Allstarz.ee ja isikuandmed

Meie oleme Allstarz.ee (Geotop OÜ, registrikood 10526370, aadress Sireeni tn 1, Sulupere küla Rapla vald Raplamaa 79529), vabatahtlikkuse alusel ja toimetajate jaoks hobi korras valmiv eestikeelne muusikaportaal. Toimetajate ja kaaskirjutajate töö (sh tekst ja fotod) ei ole tasustatud. Järgnevalt kirjeldame meie poolt kogutud isikuandmeid ning kuidas me isikuandmeid töötleme.

Avalikule huvile toetudes kogume ja töötleme muusikute kohta järgnevaid isikuandmeid: nimi, sünniaeg. Muusikute sünnipäevade isikuandmed pärinevad muusikult endalt, mänedžerilt või juba avalikustatud allikatest. Kui sina kui muusik soovid, et me sinu kohta kogutud isikuandmeid parandame või kustutame, siis palun pöördu emailile tonu [ät] allstarz.ee

Kõik töödeldavad isikuandmed on tehtud avalikult kättesaadavaks sünnipäeva sektsioonis, artisti tutvustuse lehel või avalehel sünnipäevaõnnitluste all.

Andmed asuvad Euroopa Liidu territooriumil asuvas pilveserveris. Jätame endale õiguse teenusepakkujat etteteatamata vahetada.

Isikuandmetega seotud küsimuste korral palun kirjuta meie andmekaitseametnikule magnus [ät] allstarz.ee

Artistide uudisvoog

 • Sia

  Sia (13:42)

  13.septembril tuli Netflix show tarvis välja Sia ja Dolly Parton duett "Here I Am". 21.septembril avaldas Amazon.com Sia uue loo "Step by Step".

 • Take That

  Take That (13:40)

  Take That asub tähistama 30ndat aastat muusikas ning annab 23.novembril 2018 välja kogumikalbumi "Odyssey". Helinäitena toodi esimesena välja uuenenud versioon loost "Pray".

 • Josh Groban

  Josh Groban (10:39)

  21.septembril 2018 tuli välja uus album "Bridges" ning 18.okttobril algab taas kontserttuur, kus külalisena osaleb Idina Menzel. Plaadi 9 loo autoriks on Josh Groban ise ning kaasa löövad Andrea Bocelli, Sarah McLachlan, Vicente Amigo ja Jennifer Nettles. Kaveritest on esindatud Celine Dioni "S'il suffisait d'aimer", ansambli Snow Patrol "Run" ning duo Simon & Garfunkel "Bridge over Troubled Water". Esimene singel "Granted" ilmus juunis ning 11.septembril tuli välja lugu "River" koos muusikavideoga. Seni melanhoolsema materjaliga silma paistnud Groban on oma sõnade kohaselt seekord püüdnud luua rõõmsamat ja meeleolukamat muusikat.

 • The Rasmus

  The Rasmus (07:15)

  The Rasmus esineb albumi “Dark Matters” tuuril 21.septembril 2018 Tallinnas Rock Cafes.

Allstarz.ee Facebookis