Tänavuse aasta megashow - 31. augustil esineb Tallinna lauluväljakul Armin Van Buuren

Tänavuse aasta megashow - 31. augustil esineb Tallinna lauluväljakul Armin Van Buuren

Uudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 19.02.2024 - 09:34

Laupäeval, 31. augustil annab Tallinna Lauluväljakul lähiregiooni ainsa grandioosse show hetke maailma üks kuumimaid artiste Armin Van Buuren, kelle loomingusse kuuluvad muuhulgas superhitid "This Is What It Feels Like", "In And Out Of Love", "Love You More", "Blah Blah Blah", "Burned With Desire", "Fine Without You" ja paljud teised. Tegemist on Baltiriikide ainsa showga, seetõttu on kontserdile oodata väga suurt arvu külalisi väljastpoolt Eestit.

Raadio Sky Plus programmijuht Vaido Pannel rõõmustas siiralt Armin van Buureni tagasitulemise üle. "Armin van Buuren on ikooniline nimi trance-muusika maailmas ja tema tagasitulek Eestisse on võimas tunnustus meie publikule. Armini muusika on tänaseks mõjutanud mitut põlvkonda ja see augustiõhtu Tallinnas on tantsumuusikasõprade jaoks hea võimalus kogeda taas üht ajaloolist hetke meie suurvormidega harjunud Lauluväljakul," lausus Pannel. „Armini kaubamärgiks on detailideni lihvitud heli ja visuaalide kooslus, mis mõjub ergastavalt ka inimesele, kes tema loominguga tihti ei kohtu. See festivali lõhnaga suurshow on kindlasti vääriline sündmus meie lühikese muusikasuve lõppu."

Armin Jozef Jacobus Daniel van Buuren on Hollandi DJ ja produtsent, sündinud 25. detsembril 1976. Alates 2001. aastast juhib ta iganädalast raadiosaadet "A State of Trance" (ASOT), mis jõuab ligi 40 miljoni kuulajani 84 riigis üle 100 raadiojaama kaudu. Ta on valitud maineka DJ Magi Top100 tabelis viiel korral parimaks DJ-ks ning 2023. aastal oli ta viiendal kohal. 2013. aastal esines ta esimese soolo-DJ-na Madison Square Gardenis, millest sai tema karjääri üks tipphetki.

Armin van Buuren on tuntud mitte ainult DJ-na, vaid ka eduka produtsendina. Tema albumid, sealhulgas "76" (2003), "Shivers" (2005), "Imagine" (2008), "Mirage" (2010), "Intense" (2013) ja "Embrace" (2015) on saavutanud suurt edu. "This Is What It Feels Like" singel tõi talle Grammy auhinna nominatsiooni. Tema muusikat iseloomustavad mitmekülgsus ja piireületav stiil.

Lisaks DJ-karjäärile ja muusikatootmisele on Armin ka plaadifirma Armada Music omanik. Alates 2003. aastast on Armada Music kasvanud üheks edukamaks plaadifirmaks maailmas, hõlmates üle 40 allika ja avaldades nii suurte nimede kui ka tõusvate talentide loomingut.

Armin van Buureni karjääri tähtsündmusteks on tema esinemised maailma suurimatel festivalidel ja klubides, sealhulgas esinemine Madisn Square Gardenis, kuninglikele perekondadele Hollandis ning A State of Trance üritused. Tema mõjukus muusikamaailmas ja DJ-kultuuris on hindamatu ning tema pühendumus fännidele jääb kõigile meelde.

Armin Van Buureni management kinnitas kontserdi erikülalisteks Miss Monique (UKR), Darude (FIN), Seth Hills (NLD), Heavyweight (FIN) ning kodumaise Syn Cole, kelle jaoks see on suvel ainus esinemine Eestis.

Miss Monique on hetkel üks kuumimaid nimesid tantsumuusikamaailmas, ta on Ukraina päritolu DJ, produtsent ja plaadifirma omanik, kel on üle 200 miljoni kumulatiivse vaatamise Youtube keskkonnas ja üle 800 000 igakuise Spotify kuulaja.

Seth Hills ehk Sergio Van Den Heuvel hakkas elektroonilist tantsumuusikat looma 15-aastaselt. Tema suurteks mõjutajateks olid tollal Swedish House Mafia ja Skrillex. Sergio oli 22-aastane kui ta jäi silma Martin Garrixile ning 2018. aastal sõlmis Seth Hills oma esimese eksklusiivse lepingu plaadifirmaga STMPD RCRDS. Ta on esinenud suurematel festivalidel ja klubides nagu Mysteryland Hollandis, Ushuaia Ibizal ja Ultra Singapuris.

Darude ei vaja vast kellelegi tutvustamist, sest 1999. aasta lõpus ilmunud hittlugu „Sandstorm” on veel ka tänasel päeval aktuaalne ja selle võib leida iga õige peo muusikalistist.

Piletid minifestivali mõõtu aasta megashowle on müügil Piletilevis ja Ticketeris.

Kontserti toetavad: Tuborg Music, Raadio Sky Plus, Sky Radio