Missioon

Kasutades ära interneti kõiki võimalusi suurendada sidet fännide ja muusikute vahel, andes edasi vaid positiivselt kirjeldatud informatsiooni, lähtudes printsiibist - kõik muusika on kuulatav ja hea.

Toetada ansambleid ja lauljaid uute plaatide esitlusel, kasutades selleks vabakasutusena avaldatud reklaamimaterjali nii piltide kui multimeedia osas.

Aita kaasa ja anna hoogu

Kui soovite toetada ja kaasa aidata eestikeelse online muusikaportaali arendamisele, et suurendada sidet fännide ja muusikute vahel, siis ootame teie annetusi arveldusarvele:

EE534204278621985604 MTÜ Muusikute Vikipeedia

Annetusi kasutame online muusikaportaali arendamiseks ja haldamiseks, tegevusvahendite soetamiseks, erinevate projektide omaosalusteks jpm.

Liitu tiimiga

Allstarz.ee toimetab omanäolist muusikalehekülge alates 03. veebruarist 2002.

Kui sa oled huvitatud meie tiimiga liitumisest, siis palun kirjuta kiri magnus [ät] allstarz.ee mailile ja me võtame sinuga ühendust.

Artistide uudisvoog

  • Avril Lavigne

    Avril Lavigne (19:58)

    21.juunil 2024 avaldas Avril Lavigne kogumiku "Greatest Hits", millega kaasneb ka tuur. Plaadil kõlab 20 lugu tema 20-aastasest karjäärist ning igale loole valmis lüürikavideo.

  • GENKA / Toe Tag / A-Rühm

    GENKA / Toe Tag / A-Rühm (17:03)

    Genka ja Paul Oja 21.juunil avaldatud lugu koos Ivo Linnaga on pühendatud, nagu ka nimest järeldada võib, muusikale. Selle tähtsusele, võimsusele, mõjule ja olulisusele. Loo sünnile andis tõuke Genka kontserdid koos barokkansambli Floridantega. "Ehk teisisõnu tegime koostööd inimestega, kelle muusikamaailm on totaalselt erinev sellest, kus mina ja Paul Oja viibime. Aga meie tulem oli suurepärane, mis pani mind taaskord mõlgutama, et kui universaalne ja globaalne vahend on muusika, ühendamaks inimesi," rääkis Genka.

Allstarz.ee Facebookis