Forest Kämp

“Sip El Gaad” on ajalugu väärtustavatel põhjustel saadaval esialgu ainult jae- ja käsimüügis. Õige pea jõuab järg ka kõikvõimsa internetini.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 10.06.2015 - 13:12
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 28.06.2015 - 18:58
Eesti artist, Ansambel, Alternative & Indie

Lõkketule suitsuse hõngu ja metsa sügavustest kaikuvate häältega vürtsitatud muusikaline kollektiiv Forest Kämp mängib koos alates 2013. aasta kevadest. Kokkusaamise mõjutusi võib otsida legendaarsest Tartu underground skeenest “Juss, Pane Biiti”, mis asjaosalisi tugevalt ühendab.

Ennast stiilselt indie folk /urban country skeenesse liigitanud bänd on senimaani saanud maha esinemistega siin-seal üle Eesti. Tähtsamateks kordaminekuteks võib lugeda esinemisi erinevatel festivalidel, sealhulgas 2014. aasta Tartu Indiefestil ja sama aasta Tartu armastusfilmide festivalil tARTuFF.

Bändi esimene singel "Kuuevarbaline" jõudis kuulajateni 2014. aasta juulis. Üsna pea jõudis järg singlini "Kaarsilla saladus", mis avaldati sama aasta augustis. "Esimene lend" on singel, mida esitleti 2014. aasta detsembrikuu esimesel päeval. Nädal pärast ilmumist pärjati "Esimene lend" Raadio 2 "Nädala demo" tiitliga ning 2015. aasta veebruarikuus TV6 "Nädala Tegija" tiitliga.

2015. aasta aprillis ja juunis ilmutati singlid “Kukeseente taga” ja “Rändamine”. 30.mail 2015 ilmus bändil esimene kauamängiv “Sip El Gaad”, mida esitleti suurejooneliselt nii Tallinnas, kui ka Tartus. Album peidab endas käputäie väikeste inimeste suuri mõtteid ja arusaama ümbritsevas toimuvast. Iga rada räägib erineva loo, mis viit head sõpra kõik need kaks aastat on kaasas kandnud.

"Püüame oma eestikeelse indie-loominguga ühendada endas inimesi ning pakkuda kuulajale üksjagu äratundmist, meelerõõmu ja ka armastust, mis väljendub meile omaselt mitmel eri moel. Ehe armastus mõne inimese, looma või paksude tuvide vastu – pole vahet, kõik on üks ja seesama hea tunne," rääkis Forest Kämpi liige Mikk Valtna.

“Sip El Gaad” on ajalugu väärtustavatel põhjustel saadaval esialgu ainult jae- ja käsimüügis. Õige pea jõuab järg ka kõikvõimsa internetini.

Faktid

Forest Kämp on (nimi/tegevus bändis/sünnipäev):
Jaan Sepp – vokaal - 07.02.1987
Kaarel Tammur- basskitarr ja taustahelid - 30.03.1988
Mikk Valtna - elektrikitarr ja taustahelid - 18.11.1985
Peeter Tammur - akustiline kitarr ja taustahelid - 06.03.1993
Siim Valtna – löökriistad - 31.07.1987

Muud huvitavat