Artistide uudisvoog

 • Metsatöll

  Metsatöll (11:14)

  28.septembril avaldatud lugu ”Vimm” räägib eestlaslikust tulest tuha all — igast väikesest muutusest kodukülas saab ühel hetkel täiesti uus arusaam ning elukorraldus. Igast lahkelt pakutud abist muutuda moodsamaks ning edukamaks saab ühel hetkel sõltuvus. Sõltuvus muutuda ühiskonna poolt aktsepteeritavaks. Me võime sellega leppida ehk ei, siiani kipub see olema ajalooline paratamatus. Kuipalju, kas ja millal me sellega lepime, on aga täiesti teine küsimus — seniks on käsi rusikas, sõrmenukid sõrmesurumisest valged kui merevaht ning terav silm jälgimas arbuja sõnuvat kirvest. Seniks, kuni ühel hetkel öeldakse: ”Aitab!”. Video võeti üles 2016 a. suve lõpul Varbuse Muusikamõisa nurmel. Filmis ning lõikas Indrek Kasesalu.

 • Train

  Train (09:05)

  28.septembril 2016 ilmus Train uus singel “Play This Song.”


 • Years & Years

  Years & Years (05:54)

  Years & Years lood “Meteorite” ja "King" kõlavad 7.septembril esilinastunud komöödias “Bridget Jones’s Baby“. Uus lugu “Meteorite” on filmi soundtracki teiseks singliks ning 28.septembril avaldatud video lavastas Ollie Wolf.

 • Guy Sebastian

  Guy Sebastian (05:53)

  9.septembril 2016 tuli laulja välja singliga “Candle“. Loo kirjutas ta koos Jon Hume ja Trey Campbelliga ning Dom Bartolo lavastatud muusikavideo tuli Vevos välja 28.septembril.

Allstarz.ee Facebookis