Kontakt

Ootame ettepanekuid, et muuta Allstarz.ee just selliseks nagu sina seda näha tahaksid. Võid lisada ka soovi, kellest sa rohkem teada saada sooviks. Sinu soovi võetakse arvesse ja omaltpoolt teeme kõik, et te saaksite oma lemmikust võimalikult kiiresti lugeda.

Team Allstarz.ee

Magnus Meldre (Peatoimetaja)

magnus [ät] allstarz.ee
telefon: +372 525 6660
skype: magnus.meldre

Üldküsimused, isikuandmed, reklaam, uudised, lehe ülesehitusega ja töötamisega seotud küsimused.

Tõnu Meldre (Vanemtoimetaja)

tonu [ät] allstarz.ee

Tutvustused, uudised ja sünnipäevad, nädala pilt, varsti ilmuvad albumid.

Tanel Kuusemets (Fotograaf)

tanel [ät] allstarz.ee

Lisaks oleme kaasanud meeskonda inimesi ka projektipõhiselt. Näiteks toimetajad või fotograafid, kes kajastavad ühte konkreetset üritust.

Allstarz.ee on vabatahtlikkuse alusel ja toimetajate jaoks hobi korras valmiv veebiportaal. Toimetajate ja kaaskirjutajate töö (sh tekst ja fotod) ei ole tasustatud. Kõik reklaamimüügist saadav tulu suunatakse veebilehe haldamisse ja edasi arendamisse. Täname kõiki kes on enda panuse andnud!

Alati võib ühendust võtta ka

Kirja teel

OÜ Geotop (reg. nr. 10526370),
Sireeni 1,
Sulupere küla,
Rapla vald,
Raplamaa,
79529,
Eesti.

Demosid/albumeid võib saata ülal mainitud postiaadressile.

Meeldetuletus! Allstarz.ee ei oma ja ei ole kunagi omanud muusikute kontaktide andmebaasi! Kõik info mis muusikud ja mänedžerid on meile edastanud on avalikult veebilehelt leitav, täiendavat infot me ei väljasta. Samuti ei tee me otsekontaktis soovitusi keda enda üritusele, pulma vms kutsuda.

Veel olulist

Pressiteated

Uudiste rubriigi jaoks on alati oodatud pressiteated. Listi võib lisada järgmised rubriigi toimetajate mailid: tonu [ät] allstarz.ee ja magnus [ät] allstarz.ee (NB! lisada mõlemad)

Akrediteerimine

Meid võib alati kutsuda üritust kajastama. Selleks vajalik eraldada pressiakrediteeringud. Palume täpsemalt suhelda magnus [ät] allstarz.ee

Kaaskirjutised

Oleme aastate jooksul saanud väga palju toredaid ja asjalikke kaaskirjutisi, mida oleme sobivuse korral alati avaldanud. Kõige parema tutvustuse, mis on tehtud südamest ja hästi oskab kirjutada alati just fänn ise. Jaga oma teadmisi lemmikbändi osas ka teistega! Kui soovid mõnda ENDA TEHTUD artiklit või artisti tutvustust Allstarz.ee lehel avaldada, siis palun saada e-mail aadressile tonu [ät] allstarz.ee ning sinuga võetakse ühendust. Täname kõiki kaaskirjutajaid!

Artistide uudisvoog

 • Sophie Ellis-Bextor

  Sophie Ellis-Bextor (10:15)

  7.detsembril avaldas lauljatar orkestriga versiooni loost "Take Me Home". Plaat "The Song Diaries" tuleb välja 15.märtsil 2019 ning sisaldab 19 parimat uue seadega lugu.

 • Gnarls Barkley

  Gnarls Barkley (10:12)

  Danger Mouse ja Karen O bändist Yeah Yeah Yeahs annavad 15.märtsil 2019 välja ühise 9 looga albumi "Lux Prima" eksperimentaalmuusikaga. 16.novembril tehti avalikuks lugu "Lux Prima" ning 15.jaanuaril avaldati singel “Woman".

 • Dido

  Dido (10:07)

  8.märtsil 2019 ilmub Dido viies stuudioalbum "Still On My Mind", mille lood kirjutatud taas koos venna Rolloga. 12.novembril tehti avalikuks lugu "Hurricanes", mille 29.novembril esilinastunud video autoriks Peter Lawrie Winfield. 21.detsembril tuli välja lugu "Friends" ning 22.jaanuaril "Give You Up". Uus kontserttuur algab 4.mail Prahast.

 • In Flames

  In Flames (10:07)

  14.detsembril 2018 tuli Nuclear Blast Records alt välja singel "(This Is Our) House" ning lisaks avaldati lugu "I Am Above". 11.jaanuaril esitleti lugu I, The Mask" ning 8.veebruaril avaldati singel "Burn". 1.märtsil 2019 tuleb Nuclear Blast alt välja bändi 13-s album "I, The Mask", millel kõlab 12 lugu.

Allstarz.ee Facebookis