mõni naljakas või muus mõttes huvitav foto.

Sünnipäevad

Siin on enamvähem tugevate ja tegevate muusikute sünnipäevad ja süsteem on tehtud seekord nii, et arvutatakse välja ka artisti täpne vanus. Seega pole teil vaja isegi selle pärast enam oma aju vaevata! (:

Uudised / pressiteated

Siin on muusika uudised ja meile edastatud eesti keeles pressiteated. Uudiste all ei ole kollaseid uudiseid, neid saate ka mujalt! Uudistena ei esitata artisti tutvustuse juures ilmuvaid uuendusi. Esitatud on tähtsamad asjad nagu kellel ilmub album, millal, kus jne. Ning loomulikult kõikvõimalikud Maarjamaal toimuvad muusikasündmused.

Fotoalbumid

Siin rubriigis on meie fotograafide poolt üritustelt tehtud pildid.

Artistide uudisvoog

 • Patune Pool

  Patune Pool (16.07. 15:34)

  Saksamaa ansambel Saragossa Band annab sel suvel Eestis viis kontserti. Peo tõmbavad käima Eesti populaarsed ansamblid Patune Pool, Hellad Velled ja Sinu Naine. Kontserdid toimuvad: 18.juulil Rakvere laululaval, 19.juulil Viljandi laululaval, 20.juulil Põlva Intsikurmu laululaval, 21.juulil Pärnu Vallikäärus ja 22.juulil Rapla laululaval.

 • Liisi Koikson

  Liisi Koikson (16.07. 15:34)

  Liisi Koikson osaleb Marko Matvere juubelituuril, mis toimub 12. - 20.juulil üle Eesti.

 • Curly Strings

  Curly Strings (16.07. 15:34)

  Ansambel Curly Strings asus omapärasele tuurile - kõik nende bändi liikmed saavad 2018 aastal 30-aastaseks ning selle raames annavad nad 30 kontserdi väikestes Eesti külades, kus muidu väga kontserte ei anta. Kontserttuur "Curly Strings 30" algas 15.juulil kontserdiga Südamemuusika festivalil Roosiku külas Võrumaal.

 • Trad. Attack!

  Trad. Attack! (16.07. 15:05)

  20.juulil tuleb välja uus lugu “Lell’o”. 27.juulil esineb kollektiiv Tallinnas toimuval Sweet Spot Festivalil.

Allstarz.ee Facebookis