Kust midagi otsida?

Avaleht

Avaleht on üles ehitatud nii, et kõik oluline oleks võimalikult kergesti hoomatav. Esile on tõstetud viimati lisatud artisti tutvustus, viimased artistitutvustuste uuendused, tänased sünnipäevad (koos vanusega), olulistemate edetabelite #1 lood, viimati lisatud nädala pilt ja viimati lisatud muusika uudised / pressiteated.

Artistid

See on Allstarz.ee põhiline osa. Meil on praegu üle 760 erineva põhjaliku artisti tutvustuse (nii Eesti kui välismaised) koos pildialbumite, faktide ja muu huvitava infoga. Kõik artisti tutvustused on pidevalt uuenevad - nii kui meie saame midagi teada, saavad seda teada ka Allstarz.ee külastajad!

Nädala uuendused

Siin rubriigis on esitatud kõigi artistide nädala jooksul lisatud uuendused. Esitatud on artisti tutvustuse viimane lõik, sest tutvustused on ehitatud üles kronoloogiliselt.

Eesti videod

Me teame kui raske on leida üles uusi ja huviavaid videosid. Seda enam siis Eesti muusikute omasid. Seepärast me olemegi võtnud nõuks toetada Eesti muusikuid ja populariseerida videote tegemist.

Nädala pilt

Siin rubriigis ilmub iga nädala lõpus (pühapäeval) uus pilt, mis näitab siis kas nädala tippsündmust või kui midagi märkimisväärset ei juhtunud, siis on pandud lihtsalt mõni naljakas või muus mõttes huvitav foto.

Sünnipäevad

Siin on enamvähem tugevate ja tegevate muusikute sünnipäevad ja süsteem on tehtud seekord nii, et arvutatakse välja ka artisti täpne vanus. Seega pole teil vaja isegi selle pärast enam oma aju vaevata! (:

Uudised / pressiteated

Siin on muusika uudised ja meile edastatud eesti keeles pressiteated. Uudiste all ei ole kollaseid uudiseid, neid saate ka mujalt! Uudistena ei esitata artisti tutvustuse juures ilmuvaid uuendusi. Esitatud on tähtsamad asjad nagu kellel ilmub album, millal, kus jne. Ning loomulikult kõikvõimalikud Maarjamaal toimuvad muusikasündmused.

Fotoalbumid

Siin rubriigis on meie fotograafide poolt üritustelt tehtud pildid.

Artistide uudisvoog

 • GENKA / Toe Tag / A-Rühm

  GENKA / Toe Tag / A-Rühm (17:03)

  Genka ja Paul Oja 21.juunil avaldatud lugu koos Ivo Linnaga on pühendatud, nagu ka nimest järeldada võib, muusikale. Selle tähtsusele, võimsusele, mõjule ja olulisusele. Loo sünnile andis tõuke Genka kontserdid koos barokkansambli Floridantega. "Ehk teisisõnu tegime koostööd inimestega, kelle muusikamaailm on totaalselt erinev sellest, kus mina ja Paul Oja viibime. Aga meie tulem oli suurepärane, mis pani mind taaskord mõlgutama, et kui universaalne ja globaalne vahend on muusika, ühendamaks inimesi," rääkis Genka.

 • Mart Avi / Aigar Vals / Badass Yuki

  Mart Avi / Aigar Vals / Badass Yuki (17:01)

  21.juunil avaldasid Marti Avi ja Ajukaja singli "Somewhere in Time". Sügisel ilmub duubel LP "Death of Music".

 • Supernova

  Supernova (16:58)

  20.juunil avalikustas Supernova 2007. a laulu “Kuu” uue versiooni, mille remiksi tegi Eesti üks legendaarsemaid DJ’sid Tom Lilienthal.

 • Kasabian

  Kasabian (11:39)

  5.juulil annab Kasabian välja uue albumi "Happenings". Kolmas singel "Coming Back To Me Good" avaldati 12.aprillil. Neljandana ilmus 21.juunil "Darkest Lullaby".

Allstarz.ee Facebookis