24.novembril esinevad Tallinna rokiklubis Tapper 3 breakcore legendi - Igorrr, Otto Von Schirach ja DrumcorpsUudise lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 17.12.2020 - 08:27

Igorrr, kes on tuntud eelkõige barokkmuusika, ooperi ja metali *breakcore*'ga kokku liitmise poolest, avaldas selle aasta kevadel albumi "Spirituality and Distortion", mille tuuri raames ka bänd Eestisse jõuab. Kui album ilmus, heideti sellele ette ainult seda, et võibolla ei peaks aasta 2020 parim album juba märtsis välja tulema. Igorrr, algsena prantsuse multitalendi Gautier Serre sooloprojekt, on avaldanud 6 albumit ning teinud koos plaate *breakcore* skeene suurnimedega nagu Bong-Ra ja Ruby My Dear. Tänaseks on Igorrr muutnud neljaliikmeliseks supergrupp-bändiks, kelle liikmed on mänginud erinevates maailma tasemel bändides nagu Soulfly, Havok, Öxxö Xööx jt; ning bändi vokalistide hääled on esindatud pea kõikidel meloodilise *breakcore* põhialbumitel.

Otto Von Schirach on IDM ja *breakcore* artist Miamist, kes alustas muusikategevusega 90.ndatel, hakates pidudel DJ-na muusikat mängima ning seejärel seda ise kirjutama. Aastal 2001 andis ta välja oma esimese albumi "8000. B.C." omaenda plaadifirma Triangle Earth alt. Schirach on paljude artistidega töötanud muusika produktsiooni ja remiksi valdkonnas ning tuuritanud artistidega nagu Atari Teenage Riot ja Skinny Puppy, kellest viimase kahel albumil on ta märgitud muusika kaasautoriks. Ta fenomen on umbes nagu Tommy Cashil - suurt rolli mängib visuaalne pool, riietus, lugude sõnad ja nimed, mis on enamasti üsna nilbed.

Drumcorps, tuntud ka kui Aaron Spectre, on Ameerika elektroonilise muusika üks huvitavamaid nähtusi, eksperimenteerides žanrites nagu *glitch*, *chiptune*, *drum&bass*,* jungle*, punk ja *breakcore*. Drumcorps on elektroonilise muusika maailmas üks lähedamaid vasteid* metal*ile, pole ka ime - enne elektroonilise muusika maailma sukeldumist mängis ta trumme erinvates hardcore bändides. Aaron Spectre on avaldanud pea lugematul määral plaate erinevate nimede alt.

Piletid on müügil Ticketeris. Igorrr, Otto Von Schirach ja Drumcorps astuvad Tapperi lavale 24.novembril 2021.

https://