Missioon

Kasutades ära interneti kõiki võimalusi suurendada sidet fännide ja muusikute vahel, andes edasi vaid positiivselt kirjeldatud informatsiooni, lähtudes printsiibist - kõik muusika on kuulatav ja hea.

Toetada ansambleid ja lauljaid uute plaatide esitlusel, kasutades selleks vabakasutusena avaldatud reklaamimaterjali nii piltide kui multimeedia osas.

Liitu tiimiga

Allstarz.ee toimetab omanäolist muusikalehekülge alates 03. veebruarist 2002.

Kui sa oled huvitatud meie tiimiga liitumisest, siis palun kirjuta kiri magnus [ät] allstarz.ee mailile ja me võtame sinuga ühendust.

Artistide uudisvoog

  • Laura

    Laura (15.09. 18:32)

    28.mail avaldas Laura uue singli “Keerleme”, mille on kirjutanud Daniel Reinaru ja produtseerinud Johannes Lõhmus. See oli esimene lugu Laura uuelt albumilt, mis ilmub 2019. aasta novembris. Uus materjal on inspireeritud aastast 2020, täpselt nagu kunagine Sven Lõhmuse hitt, mis rääkis tulevikust, kuid täna on saanud reaalsuseks. Uus ja tantsuline stiil, põnevad ja värsked koostööd, erinevad heliloojad nii Eestist kui välismaalt - Laura uus muusika saab olema mõnusa vibe’iga. Uue albumi muusikalise teekonna suunanäitajaks on lugu “Don’t Shut Me Out” ning selle on kirjutanud ja produtseerinud Sugar’i peaprodutsent Johan Nybäck. Singel ilmub 1.oktoobril, mil tähistatakse ka rahvusvahelist muusikapäeva.

  • Alter Bridge

    Alter Bridge (15.09. 10:17)

    Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators avaldab 20.septembril kontsertalbumi "Living The Dream Tour". Kahetunnine kontsert sisaldab 22 lugu.

Allstarz.ee Facebookis