6.märtsil esineb Club Hollywoodis uue aja räpiartist LIL XANUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 24.01.2019 - 17:43

6.märtsil esineb Club Hollywoodis uue aja räpiartist LIL XAN. Üks hetke kuulatumaid noori räppareid jõuab debüütalbumi “Total Xanarchy” kontserttuuriga Eestisse, et esitleda nii oma uusi kui vanu hitte nagu “Betrayed”, “Slingshot”, “Been Bout It”, “Who Are You” jt.

Enne kui hunnikute viisi tätoveeritud nägudega muusika armastajaid õppisid kaasa laulma “Xans don’t make you, xans gon take you”, alustas Lil Xan oma karjääri tänapäeva artistidele kohaselt SoundCloud ja YouTube keskkondade vahendusel, sarnaselt paljudele teistele viimastel aastatel edetabeleid vallutanud räpiartistidele (Lil Pump, XXXTentacion, Post Malone jt). Lil Xan’i läbimurdele aitas suuresti kaasa hitt “Betrayed”, mille sõnum peitub ravimite kuritarvitamise vastases liikumises. Loo populaarsus tõi endaga kaasa üle kolmesaja miljoni kuulamise ning lepingu maineka plaadifirmaga Columbia Records.

Lil Xan, kes on vaid 22-aastane, kirjeldab oma muusika kõla kui tulemust sellest, milline ta iseloomult on. “Mulle meeldivad mänglevad rütmid, ksülofonid, veidrad helid Bobby Johnsoni produktsioonist. See on tulemus minust; mina veidi ebaküpsel ja lapsikul kujul.” Noor muusik tunnistab, et pideva enesearenguga kaasneb ka tema loomingu muutumine. Esialgsest tüüpilisest träpp muusika kõlast ja mõminaräpist on saamas midagi hoopis muud. “Mul on veel nii palju maailmale näidata,” sõnab artist entusiastlikult.

Mullu ilmus räppari esimene täispikk album “Total Xanarchy”, mille lugude hulka kuuluvad koostööprojektid artistidega nagu Diplo ja Swae Lee. Samanimeline tuurne müüs muusikaväljaande Billboard andmetel välja mõne tunniga. Lil Xan jätkab tuuritamist ka sel aastal ning jõuab “Total Xanarchy” Euroopa kontserttuuri raames Eestisse juba 6.märtsil, astudes Club Hollywoodi lavale.

PILETID NÜÜD MÜÜGIL Piletilevis.

NB! Üritus on vanusepiiranguta
Alla 16-aastased külastajad pääsevad kontserdile täiskasvanud saatjaga, kel samuti peab olema kehtiv pilet.

https://