Preluders

Edasi jätkati duona Milk and Honey, liikmeteks Anne Ross ja Manel Filali. Saksa produtsendi Uwe Fahrenkrog-Petersen käe all Warner Music Groupis. Duo esimene singel"Habibi (je t'aime)" oli Saksamaa edetabelis #16 kohal. Aastal 2007 tuli album "Elbi", millelt anti veel välja kaks singlit - "Didi" ja "7 seconds".
Jutu autor ja esmane lisaja:
Siret - europlix@hot.ee 12.05.2004 - 11:42
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 22.01.2012 - 00:12
Välismaine artist, Ansambel, Pop

Saksamaal toimus 3. novembril 2003 aastal järjekordne popstaaride otingu konkursi finaal, kus vastamis oli kaks bändi - Overground ja Preluders. Rahva hääletusega võitis konkursi Overground, aga kuna hääled oli üpris tasavägised, siis polnud enam kaotajaid ja mõlematest bändidest said Saksamaa uued Popstaarid.

Preluders koosneb viiest fantastilisest tüdrukust – Anne, Anh-Thu, Rebecca, Miriam and Tertia. Juba on nad saanud Saksamaal ülimenukateks. Esinenud on mitmetel suurte kontsertitel nagu The Dome ja Bravo SuperShow. Ja nendega koos tuuril mööda Saksamaad ja ka Austrias käis Vanilla Ninja.

17. novembril 2003 ilmus nendel esimene ametlik singel, mis kandis nime ‘Everyday girl’. See singel oli neil väga edukas ja nad jõudsid sellega Saksamaa singlite edetabeli tippu, kohale number 1, ja püsisid seal nädalaid.

24. novembril ilmus tüdrukutel nende esimene album nimega ‘Girl in the house’. Plaat sisaldab 12 lugu ja seal on ka nende ülimenukas ‘Everyday girl’. Plaadil on ka tüdrukute kõige esimene lugu ‘Losing my religion’, millega nad üldse Saksamaal kuulsaks said. See lugu on coverdatud vanemast variandist.

9. veebruaril ilmus teine singel ‘Bal Prive’. See singel sisaldas Bal prive’i loost nelja erinevat varianti ja ka lugu nende albumilt Color Your Li’v’e. Edetabelis oli ta kõige kõrgemaks kohaks 28.koht.

17. Mail 2004 tuli Preludersil välja uus singel ‘Hotter than you’. Selle loo videot võis aga juba näha telekanalil Viva plus ennem singli ilmumist. Singel ise jõudis Saksamaa edetabelis aga 21 kohale.

Suvi oli bändil täis esinemisi mööda Saksamaad. Nüüd aga tegelevad tüdrukud oma kahe uue lauluga. Üks neist kannab nime 'Walking on sunshine' ja selle samale laulule käis bänd just videot tegemas. Videot võib näha juba telekanalil Viva+. teine video mida nad lindistasid kannab nime 'Call Me, Beep Me'. 6-ndal Septembril ilmus Preludersil järjekordne singel nimega 'Walking on Sunshine' ja sellelt singlilt võibki leida need kaks lugu, mille videosid nad hiljuti lindistasid.

27-ndal septembril 2004 tuli ansambel välja oma uue albumiga 'Prelude to History'.

8. Novembril ilmus tüdrukutebändil järjekordne singel 'Do you love me'. See laul sai tuntuks filmis 'Dirty Dancing' ja Preluders laulab selle laulu coverit.

Peale selle avati 08.11.04 Preludersi esimene ametlik Fanclub Saksamaal www.preluders-fc.de

Peale rasket autoavariid oli Tertia juunis 2005 sunnitud bändist lahkuma. Augustis 2005 lahkus ka Rebecca. Anne Ross esines kolmikus koos viimati telekas 2005 aasta lõpus ning lahkus samuti bändist.

28.juulil 2006 tuli bändilt viimane singel ja see kandis nime "I Want Your T.I.M.E". Miram ja Anh-Thu olid kolmandaks liikmeks leidnud 17-aastase poolatarist blondiini nimega Trish.

Edasi jätkati duona Milk and Honey, liikmeteks Anne Ross ja Manel Filali. Saksa produtsendi Uwe Fahrenkrog-Petersen käe all Warner Music Groupis. Duo esimene singel"Habibi (je t'aime)" oli Saksamaa edetabelis #16 kohal. Aastal 2007 tuli album "Elbi", millelt anti veel välja kaks singlit - "Didi" ja "7 seconds".

Faktid

Milk and Honey liikmed:
Manel Filali (11.dets. 1981)

Nimi: Anne Ross
Sündis: 17.märts 1985
Tähtkuju: Kalad
Pikkus: 169 cm
Silmavärv: Sinine
Juuksetoon: Blond
Vanemad: ema Thekla ja isa Heinrich
Õed-vennad: Silke (21), Jana (16) und Maike (13)
Hobid: laulmine, tantsimine, fitness ja fotograafia
Tatoveeringud / rõngad: nabarõngas
Moto: Ära ela unistustes, vaid täida need

Liikmetest pikemalt:

Anne:
Särasilmne blond Anne sündis Saksamaal Meppen’is. Alguses polnud tal plaanid seatud nii, et temast saaks popstaar. Ta õppis proffesionaalseks ettekandjaks ja pärast selle diplomi kätte saamist otsustas ta siiski hakata tegelema muusikaäriga. Esimesel Popstaaride konkursil Cologne’s langes ta välja aga ta läks teisele katsele Hamburgi ja sealt saigi kõik alguse. Ta läbis kõik katsed edukalt ja jõudis välja finaali. Ta kujutab juba oma elu ette pärast oma karjääri lõppu. Nimelt saab temast siis muusika manager või midagi sellega seoses.

Anh-Thu:
Juba 2000. aastal, kui popstaariks sai ansambel No Angels, küsis Anh-Thu oma emalt, et kas ta võin kooli pooleli jätta, kui ta võidaks Popstaari konkursi. Kätte oli jõudnud aasta 2003 ja oligi käes järjekordne Popstaaride konkurs. Ta oli saanud 16 aastaseks ning pääses ka võistlema. Teda võib pidada imelapseks, sest juba viiendast klassist alates jagas ta autogramme, kuigi siis polnud ta veel ‘mitte keegi’. Juba lasteaias ostis ema talle karaoke-masina. Anh-Thu laulis karaoke-masinal inglise keelseid laule, ise keelt oskamata. Ta ise ei saanud aru millest ta laulis.

Rebecca:
Kui Rebecca poleks läinud Popstaaride konkursile, oleks ta edasi õppinud keeli: Inglise, jugoslaavia, saksa, prantsuse ja itaalia. Juba väiksest peale on prrovinu igasuguseid spordialasid, mis oli populaarsed Saksamaa, isegi jalgpalli. Juba 8-aastaselt pani ema ta spordikooli enesekaitsest õppima. Tema suureks iidoliks on Missy Elliott’i. Rebecca oli võimeline õppima isegi räppima nagu ta iidol. Tema väikeseks nõrkuseks on kingad. Juba 15-aastaselt kais ta tool, et endale taskuraha teenida. Aga nüüdseks on ta leidnud endale sobiva ja tasuva töö, töö Popstaarina.

Miriam:
Kui Miriam oli 6-aastane, kolisid tema ja ta pere kodumaalt Albaaniast Saksamaale. Hoolimata isa läbikukkumistest Saksamaal, ei pöördunud nad tagasi kodumaale. Nad tegid õige otsuse, sest samal ajal plahvatas pomm Albaanias, mis oleks võinud nelie väga halvasti lõppeda. 6. ja 7. klassis pöörasid paljud tüdrukud tähelepanu poistele, kuida Miriam pühendas ennast siiski koolile. Kooli lõpueksamitele ta siiski ei jõudnud, kuna ta valis selle asemele võimaluse minna Popstaaride konkursile. Vanemad andisi iga sendi, et täita oma tütre unistus. Juba 13-aastaselt kais ta tööl, et raha teenida. Ta on väga õnnelik, et ta unistus on täitunud. Olles Popstaar on tal võimailk aidata oma vanemaid ka rahaliselt.

Tertia:
Tertia on pärit Lõuna-Aafrikast. Pärast kooli lõpetamist tahtis ta minna edasi õppima psühholoogiat. Ka ta emal ei olnud selle vastu mitte midagi. Tegelikult ta tahtis minna õpiima näitlemist, kuid tema ema polnud sellest vaimustuses. Ema ei jätnud talle valikut ja registreeris ta kolledšisse Cape’i linnas. Kuid tema süda tahtis hoopis mud ja 18 kuu pärast jättis ta selle kooli pooleli. Ta hakkas tegelema tantsuga ja siis avanest tal võimalus laulda kirikukooris. Talle öeldii, et tal on väga hea hääl ning tal soovitati osaleda muusika-konkursitel. Kui ta Inglismaal oli, siis nägi ta kuulutust, et saksamaal toimub Popstaaride konkurs. Ta otsustas sellest osa võtta ja ta jõudisgi välja finaali ning nüüd on temast saanud Popstaar.

Nimi: Anh-Thu Doan
Sündis: 19.detsember 1986
Tähtkuju: Ambur
Pikkus: 167 cm
Silmavärv: pruun
Juuksetoon: tumepruun
Õed-vennad: õed Tu ja Tuyen, vend Huy
Hobid: tantsimine, laulmine, magamine
Tatoveeringud / rõngad: nabarõngas, kõrvaaugud, tatoveering alaseljal
Moto: leia üks õige tee valede hulgast

Nimi: Rebecca Miro
Sündis: 27.juuli 1983
Tähtkuju: lõvi
Pikkus: 160 cm
Silmavärv: sinine-roheline-hall
Juuksetoon: pruun
Vanemad: ema Mira, isa Mario
Õed-vennad: vend Martino (18)
Hobid: laulmine, tantsimine, muusika kuulamine
Tatoveeringud / rõngad: -
Moto: Seisa ja võitle selle eest, mis on sulle tähtis

Nimi: Miriam Cani
Sündis: 30.mai 1985
Tähtkuju: kaksikud
Pikkus: 167 cm
Silmavärv: pruun
Juuksetoon: helepruun
Vanemad: Isa Agim ja ema Laureta
Õed-vennad: vend Silvi
Hobid: laulmine, tantsimine, joonistamine ja muusika kuulmine
Tatoveeringud / rõngad: nabarõngas
Moto: kaitse alati end ja ära unusta kust sa tuled

Nimi: Tertia Botha
Sündis: 08.juuni 1985
Tähtkuju: kaksikud
Pikkus: 161 cm
Silmavärv: tumepruun
Juuksetoon: tumepruun
Vanemad: ema Kathleen, isa Clive
Õed-vennad: Luwelyn (32), André (29) ja Arlene (29)
Hobid: fitness, rollercoaster, benij-hüpe
Tatoveeringud / rõngad: nabarõngas, tatoveering kõhul
Moto: ära solva ega haava kedagi, sest sa ei tea kunagi, kas näed seda inimest viimast korda.

Nimi: Patrica Anna
Hüüdnimi: Trish
Sündis: 22.08.1988 Guttstadt, Poola

Diskograafia - Albumid
24. November 2003 - Girls In The House - #2
27. September 2004 - Prelude To History - #40

Singlid:
10. Oktober 2003 - Losing My Religion - #1
17. November 2003 - Everyday Girl - #1
9. Februar 2004 - Bal Privé - #28
17. Mai 2004 - Hotter Than You Know - #21
6. September 2004 - Walking on Sunshine / Call Me, Beep Me - #24
8. November 2004 - Do You Love Me - #50
28. Juli 2006 - I Want Your T.I.M.E

Muud huvitavat