M2M

1.apriilil 2016 avaldas Marit Larsen viie looga EP “Joni was right”. Plaat tuli välja Mariti enda firmalt Håndbryggrecords ning on esimene peale lahkulöömist Warner Bros. Norway'st. Singli “Running Out of Road” muusikavideo tuli välja 6.aprillil.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 06.06.2002 - 09:15
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 07.04.2016 - 08:24
Välismaine artist, Ansambel, Pop

M2M on kaks noort ja talendikat Norra neidu Marit ja Marion, kes kirjutavad ise laule, oskavad pille mängida ning mis kõige tähtsam ,väga hästi laulda. Esmakordselt kirjutati neist aastal 1999, mil nende esimene suurema avalikkuse ette jõudnud laul "Don't Say You love Me" raadiotes üle maailma novembris #1 looks tõusis ning see polnud nii mitte ainult Norras, Soomes ja Taanis vaid ka mujal Euroopas, Ameerikas ja üllatavalt isegi Aasiamaades. Suure osa edule andis loomulikult laulu kõlamine filmis “Pokemon The First Movie”, millele pühendas TV Disney Channel tüdrukutest terve pika saate. Järgmise aasta 07.märtsil jõuti välja anda esimene LP “Shades Of Purple”, mida on tänaseks üle maailma ostetud 1,5 miljonit. Järgnes M2M teine singel “Mirror, Mirror”, mis isegi USA-s number viis hitiks tõusis ning ilusate videotega varustatud ja parimad lood sellelt plaadilt olid kindlasti veel "Pretty Boy" ja "Everything You Do", mis kindlustasid edu veelgi. Ansambel reisis kontsertidega terves maailmas ning kokku külastati 22 riiki. Viimase singlina lasti LP-lt välja Inglismaal augustis 2001 plaadi kolmas lugu „Girl In Your Dreams“.

M2M teine LP „The Big Room“ ilmus 29.aprillil 2002 ning see erines paljuski nende eelmisest albumist. Tegemist ei ole enam niivõrd ägeda popmusaga ning laulud on lihtsamad ja enamuses tüdrukute endi kirjutatud. Siit leiab rohkelt lüürilist ja lihtsakoelist muusikat ning laulusõnades peegelduvad noorte neidude tunded nagu armastus ja armukadedus, usaldus ja vihkamine. Plaadilt on antud välja esimene edukas singel „Everything“, mis ilmus esimesena Norras 04.märtsil 2002 ning Aasias ka maksisinglina plaadi avalugu „What You Do About Me“. Mõlemad avalood on kenad ja tempokad ning neist on tehtud ka erinevad remiksid, millest parim on kindlasti just „Everything“ tantsumiks. Plaadilt leiame väga ilusaid ballade nagu “Wanna Be Where You Are” ja “Love Left For Me”, mis lasevad aimata just väga sügavat armastust laulmise vastu. Plaat sobib ilmselgelt kuulamiseks just samavanustele tüdrukutele ning puhtsüdamlikud ja reipamad lood siin on veel “Miss Popular”, “Sometimes” ja “Leave Me Alone”. Kuigi originaalis on plaadil vaid 11 lugu ning vahest on seda liigagi vähe, näitab see muusika siin just suunda kuhu tõeline popmusa peaks minema, igatahes tehislikkust ja võltsi siit ei leia.

Ansambel läks laiali 2004 aasta märtsis ning Marit Larsen asus koolis õpinguid jätkama.

Veebruaris 2005 teatas Marion Raven oma sooloplaadi tulekust ning samuti asus ta alaliselt elama New Yorki. 25.aprillil 2005 ilmus avasingel 'Break You' koos reklaamvideoga ning mai lõpus avaldati Aasias uueks singliks 'End Of Me'. Plaadi nimeks on 'Here I Am' ja see ilmus esimesena Jaapanis 08.juunil ja Euroopas on see saadaval 11.juulist 2005 Atlantic Recordsilt. Oktoobris 2005 tuli järgmise singli ja videona plaadi nimilugu 'Here I Am' ja 2006 augustis “Heads Will Roll”.

2006 aastal asus soolokarjäärile Marit Larsen, kellelt ilmus 11-looline album. 'Under the surface' oli plaadi nimi ja ilmumisajaks 27.veebruar. Esimene singel oli "Dont Save Me" ja teine singel 'Under The Surface' ilmus mais 2006.

Marion Raven osales uues Meat Loaf videos loole "It's All Coming Back To Me Now", mis esilinastus 12.augustil 2006. Samas on ta töötanud koos Produtsendiga Nikki Sixx bändist Mötley Crüe ning 30.oktoobril 2006 ilmus 6-looline EP "Heads Will Roll". 26.juunil 2007 tuli järgmine 11-looline sooloalbum "Set me Free".

Marit Larsen teine album "The Chase" ilmus 13.oktoobril 2008 ning esimeseks singliks sai "If a Song Could Get Me You". Lisaks edule Norras, saatis singlit ka rahvusvaheline edu (Saksamaal #1; 28.08.2009). Plaadi teiseks singliks oli 27.oktoobril 2008 "I've Heard Your Love Songs", lisaks kõlas lugu "Steal My Heart" norra filmi "I et speil, i en gåte" soundtrackil.

Marit Larsen andis 18.novembril 2011 välja oma kolmanda albumi "Spark", mille muusika kirjutas ta New Yorkis. Plaadi produtseeris taas Kåre Vestrheim ning esimene singel oli “Coming Home”.

17.oktoobril 2014 ilmus Marit Larsen neljas album “When the Morning Comes". 10-loolise plaadi singlina tuli 4.augustil “I Don’t Want Talk About It“ ning teise singlina jaanuaris 2015 “Faith & Science” ning kolmandana mais 2015 “Please Don’t Fall for Me”.

Marion Raven järgmine album "Songs from a Blackbird" ilmus Norras 5.aprillil 2013, millelt tuli ka rahvusvahelisele turule singel "The Minute".

2.veebruaril 2015 ilmus Norras Marion Raven album "Scandal Vol. 2", millel kõlab 9 lugu. Singlina tuleb 17.veebruaril “Better Than This”.

Marit Larsen viimase plaadi neljas singel oli “Traveling Alone”, mille video tuli Vevos 30.juulil 2015.

30.oktoobril 2015 jõudis Vevosse Marit Larsen loo “Shine On (Little Diamond)” muusikavideo.

1.apriilil 2016 avaldas Marit Larsen viie looga EP “Joni was right”. Plaat tuli välja Mariti enda firmalt Håndbryggrecords ning on esimene peale lahkulöömist Warner Bros. Norway'st. Singli “Running Out of Road” muusikavideo tuli välja 6.aprillil.

Faktid

Nimi: Marion Elise Raven
Artistinimi: Marion
Sündis / Koht: 25.mai, 1984 / Lørenskog, Norra
Tähtkuju: Kaksikud
Juuksed: Pruunid
Silmad: Tumepruunid
Pikkus: 170 cm
Hobid: Muusika, joonistamine, sõbrad ja pidutsemine
Talle meeldivad: Inimesed, kes ei proovi olla teiste moodi
Talle ei meeldi: Inimesed, kes tahavad kõike ära rikkuda
Lemmik..
Toit: BBQ krõpsud
Jook: Apelsini fanta
Värv: Lilla
Muusika: Pop ja Rock
Artistid: Cat Stevens ja Celine Dion
Album: "Best" - Cat Stevens
Laul: "Wild World" - Cat Stevens
Näitleja: Christina Ricci
Film: "6th Sense" ja "American Pie"
TV show: "Friends"
Kirjanik: Danielle Steel
Sport: Jalgpall ja võrkpall

Nimi: Marit Elisabeth Larsen
Artistinimi: Marit
Sündis / Koht: 01.juuli, 1983 / Lørenskog, Norra
Tähtkuju: Vähk
Juuksed: Blondid
Silmad: Rohelised
Pikkus: 158 cm
Hobid: Kitarri mängimine, sõpradega koos olemine ja laulude kirjutamine
Talle meeldivad: Inimesed, kes usuvad endasse
Talle ei meeldi: Inimesed, kes teesklevad, et ma neile meeldin
Lemmik...
Toit: Kanaga nuudlisupp
Jook: Vesi
Värv: Tumepunane
Muusika: Kõik akustilise kitarri muusika
Artistid: Robyn, Oasis, Hanson, Bic Runga, Big Bang, The Beatles, Eric Clapton
Album: "Middle Of Nowhere" - Hanson ja "Chronicles" - Eric Clapton
Laul: "Wild World" - Cat Stevens
Näitlejad: Joseph Gordon-Levitt ja Katie Holmes
Film: "American Pie"
TV show: "Dawson's Creek"
Kirjanik: Abigail Reed

Muud huvitavat