Allstarz.ee ja isikuandmed

Meie oleme Allstarz.ee (Geotop OÜ, registrikood 10526370, aadress Sireeni tn 1, Sulupere küla Rapla vald Raplamaa 79529), vabatahtlikkuse alusel ja toimetajate jaoks hobi korras valmiv eestikeelne muusikaportaal. Toimetajate ja kaaskirjutajate töö (sh tekst ja fotod) ei ole tasustatud. Järgnevalt kirjeldame meie poolt kogutud isikuandmeid ning kuidas me isikuandmeid töötleme.

Avalikule huvile toetudes kogume ja töötleme muusikute kohta järgnevaid isikuandmeid: nimi, sünniaeg. Muusikute sünnipäevade isikuandmed pärinevad muusikult endalt, mänedžerilt või juba avalikustatud allikatest. Kui sina kui muusik soovid, et me sinu kohta kogutud isikuandmeid parandame või kustutame, siis palun pöördu emailile tonu [ät] allstarz.ee

Kõik töödeldavad isikuandmed on tehtud avalikult kättesaadavaks sünnipäeva sektsioonis, artisti tutvustuse lehel või avalehel sünnipäevaõnnitluste all.

Andmed asuvad Euroopa Liidu territooriumil asuvas pilveserveris. Jätame endale õiguse teenusepakkujat etteteatamata vahetada.

Isikuandmetega seotud küsimuste korral palun kirjuta meie andmekaitseametnikule magnus [ät] allstarz.ee

Artistide uudisvoog

 • Steps To Synapse

  Steps To Synapse (11:41)

  Steps to Synapse on teinud läbi mõned sisulised ning välised muudatused ning peale mõningast enesega töötamist on nad jälle valmis tulema suurema avalikkuse ette, et tutvustada oma uut muusikat. 27.mail 2019 avaldatud singel “More Than A Woman” on funky ja värske vibe’iga ning kõrvaussi potentsiaaliga lugu. Oma esimeseks stuudiost naasmise kontserdiks läheb bänd kodulinna Pärnusse, kus juba 1.juunil toimub singli esitluskontsert kultuuriklubis Tempel.

 • Ouu

  Ouu (11:36)

  26.mail 2019 avaldas Ouu uue loo "Brief Disbelief". “Esiti oli plaan teha lihtsamat sorti klaveripala, kuid ajapikku kasvas laulust välja meie bändile omane helikogum, mis pigistab erinevatest laulu arengu võimalustest 110% välja,” sõnas ansambli pikim liige Tiit Liblik. “Pea iga uus takt on saanud inspiratsiooni eri allikatest, biitlitest Bachini ja Bachist Volvoni,” nendib hetkeseisuga tähtsuselt teine laulukirjutaja Hyrr Innokent Vainola.

 • Mika

  Mika (26.05. 23:05)

  31.mail annab MIKA välja singli "Ice Cream".


 • Rüüt

  Rüüt (26.05. 23:01)

  Juhan Uppinil valmis album "Päkarauakannel", mida esitleb 27.mail Tallinnas ja 29.mail Tartus.

Allstarz.ee Facebookis