Aaron Carter

20.novembrist levis uudis, et Aaron Carter ja tema girlfriend Lina Valentina ootavad ühist last.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Magnus - magnus@allstarz.ee 03.02.2002 - 10:55
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 21.11.2018 - 08:50
Välismaine artist, Sooloartist, Pop

Aaron alustas laulmists 6-aastasena. Koos oma sõpradega lõi ta alternatiivrocki bändi juba 7-aastaselt. Nende ansambli nimi oli Dead End ning nad esinesid mitmetes kohvimajades. 1996 aastal läks aga bänd laiali ning Aaron alustas laulmise õppimisega muusikakoolis. Ta võitis noorte talentide konkursil teise koha. Märtsis 1997 esines Aaron esmakortselt suurel kontserdil ja see oli tema venna bändi Backstreet Boys kontsert Berliinis. Sama aasta augustis ja septembris tegi Aaron kaasa terve Backstreet Boys kontserttuuri ning temaga koos laval esinesid kaks tantsijat, kaksikvennad David ja Jared. Aaroni esimene ilmunud singel, "Crush On You", oli ansambli The Jets cover.

Aaroni esimene LP ilmus 1998 aasta suvel ning laulja oli siis vaid 10 aastat vana. Tõeliseks popmusa sensatsiooniks kujunes aga kogu tema edasine karjäär ning loomulikult on Aaron praegugi kõige noorem USA laulja, kelle singlid pääsenud Top 40-sse isegi Inglismaal ning seda juba neljal korral. Tema fännide hulka loetakse tänaseks miljonites ning eriti suure edu kindlustas lauljale eelmise aasta album "Aaron's Party...", mis kohe esimesel nädalal USA-s ametlikus plaatidetabelis 16 kohale jõudis. Sama plaadi nimiloo singel jõudis aga singlitabelis isegi neljandale kohale. Erilise menu osaliseks sai aga Aaroni home-video kassett, mis debüteeris hoobilt #1-eks Billboard Music Home Video edetabelis. Aaron on esinenud kontsertidel lisaks Backstreet Boys'ile ka koos Britney Spearsiga ning eriti menukalt just singlilooga soundtrackilt Pokemon: The First Movie.

Aaroni nooruslik esinemine ja tema pulbitsev energia lubas meile uut pidu ka 2001 aasta augustis ilmunud albumil "Oh Aaron", kus lõid kaasa tema vanem vend Nick ning vanem õde Leslie. Naljakate sisudega hoogsad lood panid meid taas kaasa tantsima. Valmis video loost "Not Too Young... Not Too Old", milles osales Nick Carter.

03.septembril 2002 ilmus USA-s Aaroni album "Another Earthquake!", mis sisaldas ikka samasugust mitmepalgelist muusikat ning kuulsime räppi, popi ja ballaadegi ning plaat näitas 10 looga täpselt seda, milleni Aaron oma viieaastase lauljakarjääri jooksul arenenud oli. Plaadil kõlas lugu “Summertime“, mis esitati koos ansambliga Baha Men ning sellest suvejämmist sai ka esimene singel ning video, milles Aaron koos Baha Men meestega rannas pulli tegi. See filmiti juba varasuvel Bahamal.

Aaron ilmutas USA-s 18.novembril 2003 albumi - "Most Requested Hits". Jõulude puhuks ilmunud plaat oli varustatud 12-ne seni parima laulja looga ning lõppu oli pikitud veel kaks uut laulu “One Better” ja “My Shorty”.

22.märtsil 2005 ilmus singlina lugu "Saturday Night", mis pärines filmist "Popstars" kus ka Aaron ise kaasa mängis. Samuti tuli 2006 aastal veel üks kogumik nimega "Come Get It: The Very Best of Aaron Carter".

Augustis 2012 teatas Aaron, et on taas huvitumas muusikast ning alustanud lugude salvestamisega.

6.septembril 2013 alustas Aaron 75-peatuselist tuuri USAs ja Kanadas. Debüüdi sai ka uus lugu "Where Do We Begin".

18.septembril 2014 tegi algust "Aaron Carter's Wonderful World Tour", mille käigus andis ta 80 kontserti. 14.oktoobril ilmus singel "Ooh Wee".

1.aprillil 2016 üllatas Aaron uue digisingliga “Fool’s Gold”, mille kaasautoriteks on Jon Asher, Melanie Fontana, Taylor Helgeson & Michel Schulz.

10.veebruaril 2017 jõudis müügile Aaron Carter viie looga “LoVe – EP”, millelt teine singel oli 20.jaanuaril avaldatud "Sooner or Later". Mõnusa r&b jämmi produtsendiks oli taas Michel “Lindgren” Schulz. Loo muusikavideo tuli Vevos välja 20.juulil.

15.detsembril tuli Aaron Carter välja uue looga "Don't Say Goodbye", mis kõlab 16.veebruaril 2018 ilmunud 14-loolisel uuel plaadil "Love".

20.novembrist levis uudis, et Aaron Carter ja tema girlfriend Lina Valentina ootavad ühist last.

Faktid

Nimi: Aaron Charles Carter
Lavanimi: Aaron Carter
Hüüdnimed: AC, Airboy, Aarbear,Evel Knievel, Baby Backstreet
Sündis/koht: 07.detsember 1987 / Tampa, Florida, USA. Tal on ka kaksikõde Angel
Juuksed: Blondid
Silmad: Pruunid
Oskab mängida: Saksofon
Suureks saades soovib saada merebioloogiks

Lemmik:
Jook: Sprite
Toit: Pitsa
Näitlejad: Sylvester Stallone ja George Clooney
Filmid: Teenage Mutant Ninja Turtles 1-3
Õppeained: Matemaatika ja muusika
Autod: Porsche ja BMW
Automark: '67 Shelby Mustang GT500
Spordiala: Korvpall
Lemmik jäätis: Šokolaadiga
Laul: "Send her my love" - Journey
Meenutus lapsepõlvest: Perega Floridas kalal käimine
Raamatud: Harry Potter
Värv: Sinine
TV-show: Frasier
Komm: Jolly Rancher Lollipop
Riiete kaubamärk: Tommy Hilfiger
Loomad: Hundid ja delfiinid
Pühad: Jõulud ja oma sünnipäev
Multikas: Johnny Bravo

Muud huvitavat