Missioon

Kasutades ära interneti kõiki võimalusi suurendada sidet fännide ja muusikute vahel, andes edasi vaid positiivselt kirjeldatud informatsiooni, lähtudes printsiibist - kõik muusika on kuulatav ja hea.

Toetada ansambleid ja lauljaid uute plaatide esitlusel, kasutades selleks vabakasutusena avaldatud reklaamimaterjali nii piltide kui multimeedia osas.

Aita kaasa ja anna hoogu

Kui soovite toetada ja kaasa aidata eestikeelse online muusikaportaali arendamisele, et suurendada sidet fännide ja muusikute vahel, siis ootame teie annetusi arveldusarvele:

EE534204278621985604 MTÜ Muusikute Vikipeedia

Annetusi kasutame online muusikaportaali arendamiseks ja haldamiseks, tegevusvahendite soetamiseks, erinevate projektide omaosalusteks jpm.

Liitu tiimiga

Allstarz.ee toimetab omanäolist muusikalehekülge alates 03. veebruarist 2002.

Kui sa oled huvitatud meie tiimiga liitumisest, siis palun kirjuta kiri magnus [ät] allstarz.ee mailile ja me võtame sinuga ühendust.

Artistide uudisvoog

  • Yasmyn

    Yasmyn (21:30)

    “Dance With Me” sai 6.juulil Vita Picturaga koostöös valminud tantsulise muusikavideo. “Olen alati tahtnud teha korralikku muusikavideot koos tantsuga. Lugu räägibki tantsimisest ja kuna olen viimasel ajal edendanud enda tantsuoskusi, siis mõtlesin miks mitte end proovile panna. Usun, et selle videoga murran jätkuvalt Eestis olevat stigmat, et naisartistid peavad end tagasi hoidma ja enda seksapiilsust varjama,” kommenteeris YASMYN.

  • Shira

    Shira (05.07. 15:40)

    Izara annab lauljannale võimaluse panustada oma andega rohkem elektroonilise muusika žanris. Koos elektroonilise muusika produtsendiga Hellove (Igor Volhonski) anti 5.juulil välja lugu "Miss Me". Izara jaoks peitub uues singlis sõnum valusast tõest. „Tõde võib mõnikord küll haiget teha, kuid see on osa protsessist. Edasi liikumiseks lihtsalt peab aus olema.“

Allstarz.ee Facebookis