Allstarz.ee ja isikuandmed

Meie oleme Allstarz.ee (MTÜ Muusikute Vikipeedia, registrikood 80605384, aadress Rapla maakond, Rapla vald, Sulupere küla, Sireeni tn 1, 79529), vabatahtlikkuse alusel ja toimetajate jaoks hobi korras valmiv eestikeelne muusikaportaal. Toimetajate ja kaaskirjutajate töö (sh tekst ja fotod) ei ole tasustatud. Järgnevalt kirjeldame meie poolt kogutud isikuandmeid ning kuidas me isikuandmeid töötleme.

Avalikule huvile toetudes kogume ja töötleme muusikute kohta järgnevaid isikuandmeid: nimi, sünniaeg. Muusikute sünnipäevade isikuandmed pärinevad muusikult endalt, mänedžerilt või juba avalikustatud allikatest. Kui sina kui muusik soovid, et me sinu kohta kogutud isikuandmeid parandame või kustutame, siis palun pöördu emailile tonu [ät] allstarz.ee

Kõik töödeldavad isikuandmed on tehtud avalikult kättesaadavaks sünnipäeva sektsioonis, artisti tutvustuse lehel või avalehel sünnipäevaõnnitluste all.

Andmed asuvad Euroopa Liidu territooriumil asuvas pilveserveris. Jätame endale õiguse teenusepakkujat etteteatamata vahetada.

Isikuandmetega seotud küsimuste korral palun kirjuta meie andmekaitseametnikule magnus [ät] allstarz.ee

Artistide uudisvoog

 • Cheat Codes

  Cheat Codes (30.09. 09:47)

  6.oktoobril tuleb Cheat Codes välja uue singliga "Location" ft. A7S.

 • James Arthur

  James Arthur (30.09. 09:46)

  James Arthur annab järgmise singli "Just Us" välja 6.oktoobril.

 • Drake

  Drake (30.09. 09:44)

  6.oktoobril ilmub Drake uus album "For All The Dogs", mille kaanefoto joonistas ta poeg Adonis. 15.septembril tuli välja singel “Slime You Out”, kaaslaseks SZA, millest sai USA #1 25.septembril.

 • The Darkness

  The Darkness (29.09. 19:24)

  9.novembril 2023 linastub kinodes bändi dokumentaalfilm "Welcome To The Darkness". Digitaalne versioon jõuab müügile 4.detsembril.

Allstarz.ee Facebookis