Kontakt

Ootame ettepanekuid, et muuta Allstarz.ee just selliseks nagu sina seda näha tahaksid. Võid lisada ka soovi, kellest sa rohkem teada saada sooviks. Sinu soovi võetakse arvesse ja omaltpoolt teeme kõik, et te saaksite oma lemmikust võimalikult kiiresti lugeda.

Team Allstarz.ee

Magnus Meldre (Peatoimetaja)

magnus [ät] allstarz.ee
telefon: +372 525 6660
skype: magnus.meldre

Üldküsimused, isikuandmed, reklaam, uudised, lehe ülesehitusega ja töötamisega seotud küsimused.

Tõnu Meldre (Vanemtoimetaja)

tonu [ät] allstarz.ee

Tutvustused, uudised ja sünnipäevad, nädala pilt, varsti ilmuvad albumid.

Tanel Kuusemets (Fotograaf)

tanel [ät] allstarz.ee

Lisaks oleme kaasanud meeskonda inimesi ka projektipõhiselt. Näiteks toimetajad või fotograafid, kes kajastavad ühte konkreetset üritust.

Allstarz.ee on vabatahtlikkuse alusel ja toimetajate jaoks hobi korras valmiv veebiportaal. Toimetajate ja kaaskirjutajate töö (sh tekst ja fotod) ei ole tasustatud. Kõik reklaamimüügist saadav tulu suunatakse veebilehe haldamisse ja edasi arendamisse. Täname kõiki kes on enda panuse andnud!

Alati võib ühendust võtta ka

Kirja teel

OÜ Geotop (reg. nr. 10526370),
Sireeni 1,
Sulupere küla,
Rapla vald,
Raplamaa,
79529,
Eesti.

Demosid/albumeid võib saata ülal mainitud postiaadressile.

Meeldetuletus! Allstarz.ee ei oma ja ei ole kunagi omanud muusikute kontaktide andmebaasi! Kõik info mis muusikud ja mänedžerid on meile edastanud on avalikult veebilehelt leitav, täiendavat infot me ei väljasta. Samuti ei tee me otsekontaktis soovitusi keda enda üritusele, pulma vms kutsuda.

Veel olulist

Pressiteated

Uudiste rubriigi jaoks on alati oodatud pressiteated. Listi võib lisada järgmised rubriigi toimetajate mailid: tonu [ät] allstarz.ee ja magnus [ät] allstarz.ee (NB! lisada mõlemad)

Akrediteerimine

Meid võib alati kutsuda üritust kajastama. Selleks vajalik eraldada pressiakrediteeringud. Palume täpsemalt suhelda magnus [ät] allstarz.ee

Kaaskirjutised

Oleme aastate jooksul saanud väga palju toredaid ja asjalikke kaaskirjutisi, mida oleme sobivuse korral alati avaldanud. Kõige parema tutvustuse, mis on tehtud südamest ja hästi oskab kirjutada alati just fänn ise. Jaga oma teadmisi lemmikbändi osas ka teistega! Kui soovid mõnda ENDA TEHTUD artiklit või artisti tutvustust Allstarz.ee lehel avaldada, siis palun saada e-mail aadressile tonu [ät] allstarz.ee ning sinuga võetakse ühendust. Täname kõiki kaaskirjutajaid!

Artistide uudisvoog

 • Kesha

  Kesha (16:35)

  31.01.2020 ilmub Kesha 15-looline album "High Road". Järgmine singel oli 29.jaanuaril avaldatud "Tonight".

 • Vaiko Eplik

  Vaiko Eplik (12:10)

  27.jaanuaril 2020 avaldasid Vaiko Eplik ja Priit Võigemast ühise singli "Ainult sul". Lugu pärineb Toivo Kurmeti sulest, kuulsaks laulis selle 1960. aastate lõpus Jaak Joala Kurmeti ansambliga Virmalised. Muusikute noorpõlvebändi Joygunsi kontsertuuri raames jõuavad Eplik ja Võigemast märtsis Pärnusse, Viljandisse, Tallinna, Tartusse ja kodulinna Raplasse.

 • Wiiralt

  Wiiralt (10:43)

  29.jaanuaril avaldas Wiiralt "Näita mulle teed" muusikavideo. Video on "Tulivesi" Tallinna ja Tartu plaadiesitlustel filminud ja kokku pannud Peeter Paaver.

 • I Wear* Experiment

  I Wear* Experiment (08:24)

  8.veebruaril 2020 võngub Tallinnas Telliskivi Loomelinnakus asuv Fotografiska eriti säravatel lainetel. Käed ulatavad üksteisele põhjamaine elektropop ja mõnusad indiehelid – publiku ette astuvad I Wear* Experiment ning Francis.

Allstarz.ee Facebookis