Viimati uuendatud artistid

 • Ott Lepland

  Ott Lepland (10:13)

  24.mail 2016 tuli Ott Lepland välja uue singliga "Sinine safiir", mis on laulja enda sõnul reibas pala. Muusika autorid on Ott Lepland, Kaspar Kalluste, Kristjan Kaasik, Viljar Norman, Tarvi Kull, Marvi Vallaste, sõnad kirjutas Taavi Paomets. "Inspiratsiooniks loo sünni juures on suvi, suvised seiklused ning hetked, mida nautida koos oma sõpradega. Positiivne atmosfäär, milles "Sinine safiir" bändi ühisloominguna sündis, kajab läbi terve loo ning see kõik on värvinud pala mõnusalt mitmekesiseks," kirjeldas Lepland.

 • Martin Garrix

  Martin Garrix (24.05. 23:05)

  27.mail tuleb välja Martin Garrix ja Third Party ühissingel "Lions In The Wild". Martin Garrix esineb 5.augustil 2016 Weekend Festival Balticul suvises Pärnus.

 • Ellie Goulding

  Ellie Goulding (24.05. 19:20)

  UK produtsent Naughty Boy ja Ellie Goulding annavad välja ühise reggiehõngulise suvesingli "Should've Been Me". 15.juulil on Ellie peaesinejaks 10. aastat aset leidval Positivus festivalil Lätis.

 • Simple Plan

  Simple Plan (24.05. 19:10)

  Suurte muusikafestivalide pealavadel esinev Simple Plan tuleb 30.mail Tallinna ja annab Club Factorys piiratud hulgale fännidele uue albumi "Taking One For The Team" esitlukontserdi.

Allstarz.ee Facebookis