No More Fridays

No More Fridays osales 28.veebruaril 2020 klubis Barbar toimunud Eesti rock & metal undergroundi elavdamiseks toimunud Negativus bändikonkursil.
Jutu autor ja esmane lisaja:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 28.03.2002 - 12:00
Viimati täiendatud:
Tõnu - tonu@allstarz.ee 29.02.2020 - 08:32
Eesti artist, Ansambel, Alternative & Indie

Seda, et laupäeva hommikul pärast raju reedet mõtlevad No More Fridays liikmed “Ei ühtegi reedet enam“, tuleb bändiliikmete sõnul ikka ette.

Kristi Täheste on enda sõnul eluaegne bänditüdruk olnud. See tähendab, et oma esimese bändiga Steller alustas ta umbes 17-aastaselt Kuristiku Gümnaasiumi päevil. Noortebändilt 2008 sai ta oma esimese vokalistikarika. Samal võistlusel tunnistati teise koha saanud Stellerist Rooland Koskinen parimaks kitarristiks ning bänd kutsuti esinema Õllesummeri Rock Off lavale. “Betraying Against The Bluffing“, “Will You Sail?“,“ Wise Tree“, “Walking Towards the Sun“ ja “The House Full Of Games.

No More Fridays on Kristi Täheste teine bänd. “Selle bändi panin ma ise kokku ja ma tahaks sellega ikka väga kaugele jõuda,“ ütles ta. “Ansambel on koos tegutsenud aasta 2011 septembrist ning siiamaani on meie koostöö sujunud ideaalselt ning produktiivselt. Üksteise usaldamine on ennekõike see, mis meil öösiti pärast proovi magada laseb. Oleme me Tallinnast ja selle lähiümbrusest pärit.“ Bändi esimeseks looks oli “Promise To Keep My Secrets Live“.

Bändis olid Kristi Täheste (vokaal), Sten Sagar (kitarr), Henrik Heinmets (trummid) ja Tõnis Toimetaja (bass). Tõnis on muide osalenud Noortebändil 2006 ansambliga Status ning nende lugu “Mul on jumala pohhui!“ oli populaarne veel aastaid hiljem.

29.oktoober 2011 toimus No More Fridaysi esimene live Rockstarsis. 24.detsembriks 2011 valmis esimene singel “What A Song“, mille Raadio 2 valis nädala demoks. 6.jaanuaril 2012 tuli teine singel “Sold“.

2.märtsil 2012 alustas taas eesti bändide seast aasta parimat peobändi otsiv üritus Jägermeister Rock Liiga. Esimesel kontserdi Rock Cafe laval lastus üles No More Fridays ning esineti samas finaalis 23.märtsil, mille võitis Dramamama.

Maiks 2012 oldi stuudios kokku lindistanud 7 lugu. Lisaks avasinglitele veel “Home“, “No More Fridays“, “Alive“, “I Do“ ja “High Lows“.

10.augustil 2012 esines 5 kuud koos olnud bänd akustilise kavaga Viru Volgil. Edasi veetsid grupi kaks noormeest aasta sõjaväes ning tagasi avalikkuse ette tuli bänd 2013 aastal uue energiaga tagasi ning esimene kontsert anti 9.veebruaril Motoklubi Madallend 12 sünnipäevapeol. 2.märtsil 2013 esineti Tapperis, kus kõlas värske lugu “Devils Bed“.

18.oktoobril 2013 rokkis No More Fridays Tartu üliõpilasmaja laval, kus esitati ka uut lugu “Truth Behind Lies“. Õhtu osutus bändile No More Fridays edukaks. Tallinna bänd noppis tudengibändide võistluselt nii peavõidu kui ka Ö stuudio eripreemia. Kristi Täheste pälvis parima vokalisti tiitli. Bändiga oli basskitarril viimast korda laval Tõnis Toimetaja.

7.oktoobril pääses No More Fridays osalema Noortebänd 2013 konkursile ning 26.oktoobril oldi laval Von Krahlis Tallinna eelvoorus. Basskitarristina esines Roland Palkov, kes varem mänginud bändides Sümptoomid ja Giuseppe Perverdi Big Band. 16.novembril pääses bänd poolfinaalist edasi ning 29.novembril esineti Von Krahlis Noortebänd 2013 finaalis.

7.juunil 2014 anti võimas kontsert Von Krahlis. No More Fridays suundus puhkusele, kuna Kristi läks mööda maailma seiklema.

8.oktoobril 2014 esineti ETV Terevisioonis. Saates kõlasid laulud "What A Song" ja "Truth Behind Lies". Bändis oli tagasi basskitarrist Tõnis Toimetaja. 2015 aastal tuli kitarri mängima Arlo Orlovski.

23.novembril 2015 tuli välja No More Fridays ingel "Rain" ning 16.märtsil 2016 lugu "Time".

22.aprillil 2019 avaldati singel "How Low Can You Go?".

No More Fridays esitles 1.novembril 2019 loo "Downtown" videot.

4.detsembril avaldati uus singel "I Should've Said Yes" .

No More Fridays osales 28.veebruaril 2020 klubis Barbar toimunud Eesti rock & metal undergroundi elavdamiseks toimunud Negativus bändikonkursil.

Faktid

No More Fridays on: (nimi/tegevus bändis/sünniaeg)
Kristi Täheste – vokaal - 21.juuli 1989
Henrik Heinmets – trummid - 8.märts 1991
Klaus Kopelman – kitarr
Margus Pärnamägi – basskitarr

Muud huvitavat

Seotud videod

No More Fridays - Downtown
No More Fridays - Downtown

Artist: No More Fridays

Lugu: Downtown

Aasta: 2019