JanLin

26.septembril 2016 postitas Janlin soundcloudi väga mõnusa uue tranceloo "Epicness".
Jutu autor ja esmane lisaja:
Magnus - magnus@allstarz.ee 24.10.2004 - 18:15
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 26.09.2016 - 18:21
Eesti artist, Sooloartist, Electronic & Dance

JanLin ehk Janek Lindberg on Eesti trance-produtsent ja remiksija. Ta on sündinud 18. veebruaril 1983. aastal Lääne-Virumaal. Noor muusik alustas lugude kokkupanekut 2001-2002 aastal.

Janek Lindberg rääkis endast: “Muusika on olnud mu sõber juba väiksest peale. Seda märkasid ka mu vanemad ning otsustasid mulle 12 sünnipäevaks kinkida süntesaatori. Sellest ajast peale tekkis mul huvi tegeleda muusikaga põhjalikumalt. Onu oli nõus mind õpetama, kuna ta sellel alal spetsialist. Sealt on edasi läinud ka mu praegune muusikutee. Praegugi on minu igapäevaseks tegevuseks süntesaatori mängimine - muusika loomine. Minu elu üks tähtsaim punkt on luua muusikat ja eesmärgiks on saavutada head muusikat!“

Suurema tuntuse sai kooslus Zum & Limbu, milles laulis Zum nime all Kadri Kivirand ning Limbu oli muusika autor Janek. Mainida võib siin noorte lugusid “Mister X“, “Rahuldus“, “Minu elu“, “ Tean“, “Summer Days“.

Kadri Kivirand (Zum) rääkis toona Janekist: “Sellist vahvat selli teist vist ei ole nagu Limbu. Tema muusika on tasemel, eks ta ole selle nimel ka kõvasti vaeva näinud, aga nagu öeldakse - Harjutamine teeb meistriks! Igas tema loos on mõte sees.. ja kui muusikasse süveneda, saab sealt nii mõndagi välja lugeda! Iga noot tuleb südamest ja leiab tee südamesse!“

2005 aastal pääses Zum & Limbu Coca-Cola Enterprise’i korraldatud muusikavõistluse finaali looga “Summer Days ning auhinnaks oli 3500 krooni eest stuudioaega. Janek Lindberg oli igati rahul:“ Stuudioaeg annab mulle juurde palju rohkem võimalusi eneseteostuseks“.

Valmisid uued lood “See Meeletu Öö“, “3x (Sa Oled Kallis)“, “Illusion (Remix)“ ja “Mälestus Armastusest Zum'Ile“, mida sai kuulda samal 2005 aastal. Duo lagunes ning noored läksid eludega edasi.

2007 aastal avaldas Janek nime all LM loo “Comunity“ portaalis CTGMusic.

Janek Lindberg oli avalikkuse ees tagasi 2012 aasta alguses kui ta avaldas oma soundcloud lehel artistinime JanLin all loo “ Sunny Choir“. Järgnes teade, et ta on liitunud Ocean Bay Recordsiga ning järgnesid lood “Sirena“ ja “Somewhere“.

Plaadifirma avaldas esmalt 12.mail 2012 kaheloolise singli “Sirena“ ning edasi tuli 21.juunil viit originaallugu sisaldav “Signs Ep“, millel kõlasid “Little Child“, “Tokyo“, “Somewhere“, “Signs“ ja “Spain“. 24.oktoobril 2012 avaldati Akon loost “Right Now Na Na“ JanLin Uplifting mix.

Jaanuarist 2013 avaldab JanLin muusikat edaspidi Club G Records alt, mis asub Vietnamis. Esimese loona tuli 22.märtsil 2013 “The Sunlight“.

4.septembriks 2013 sai JanLin valmis loo nimega "Living" ning lasi soundcloud vahendusel seda ka kuulata. 14.detsembril 2013 tuli uus lugu "Insomnia (Original Mix)".

26.septembril 2016 postitas Janlin soundcloudi väga mõnusa uue tranceloo "Epicness".

Muud huvitavat