Allstarz.ee ja isikuandmed

Meie oleme Allstarz.ee (Geotop OÜ, registrikood 10526370, aadress Sireeni tn 1, Sulupere küla Rapla vald Raplamaa 79529), vabatahtlikkuse alusel ja toimetajate jaoks hobi korras valmiv eestikeelne muusikaportaal. Toimetajate ja kaaskirjutajate töö (sh tekst ja fotod) ei ole tasustatud. Järgnevalt kirjeldame meie poolt kogutud isikuandmeid ning kuidas me isikuandmeid töötleme.

Avalikule huvile toetudes kogume ja töötleme muusikute kohta järgnevaid isikuandmeid: nimi, sünniaeg. Muusikute sünnipäevade isikuandmed pärinevad muusikult endalt, mänedžerilt või juba avalikustatud allikatest. Kui sina kui muusik soovid, et me sinu kohta kogutud isikuandmeid parandame või kustutame, siis palun pöördu emailile tonu [ät] allstarz.ee

Kõik töödeldavad isikuandmed on tehtud avalikult kättesaadavaks sünnipäeva sektsioonis, artisti tutvustuse lehel või avalehel sünnipäevaõnnitluste all.

Andmed asuvad Euroopa Liidu territooriumil asuvas pilveserveris. Jätame endale õiguse teenusepakkujat etteteatamata vahetada.

Isikuandmetega seotud küsimuste korral palun kirjuta meie andmekaitseametnikule magnus [ät] allstarz.ee

Artistide uudisvoog

 • Gigi D'Agostino

  Gigi D'Agostino (17:12)

  8.juunil 2018 tulid Gigi D'Agostino ja Dynoro välja ühise singliga "In My Mind", mis jõudis Saksamaal #1 positsioonile 20.juulil.

 • Hardwell

  Hardwell (17:02)

  20.juulil tuli välja Dimitri Vegas & Like Mike ning Hardwell ühislugu "Unity". Hardwell esineb Pärnus 18.augustil Weekend Festival Balticul.

 • Pur Mudd

  Pur Mudd (16:59)

  30.juulil ilmub uus singel "MOMENT", millel teeb kaasa Sinclair The Mage. Pur Mudd esineb 17.augustil Pärnu rannas toimuval Weekend Festival Baltic'ul.

 • Years & Years

  Years & Years (09:54)

  Years & Years astub üles 20.juulil Lätis Salacgrivas toimuval Positivus festivalil.

Allstarz.ee Facebookis