Allstarz.ee ja isikuandmed

Meie oleme Allstarz.ee (Geotop OÜ, registrikood 10526370, aadress Sireeni tn 1, Sulupere küla Rapla vald Raplamaa 79529), vabatahtlikkuse alusel ja toimetajate jaoks hobi korras valmiv eestikeelne muusikaportaal. Toimetajate ja kaaskirjutajate töö (sh tekst ja fotod) ei ole tasustatud. Järgnevalt kirjeldame meie poolt kogutud isikuandmeid ning kuidas me isikuandmeid töötleme.

Avalikule huvile toetudes kogume ja töötleme muusikute kohta järgnevaid isikuandmeid: nimi, sünniaeg. Muusikute sünnipäevade isikuandmed pärinevad muusikult endalt, mänedžerilt või juba avalikustatud allikatest. Kui sina kui muusik soovid, et me sinu kohta kogutud isikuandmeid parandame või kustutame, siis palun pöördu emailile tonu [ät] allstarz.ee

Kõik töödeldavad isikuandmed on tehtud avalikult kättesaadavaks sünnipäeva sektsioonis, artisti tutvustuse lehel või avalehel sünnipäevaõnnitluste all.

Andmed asuvad Euroopa Liidu territooriumil asuvas pilveserveris. Jätame endale õiguse teenusepakkujat etteteatamata vahetada.

Isikuandmetega seotud küsimuste korral palun kirjuta meie andmekaitseametnikule magnus [ät] allstarz.ee

Artistide uudisvoog

 • Keane

  Keane (00:21)

  2019 aastal lubab Keane'i nelik taas kokku tulla.


 • The Chainsmokers

  The Chainsmokers (00:20)

  8.veebruaril ilmus The Chainsmokers singel "Who Do You Love" feat. 5 Seconds of Summer. Lugu pärineb The Chainsmokers 2019 aastal ilmuvalt albumilt "World War Joy".

 • Westlife

  Westlife (26.03. 18:35)

  Westlife nelik taasühines ja tähistab 20ndat juubelit 2019 suvel 32 kontsedilise UK ja Iirimaa tuuriga. Lisaks tuleb uus album, mille esimest singlit "Hello My Love" esitleti 10.jaanuaril. Singliloo autorid ja produtsendid on Ed Sheeran ja Steve Mac. Järgmine singel "Better Man" tuleb välja 29.märtsil.

 • Inga / La La Ladies

  Inga / La La Ladies (26.03. 10:21)

  Märtsis 2019 teatas La La Ladies bändi laialiminekust ent sõbrannad ollakse edasi. Viimast korda astutakse lavale ööklubis Amigo 3.mail.

Allstarz.ee Facebookis